Joc de echipa

DeletedUser

Pentru mine ar fi interesant un server unde diferenta dintre primul si ultimul jucator dintr-un trib sa nu fie mai mare de 10%. Vreau sa spun cu asta ca daca primul din trib are 1.000.000 puncte.. ultimul sa aibe mai mult de 900.000 astfel ca primul jucator sa poata recruta nobili (taleri sa poti bate, numai sa nu poti recruta nobil), in caz contrar recrutarea de nobili sa nu fie activa.

Aceasi regula se aplica si la invitatiile in trib.

Cred ca s-ar juca mult mai mult in echipa... si s-ar da mai multa atentie si ajutor celor care vin in trib mai tarziu.
Mi s-ar parea interesant..
 

DeletedUser39696

nu contraza punctele ci trupele :| plus ca e aiurea CONTRA ...
 

DeletedUser

Contra,scuza-ma dar total aiurea.deja e aiurea moralul.adica unul care a fost activ,a inobilat zi si noapte e discriminat in fata unui jucator care a intrat o data la 3 zile dar a avut norocul sa aiba o pozitie sau o diplomatie avantajoasa pana in acel moment.cand se sparg diplomatiile sau se dizolva triburi te gasesti cu inactivi langa tine care cu 5-6 k de trupe in total iti rup 4-5 sate de atac.doar pentru ca au moral mai bun,in rest sunt total pe dinafara cu jocul.acum mai trebuie sa nu poti face nobili pana nu ajunge vecinul tau sub 10%.Nu te supara kuka dar sa ii ia cineva vinul din fata ,:D
 

DeletedUser

@el rubio

Mda.. a fost o incercare...
Faza cu moralul este f buna... de ce sa fie discriminati jucatorii care au intrat pe server mai tarziu.

+ daca ai un jucator inactiv.. dai afara ... asa se trag zeci de conturi prin triburi... care doar au diplomatie buna... se acopera conturi leguma... ciene nu tzine pasul al revedere..
Singurul lor beneficiu este ca ingrasa jucatori din conducere.. care stiu de probleme si ajung conturi foarte mari.. doar din inobilari interne...

Am vazutconturi de peste rank 20 care exclusiv pe inobilari si multiaccount jucau.. un fel de colectionari.... cand au trebuit sa puna osul la bataie.. s-a vazut...
 

DeletedUser40739

Contra !!! :)

Off : o abordare mai prietenoasa nu se poate ? a fost o propunere nu o injuratura !
 
Sus