Jefuit si atacat

  • Autor subiect DeletedUser20561
  • Data de început

DeletedUser9858

iar ai evitat raspunsul;)

trebuie sa imi scot peria si eu poate cine stie castig ceva avantaje:D:D:D,ca din cate vad cam eviti sa discuti direct pe tema asta ,cu toate ca e doar o tema ca multe altele de pe aici
 

DeletedUser

De ce nu continuati discutia asta pe skype, sau e foame de post-uri pe forum? Rog nu moderator sa stearga tema...multumesc
 

DeletedUser23756

Cred ca l-ai vazut pe Tullio25 in acel trib si cu CP si gata...
"Asta e trib de admini ! "

Sterge-ti tema !
N-are rost

Intradevar, sunt admini in tribul nostru ca si in alte triburi, poate mai multi la noi... intradevar, am premium ca orice alt jucator de triburi.
Ne-am vazut de treaba noastra si am fost intotdeauna modesti in afirmatii, in ce baza suntem acuzati ca trisam?
 

DeletedUser39591

Intradevar, sunt admini in tribul nostru ca si in alte triburi, poate mai multi la noi... intradevar, am premium ca orice alt jucator de triburi.
Ne-am vazut de treaba noastra si am fost intotdeauna modesti in afirmatii, in ce baza suntem acuzati ca trisam?

Ce am vrut sa spun eu este ca cei noi...sau cei care au cont pe forum din 2008,2009,2010,2011 si intra deabea acum...cred ca cei cu titlurile astea pe extern sunt si ei niste admini (sunt multi cu titluri diferite...)
Si cred ca ala te-a vazut pe extern cu titlul "Harti Avansate" si te-a crezut un "zeu" (admin) si a vazut ca esti si cu CP si gata...
Trib de admini
Parerea mea :cool::cool:
 

DeletedUser9858

acuzatie se numeste daca as fi zis tulio25 triseaza etc , idea era ca eisteinii de mai sus sa isi zica doar o simpla opinie nu sa debiteze pe aici tot felul de comentarii care nu au legatura cu topicul.
 

DeletedUser9858

Cred ca l-ai vazut pe Tullio25 in acel trib si cu CP si gata...
"Asta e trib de admini ! "




insemna ca tu esti sigura persoana e total pe dinafara, daca zici ca eu ma refer doar la o singura persoana si o sa vezi in comentariile intemeietorilui
 

DeletedUser9858

:rolleyes::rolleyes: oricum ce am intrebat eu nui chiar atat de departe de joc.
da oricum vad pe lumea asta nimeni nu poate discuta macar sau sa isi spuna opinia despre o simpla intrebare.
 

DeletedUser23756

Intrebarea ta suna mai mult ca o acuza la adresa tribului meu iar eu te-am intrebat in ce baza faci afirmatia asta
 

DeletedUser39591

Am eu mi-am exprimat parerea deoa rececred ca cineva a intrebat "de ce crezi asa?"
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Orice membru al echipei de admini poate juca pe o lume pe care nu detine drepturi si nu beneficiaza in nici un caz de tratament preferential.
Echipa de administrare de pe joc o gasesti aici !
 
Sus