Jos mamutii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Noi cei din tribul U-H cautam o alianta puternica in partea de NV care va fi singura alianta.Cautam un trib bun care sa ne ajute sa distrugem MAMUTII

Doritorii sa ma anunte pe triburile la numele little bad si sa prezinte o harta cu asezarea tribului.


Va multumim si rog adminii sa inchida topicu daca o sa se vorbeasca la misto.
 

DeletedUser

topic inutil!
eu flamer va raspund voua,tribului U-H..jos noobii!!
u chiar crezi ca un trib serios face alianta cu voi acum doar pt a purta mega razboaie cu lancierii cu triburile mamut?fa un dus rece,trezeste-te,invata putin jocul si apoi vino sa faci pe specialul pe forum;)
iar se dau unii rotunzi...

P.S. admini puteti inchide topicul ca deja il iau la misto
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gata fratilor, incetati sa mai deschideti topicuri aiurea, sunteti chiar enervanti.
 

DeletedUser10829

flamer intelegem ca te supara noobi
dar lasai si pe ei sa traiasca si sa se afirme:D
ce alianta contra mamutilor? nu puteti sai bateti singuri?
noi leam declarat razboi pe fata si gata ce atata tam tam, aliante si alte chestii
vrei sa faci aliante vorbeste in joc cu lideri ale altor triburi
 

DeletedUser

razboi? :)) sunt 16 zile de protectie pentru incepatori baiete .... :)
 

DeletedUser

ba papusa(flammer) se vede ca te dai intresant bravo tie! in primu rand acest cont l-am facut pentru lumea 9 nu stii cine is cu adevarat si nici nu trebuie sa stii!

Nu te baga in seama daca nu te intereseaza ok? lasa-ne sa te atacam noi cu lancerii si lasa-ne in pace.Mai uita-te odata in oglinda si pe urma vii pe forum
 

DeletedUser

Noi cei din tribul U-H cautam o alianta puternica in partea de NV care va fi singura alianta.Cautam un trib bun care sa ne ajute sa distrugem MAMUTII

Doritorii sa ma anunte pe triburile la numele little bad si sa prezinte o harta cu asezarea tribului.


Va multumim si rog adminii sa inchida topicu daca o sa se vorbeasca la misto.

si in ce va razboiti mha, in paladini?
 

DeletedUser

ba papusa se vede ca te dai intresant bravo tie! in primu rand acest cont l-am facut pentru lumea 9 nu stii cine is cu adevarat si nici nu trebuie sa stii!

Nu te baga in seama daca nu te intereseaza ok? lasa-ne sa te atacam noi cu lancerii si lasa-ne in pace.Mai uita-te odata in oglinda si pe urma vii pe forum

asa zic toti, :)) alta scuza nu gasesti?
 

DeletedUser

hai nu incepe si tu ok?? am vrut sa gasesc un trib adevarat acuma si o sa facem noi ceva! lasa ca o sa vedem cat is de noob ok?? respect si ne mai vedem pe harta
 

DeletedUser

hai nu incepe si tu ok?? am vrut sa gasesc un trib adevarat acuma si o sa facem noi ceva! lasa ca o sa vedem cat is de noob ok?? respect si ne mai vedem pe harta

respect si tie, si daca suntem apropiati pe harta da-mi un msg ca sa trimit paladinu sa se imprieteneasca cu lancierii. cand se intoarce sa ii zici strategia de razboi impotriva mamutilor.
 

DeletedUser

ba papusa(flammer) se vede ca te dai intresant bravo tie! in primu rand acest cont l-am facut pentru lumea 9 nu stii cine is cu adevarat si nici nu trebuie sa stii!

Nu te baga in seama daca nu te intereseaza ok? lasa-ne sa te atacam noi cu lancerii si lasa-ne in pace.Mai uita-te odata in oglinda si pe urma vii pe forum

o da,tu de fapt esti puterea ascunsa de pe fiecare lume
get lost noob,ne plictisesti cu diplomatia ta facuta pe forum...tot asa faci si acasa?iti speli chilotii la rau,la comun?:)
se vede pe tine ca esti experimantat,vezi ca-ti bate tribul spre 200de membrii,fa o incordare la incheietura mainii drepte,mai da niste clickuri si o pui de un puiut de mamut
asta cu "sa ma uit in oglinda" o tot aud ca replica de vreo 2ani de cand joc,si-a pierdut farmecul,incearca ceva nou,fi original noobule
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus