Jefuit-resurse si sate

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

eu am zona proasta...n-am barbare si alea pe care le mai am mai aveau si trupe:(((
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Sa nu va asteptati la vreun trofeu pentru nr.de sate jefuite/cantitate de resurse ( alea zilnice pentru care baga multi autofarm, autoclick sau alte auto... sau dau pe satul de barbari lipit cu 1 cal, alb, negru, sau maro de n+1 ori pe minut ), cele 2 trofee cu "jefuitorul zilei" nu exista pe aceasta lume. :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Va mai zic pe traseu din "surprize", dar sper ca lipsa celor 2 trofee nu va pune mari piedici nu ?...ce conteaza o "insigna" in plus la profil ? :D
 

DeletedUser

cea mai mare surpriza e faptul ca nu exista garda :)) in sfarsit putem farma fara emotii :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
cea mai mare surpriza e faptul ca nu exista garda :)) in sfarsit putem farma fara emotii :D

Asta nu e o surpriza, ar fi fost trecut la setari "garda-activ", treaba cu farmul fara griji...nu e chiar 100% corect, da...fermele ( sate cu proprietar ) nu pot chema gardienii, dar pot primi sprijin ( s-au vazut cazuri nenumarate de ferme sprijinite :D ), in satele de barbari se poate pune spike avand in vedere trupele primite moca de la questuri, etc. :)
 

DeletedUser20561

Care-i faza cu autofarmu ma?Ca daca raka zice de el banuiesc ca e legal.Auto clicku il avusesem si io pe .us,nu te ajut enorm de mult,dar nu mai stai minut bune zilnic la farmat.Atat.
 

DeletedUser17308

daca era legal era bine:))
e ilegal , numele spune totul , trimite automat trupele la farm cand se intorc:)) nu tre sa dai clickuri:)
 

DeletedUser37971

intai trebuie proba:D.....daca functioneaza ai un procent de 5% din resursele farmate zilnic:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus