JFF vs GTG

  • Autor subiect DeletedUser45557
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45557

Inevitabilul s-a produs. Abia astept sa vedem sfarsitul carui trib va fi.
 

DeletedUser37982

putem afla si noi muritorii de rand cum s-a ajuns la aceasta ruptura in gtg?
 

DeletedUser45557

GTG a tinut la oamenii care trimiteau atacuri la ore intarziere fata de orele stabilite. A tinut la jucatorii care au innobilat barbare (interzise fiind). GTG a incurajat insultele si injuriile pe forum. GTG nu a apreciat organizatele facute de remy,icsu si babi si au preferat sa tina jucatori gen "palyuka" in conducere care sa ceara socoteala esecul organizatelelor facute de ei 3 (organizate care au avut de fiecare data rata de succes de peste 60%). GTG a tinut la jucatorul alex2peu si nu au luat nicio masura in momentul in care acesta a injurat in ultimul hal pe forum.

Lista poate continua, dar prefer sa ma opresc aici.
 

DeletedUser45557

Nu stiu care dintre gtg si ibidem sunt mai praf avand in vedere ca ibidem inca nu au luat sat de la RS:))
 

DeletedUser45301

Nu-i adevarat domn'le. gtg e trib de oameni mari.

Luati in calcul un posibil "stergere cont" pe viitorul apropiat, ca au intentii mari. :D
 

DeletedUser

Nu-i adevarat domn'le. gtg e trib de oameni mari.

Luati in calcul un posibil "stergere cont" pe viitorul apropiat, ca au intentii mari. :D


Sigur ca da, oameni mari de inaltime :)))

dar sa nu uitam un lucru!

Daca au plecat oameni din GTG unii dintre ei facand parte din conducere, inseamna ca nu e totul ok acolo.

Dupa parerea mea momentan totul e de fatada, atata timp cat Baby si memo tin legatura si stiu ce au de facut

in continuare :)) :))
 

DeletedUser45301

1x Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
Cel mai bun rezultat în 12.11.2014(26.588 unități)

Ești în frunte! Următorul are --- . Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.

Mare fatada :D
 

DeletedUser43528

si care e rostul acestui topic deschis astazi,daca in GTG si ibidem este totul frumos,sau trebuie sa fie un nou subiect de barfa
 

DeletedUser

Sigur ca da, oameni mari de inaltime :)))

dar sa nu uitam un lucru!

Daca au plecat oameni din GTG unii dintre ei facand parte din conducere, inseamna ca nu e totul ok acolo.

Dupa parerea mea momentan totul e de fatada, atata timp cat Baby si memo tin legatura si stiu ce au de facut

in continuare :)) :))

Iar pentru cei care nu au inteles pana acum, intreb si eu:
Ce cauta babi in JFF?

Sau de ce ma tine Nerv si Ibidem diplomatia cu JFF?


mie-mi spui?Eu daca eram activ in momentele alea de fata(nu stiu cum ai rezistat tu) eu ii innobilam si nici ca mai jucam, [.......] si terminam povestea
[15/12/2014 1:42:59 AM] -Brraa Brraa: dar e bine ca ai tacut
[15/12/2014 1:43:16 AM] memo14 ...: in continuare tac
[15/12/2014 1:43:22 AM] memo14 ...: deja am inceput sa discut cu babi...
[15/12/2014 1:43:26 AM] memo14 ...: dar ma calmez eu
[15/12/2014 1:43:30 AM] memo14 ...: dar oricum nu ii uit
[15/12/2014 1:43:33 AM] memo14 ...: stii pe cine am boala
[15/12/2014 1:43:34 AM] memo14 ...: ?
[15/12/2014 1:43:36 AM] memo14 ...: pe icsu :)
[15/12/2014 1:43:39 AM] memo14 ...: in rest pe nimeni
[15/12/2014 1:43:41 AM] memo14 ...: dar pe icsu ala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser45557

Eu nu mai sunt nici in gtg nici in jff:))) visitoare, probabil ai ciuda pe mine ca te.am concediat ca ai atacat de capul tau. Probabil ti.ai dat seama ce inseamna ordine si disciplina. Faptul ca am tinut legatura sau nu cu memo nu te priveste pe tine. Prietenii sunt prieteni, nu se amesteca cu jocul. Tin legatura cu oameni din rs , ibidem, nerv, gtg. Care e probelma?
Visitoare, mai bine gandeste inainte sa vorbesti
 

DeletedUser

Nu am boala pe tine, problema ca JFF-ul NU a atacat niciodata GTG!!! Iar eu am atacat sa iau sate si am luat :)) :))))

TU mai concediat si blocat la mesaje:))

Iar memo te recomanda doar pe tine, nu am boala pe tine, dar nu e frumos cum ai jucat.


Sarbatori fericite babi!
 

DeletedUser45557

Asemenea iti doresc si eu tie visitoare.

Problema este ca tu gandesti total gresit despre mine. In legatura cu lupta asta, se va vedea daca este sau nu de fatada.
 

DeletedUser

E clar ca ei vor castiga, noi fiind practic 4 oameni acolo. In etapa asta a jocului nu poti rezista înconjurat de roșu, disproportinat si fara asi in maneca. Iar noi nu ii avem.

Incercam sa jucam cum putem. Bafta baieti!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
GTG a tinut la oamenii care trimiteau atacuri la ore intarziere fata de orele stabilite. A tinut la jucatorii care au innobilat barbare (interzise fiind). GTG a incurajat insultele si injuriile pe forum. GTG nu a apreciat organizatele facute de remy,icsu si babi si au preferat sa tina jucatori gen "palyuka" in conducere care sa ceara socoteala esecul organizatelelor facute de ei 3 (organizate care au avut de fiecare data rata de succes de peste 60%). GTG a tinut la jucatorul alex2peu si nu au luat nicio masura in momentul in care acesta a injurat in ultimul hal pe forum.

Lista poate continua, dar prefer sa ma opresc aici.

babi si aici plangi?:)) pune dovezi nu mai acuza,te roade ca ti-am zis ca suferi dupa drepturi? mai ai de mancat mai copile:)) crezi ca daca joci pe Rose Marie acuma esti smecher sau ce.....nu mai abera atata ca greul l-a dus remy nu tu...asa ca ciocu mic !
 

DeletedUser45557

Tu ala care ai dat contul lu' loricica ca ti.a bagat memo 1000 de pp.uri in zid te.ai gasit sa vorbesti?:)))
 

DeletedUser46593

E clar ca ei vor castiga, noi fiind practic 4 oameni acolo. In etapa asta a jocului nu poti rezista înconjurat de roșu, disproportinat si fara asi in maneca. Iar noi nu ii avem.

Incercam sa jucam cum putem. Bafta baieti!

Conducatori fiind, in loc sa gasiti o solutie,a-ti preferat sa plecati. Pacat! Bafta si voua!
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Ce reclama sa iti faci tu? Ca plangeai la "straicar" la telefon ca ti.a bagat memo 1000 de pp.uri in zid si il injurai si il faceai in toate feluirle?:)))
Reclama ca ai vrut sa intrii in JFF invitat de "straicar" si eu ti.am retras invitatia?
Reclama ca ai vandut contul in ibidem?
Reclama ca la orice atac lasi sitter?
Reclama ca nu sti sa marchezi un atac?
Reclama la ce tupeu?:))

prin reclama ma referam ca imi fac astia ca tine...hai sa le luam pe rand
1.vrei sa iti dau aici copy-paste la replica lui striker? cand ti-a spus si el ca nu vreau sa intru in tribul vostru? :)))))))
2.nuuuuuuu,nu mai fa glume expirate...eram sa scap paharul cu vin ! PROVE IT !
3.cand am lasat sitter eu la atacuri?:)) a fost o singura data cand eram la facultate,nu aveam net,aveam 2% baterie,si lasasem la xander,deci? despre ce vorbim? mai plangi mult? <3
4.da bre ,nu stiu sa marchez atacuri,ce-i ala t-train? nu am nici CP <3
5.reclama mi-o faceti voi,astia care sunteti zmei si defapt nu aveti o chifla in stomac
Apropo,de cand vorbitul pe skype e tot una cu vorbitul la telefon? :))))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus