Jfs

DeletedUser523

Tribul Jucam Fara Stres are in componenta 36 de membrii in acest moment. Un anumit conducator din trib isi doreste sa aibe sub arme un numar rotund si exact de 50 de membrii in prima zi, asa ca asteptam doritori lipsiti de stres care doresc sa se relaxeze alaturi de noi. Al 50-lea membru va primi un premiu de 200PP de la acel conducator!
 

DeletedUser

Tribul Jucam Fara Stres are in componenta 36 de membrii in acest moment. Un anumit conducator din trib isi doreste sa aibe sub arme un numar rotund si exact de 50 de membrii in prima zi, asa ca asteptam doritori lipsiti de stres care doresc sa se relaxeze alaturi de noi. Al 50-lea membru va primi un premiu de 200PP de la acel conducator!

Seful tau candideaza cumva la prezidentiale anul asta? Promisiuni electorale :D
 

DeletedUser44200

Poi de ce ăla care vine al 50lea? Mie asta mi se pare discriminare matematică. Să se facă dreptate! Capul lui Tzepes vrem!
 

DeletedUser523

ma copii vad ca nu ati inteles asa ca va mai explic o data: Nu EU sunt obsedat de cifra 50 si vreau sa fim 50 de membrii din prima zi CI intemeietorul!!! de el sa va luati daca nu va convinne ceva dar asta o puteti face numai din trib ca el e mai cuminte si timid si nu se arata pe extern....
 

DeletedUser44200

E un complot aici :) Știu eu. Când eram tânăr lucram în aeroport, miroseam bagajele de comploturi.
Oricum, mult succes pe noua lume 42 :) Și felicitări acelui norocos membru 50!
 

DeletedUser523

dragul meu fost coleg de trib, sti foarte bine parerea mea despre tine, sti ca te consider cel mai mare expert in faramat barbare si ca datorita talentului tau deosebit, esti un adevarat factor de stres printre colegii care au ghinionul sa fie vecini cu tine. prin urmare asa deci, cu mare tristete in suflet ma vad nevoit sa-ti spun ca nici daca ne da-i tu 2000PPuri nu te-as putea aduce cu buna stiinta in trib alaturi de noi. insa oricum o sa faci tu rost singur de PPuri de pe urma bietilor barbari pe care ai vei farama asa cum numai tu o poti face ;)
 

DeletedUser523

bad tu taci si treci la treaba pe harta daca vrei 30PP pe zi :p
eu sincer nici nu ma asteptam sa fim atat de multi inainte de a incepe lumea :D
 

DeletedUser29445

Maaa daca sunt al 50-lea, trimite invitatie. Daca nu... asta e :(
 
Sus