JFF vs GTG

  • Autor subiect DeletedUser45557
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Alex2peu

member
Scor reacție
9
hai mai babi aduci dovezi odata? tot spui ca am vandut contul in ibidem,nu ocoli subiectul acum
 

DeletedUser

Tupeule, usurel te rog. Nu mai face gargara aici pe forum, ca stim toti despre tine. Hai sa lasam atacurile la persoana deoparte si sa ne vedem de treaba. Sau si aici pe extern tot loricica e?
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
domle n-are voie omul sa vorbeasca...cand va dau adevarul pe tava va doare nu?:))e bine de stiut
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Acest topic va fi inchis si sters daca nu va revizuiti atitudinea! Este vre-un razboi intre cele doua familii?
 

LadyLethal

member
Scor reacție
143
Acest topic va fi inchis si sters daca nu va revizuiti atitudinea! Este vre-un razboi intre cele doua familii?

Nu exista 2 ”familii”
Numele tribului: Just for fun
Prescurtare: JFF
Număr de membri: 7
Punctajul celor mai buni 40 jucători 829.710
Punctaj total: 829.710
Punctaj mediu: 118.530


Ei sunt un grup iesit din GTG si asta nu e un topic de razboi ,e unul de ”Reprosuri dupa divort”:))))
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Imi cer scuze LadyLethal, in incercarea mea de a fi cat mai impartial posibil nu sunt la curent cu ce triburi sunt pe harta, cat de importante sunt s.a.m.d, insa daca nu vor aparea statistici si discutii civilizate voi inchide topicul.
 

DeletedUser45557

O mica statistica. E bine ca baietii ne elibereaza nobilii:D

Parte 1:
Triburi: JFF, ~JFF~
Parte 2:
Triburi: GTG, ~GTG~, =GTG=

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24
Tabăra 2: 38
Diferență: 14

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 167,543
Tabăra 2: 295,768
Diferență: 128,225

chart
 

DeletedUser42057

Puteti inchide topicul. Asa cum ne asteptam, Ibidem a recrutat tot din JFF :)
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
vezi ca te murdaresti de romana la gura italianule....ce? crezi ca numai tu existi pe lumea asta? numai voi aveti dreptul la a scrie aici?
 

DeletedUser

Deoarece una dintre tabere nu mai exista si numai despre razboiul dintre cele 2 triburi nu s-a discutat in acest topic, il vom inchide.
Spor la joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus