Jefuitor.

DeletedUser

Prin simpla curiozitate , as vrea sa stiu si eu cum e posibil sa jefuiesti 15.000 de sate intro zi ?

Ai jefuit în 13.04.2011 cele mai multe sate de pe lumea aceasta (15.704 sate)!
 

DeletedUser16039

Cont premium, script de farmare si un sat de barbari foarte apropate de tine. Succes! :)
Ps. S-au jefuit si 20.000 de sate.
 

DeletedUser

nu, in cazuri de genu asta de regula e acelasi sat. barbarul lipit de principal, pe care se uita autoclickul cu cate 10 topoare
 

DeletedUser

nu, cu usorii farmezi dupa resurse si cat alearga ei, lasi topoarele sa alerge dupa trofeu.... un barbar sau un bonus cu zidu 0 si CP demolata nu iti omoara nici un topor daca dai cu 10. am facut proba si cu cate 5 si merge brici. faci 18 minute dus, 18 intors daca il ai lipit... un full de topoare e tocmai bun ca sa nu ai probleme ca ramai fara trupe. sunt 500 de farmari in 40 de minute, exceptand calutii care aduc resurse constant
 

DeletedUser16039

Tu stii mai bine...Ai si luat trofeul. Nu pe 24, dar cred ca pe celelalte lumi. In fine, eu nu ma zbat sa dau cu topoare, cu usori, cu pana...corbului.
Din 4-500 de farmuri aprox care le am zilnic, iau resurse de n ori mai multe ca cel care farmeaza satul de 15.000 ori :))
 

DeletedUser

am in medie 1500-2k de farmari pe zi... asta cu vreo 15k de usori. dar farmez cu cap.
la faza cu trofeele, eu l-am avut multa vreme pe 20, cand inca nu era nebunie cu autoclickul. si recunosc, eu de fel la inceput de lume am script separat pt topoare, ce e aproape farmez cu toporasii si ce e mai departe cu calutii. 200 de topoare aduna cat 25 de cai. sunt mai inceti, dar sunt resurse pe care le iei, nu le dai
 

DeletedUser

pai uite ca unii se falesc cu folosirea lui d-an prostulea... inteleg, sa zicem, folosirea lui pt a farma mai repede, dar ca sa te dai smecher ca ai avut rabdarea sa lasi PC-ul deschis o noapte si ti-a trimis de enspe mii de ori atac pe un singur sat, deja e prostie crunta :|
 

DeletedUser16039

Autoclickerul l-am folosit la fakeuri fara numar, fara numar ... pe Lumea 15! :D
 

DeletedUser

autoclicker-ul trimite atacuri random, deci n-ai ce sa farmezi cu el. Ii bun doar in speed unde timpul ii pretios...da aici pe o lume normala poti trimite si cu script normal si in ordine....
 

DeletedUser1198

Prin simpla curiozitate , as vrea sa stiu si eu cum e posibil sa jefuiesti 15.000 de sate intro zi ?

Ai jefuit în 13.04.2011 cele mai multe sate de pe lumea aceasta (15.704 sate)!

cand ti-oi pune print-ul cu 100 mil. farmate, o sa uiti de topicul asta si o sa incepi sa cauti constelatii pe cer ;)
 

DeletedUser39866

pentru uni conteaza foarte mult trofeele stai sa iti bati capu pentru un trofeu ca din asta rezulta multa durere de cap cat stai cu ochi in pc sa dai continuu atacuri pentru un trofeu
 
Sus