Jefuitor.

DeletedUser39777

am aflat intre timp...cu acesta se dadeau multe faek-uri?:)
 

DeletedUser

da,dar mi se pare ca e alt tip de autocliker,nu din acela care da atacurile in locul tau
 

DeletedUser

Autocliker-ul e un script ca toate celelalte,il poate posta cineva ?:D
Si sa explice putin folosirea lui?
 

DeletedUser35749

Tu ceri ca cineva sa posteze ceva e interzis? Folosirea autoclick-ului este interzisa
 

DeletedUser39777

mda....eu cred ca cei de pe Lumea 24,cei din top5 cu 30x jefuitor,il au toti :)
 

DeletedUser

Clar ca-l au ca doar nu au cum sa jefuiasca 17.000 de sate in 24 de ore :))
 

DeletedUser

Dar totusi nu inteleg de ce admini nu verifica,sa vada daca acei jucatori ce jefuiesc cate 10.000 17.000 sate pe zi au sau nu au acel script.(autocliker)
 

DeletedUser

Pai tu crezi ca ei n-au ce face decat sa stea sa verifice zilnic asa ceva? :))

Oricum cred ca e dificil de depistat...sau de demonstrat :)
 

DeletedUser39777

mda....dar iti poti da seama :) eu am stat vreo 10-12 ore intr-o zii,non-stop pe el si am farmat in continuu cu script legal :D si am facut doar 5.000 sate si tot nu am luat trofeu....sa imi zica si mie cineva,cum faci 3.000 intr-o ora????am avut tofeul pana la ora 23:30,si dupa ma uit la unul si am vazut ca avea trofeul pe data respectiva cu vreo 4000 sate mai mult....intr-o jumatate de ora....:-<
 

DeletedUser

bre taticu , ori le faceti tichet ori ii lasati naiba in pace . trofeul ala inutil de jefuitor in vreti voi ? ala trage tare sa faca nobili multi sa ia mocaciuni la greu nu sa faca trupe pe care sa le rupa pe alti playeri . plangeti dupa trofeul de agresor , demolator , conducator ... nu dupa asta :(
 

DeletedUser1198

mda....dar iti poti da seama :) eu am stat vreo 10-12 ore intr-o zii,non-stop pe el si am farmat in continuu cu script legal :D si am facut doar 5.000 sate si tot nu am luat trofeu....sa imi zica si mie cineva,cum faci 3.000 intr-o ora????am avut tofeul pana la ora 23:30,si dupa ma uit la unul si am vazut ca avea trofeul pe data respectiva cu vreo 4000 sate mai mult....intr-o jumatate de ora....:-<

bai berbecule! ai 44.000 de usori cu care sa farmezi? sau farmezi cu lanci?
 

DeletedUser

vladi, lasa spamu si treci la treaba =))

Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe sate de pe lumea aceasta (3.291 de sate)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!
Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe materii prime pe lumea aceasta (2.977.198 materii prime)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!
 

DeletedUser

vladi, lasa spamu si treci la treaba =))

Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe sate de pe lumea aceasta (3.291 de sate)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!
Jefuitorul zilei
Ai jefuit azi cele mai multe materii prime pe lumea aceasta (2.977.198 materii prime)!
Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a primi trofeul!

eu ma gandeam sa facem o treaba :)) tu farmezi non stop pana faci 5 mil resurse, si eu dau cateva ture pe tine si ti le iau... ce zici vrei? :))
 

DeletedUser

bre, azi poti sa recuperezi, ca sunt singura si seara am net d-ala de dat la manivela :D
 
Sus