JFF vs GTG

  • Autor subiect DeletedUser45557
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser45557

Problema este ca tu cu "straicar" ati actionat inaintea mea:))) de, invat din greseli, 1 ca nu te.am bagat la interne cand stiam ce stiam despre tine si 2 ca am avut incredere in "straicar". Asadar, ibidem si nerv au de castigat, exact ceea ce ati vrut voi:p
 

DeletedUser

Nu sunteti normali niciunul dintre voi. Tupeule, vezi ca vorbesti prostioare pe aici si uiti sa raspunzi in privat.
Gata cu circul asta ieftin, nu e normal sa dati din casa sa afle toti de haosul ce era acolo. Probabil 2-3 zile mai avem la dispozitie sa ne jucam pe harta. Hai acolo.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Problema este ca tu cu "straicar" ati actionat inaintea mea:))) de, invat din greseli, 1 ca nu te.am bagat la interne cand stiam ce stiam despre tine si 2 ca am avut incredere in "straicar". Asadar, ibidem si nerv au de castigat, exact ceea ce ati vrut voi:p

tu pe mine la interne?=))))))))) domle mor de ras
stai asa,eu cu striker ce? ce am facut eu cu striker?:)) ma copile trezestete nu mai visa =))))
 

DeletedUser45557

Vrei o cratima tupeu? Defapt mai multe, ii mai dai si lui "straicar"...
Ziceai mai sus ca nu am o chifla in burta... dar uite cine nu are..:(
Data Tranzacţie Modificare Premium-Puncte noi Informaţii
nov 14, 09:29 Transmite -15 826 Ofertă acceptată de la urssmircea cu 14000 resurse - ro41
nov 14, 09:29 Transmite -20 841 Ofertă acceptată de la supercainele cu 20000 resurse - ro41
nov 13, 20:23 Activat -150 861 +20% producţie de lemn ro41 30
nov 13, 19:49 Transmite -100 1011 to: alex2peu
nov 13, 02:35 Transmite -20 1111 Ofertă acceptată de la supercainele cu 20000 resurse - ro41
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vrei o cratima tupeu? Defapt mai multe, ii mai dai si lui "straicar"...
Ziceai mai sus ca nu am o chifla in burta... dar uite cine nu are..:(
Data Tranzacţie Modificare Premium-Puncte noi Informaţii
nov 14, 09:29 Transmite -15 826 Ofertă acceptată de la urssmircea cu 14000 resurse - ro41
nov 14, 09:29 Transmite -20 841 Ofertă acceptată de la supercainele cu 20000 resurse - ro41
nov 13, 20:23 Activat -150 861 +20% producţie de lemn ro41 30
nov 13, 19:49 Transmite -100 1011 to: alex2peu
nov 13, 02:35 Transmite -20 1111 Ofertă acceptată de la supercainele cu 20000 resurse - ro41
scoti ochii acuma? ai uitat ca n-ai fost in stare sa iei sat in granita cu ON? cu ON frate !
hai sa revenim la subiectul in care afirmi ca am vandut contul in ibidem :d lasa cratimele,nu afirm ca am scris 3 carti (cum ai facut-o tu!)
hai sa vedem,imi aduci dovezi?
 
Ultima editare:

DeletedUser45301

Sunt fericit si ma simt bine, cand defful gtg se duce, ibidem si nerv avanseaza, iar gtg se scurge.

Stiu, sunt talentat de mic :rolleyes:
 

DeletedUser45557

Mi.e dor de pandev sa puna sa se atace cu tot arsenalul pe babi... in jocul asta stiu cine imi este nasul, nu toti obositi gen tupeu care nu stiu nici sa atace:))).. restul e can-can.
Cat despre tine tupeu uite cam asa se face un split daca tot ai auzit de mine http://postimg.org/image/cel1tvhqp/

Si acum dedicatie pt tine si hai sa o lasam mai moaleca sunt sarbatorile, ne certam dupaia. Pana atunci asculta aici si rupe trupe in folosul ibidem.. defapt pune.o pe lory sa atace ea ca na..ea e proprietara acum:)))


http://m.youtube.com/watch?v=KmD0HuEPL-o-pt tupeu
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Mi.e dor de pandev sa puna sa se atace cu tot arsenalul pe babi... in jocul asta stiu cine imi este nasul, nu toti obositi gen tupeu care nu stiu nici sa atace:))).. restul e can-can.
Cat despre tine tupeu uite cam asa se face un split daca tot ai auzit de mine http://postimg.org/image/cel1tvhqp/

Si acum dedicatie pt tine si hai sa o lasam mai moaleca sunt sarbatorile, ne certam dupaia. Pana atunci asculta aici si rupe trupe in folosul ibidem.. defapt pune.o pe lory sa atace ea ca na..ea e proprietara acum:)))


http://m.youtube.com/watch?v=KmD0HuEPL-o-pt tupeu

da bre,am auzit de tine,si taicamiu daca il pun sa faca split reuseste...9 incercari ,evident ca nu ai ratat !=)))))))))))))))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
ce lasam la xander ma? adu bai pispirel dovezi !
vrei sa o lasam moale dar mori de oftica =))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus