jos palaria in fata lor!

DeletedUser

asa cum am deschis un topic referitor la jucatori ce trebuie blamati pentru atitudinea lor nepoliticoasa fata de ceilalti playeri din triburile adverse, acum am sa deschid un topic cu jucatorii carora le voi purta respect. totusi, as vrea ca aici sa nu-i trecem pe jucatorii care inca mai activeaza pe L5.

am sa incep cu un adversar:

yoyolino

un tip integru, demn, un excelent jucator si un caracter deosebit. ne-a fost extrem de greu sa-l cumintim, si daca nu ar fi fost bacul nu cred ca am fi reusit sa-l invingem asa curand. Succes la Bac, yoyo, succes la facultate si multe bucurii in viata!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

Ed77 din IMMO este un dusman in joc , stie jocul destul de bine dar este si un partener de discutie la fel de bun ca si in joc!
 

DeletedUser8914

frumos

acest topic dovedeste ca acest joc se joaca de placere nu pentru alte scopuri sau cauze ... si toti trebuie sa ne respectam adversaru si in memontele de disperare si in momentele de glorie !


bravo martzian pentru acest topic!
 

DeletedUser

Smd74 din IMMO....mult timp am zis ca nu e nimic de capul acestui om...dar in timp ce incercam sa il rad de pe harta am aflat 2 lucruri importante:
1. Este un jucator destul de bun.
2. In spatele jucatorului smd74, este un tip cu care poti sta de vorba chiar si cand atat de la tine cat si de la el curg peste 30 de atacuri in doar 5 ore.

Desi oficial suntem inamici...am vrut sa vad cat de mult conteaza o vorba buna...ei bine....el a aratat ca daca stii sa vorbesti stie sa ajute si un dusman...jos palaria!
 

DeletedUser

corect

oamenii conteaza in acest joc mai, si romanii incep sa se prinda de faza.

sa mai inceapa cateva lumi, si sa vedeti ce jucatori tari vor fi pe fiecare lume, dar pe ultima lume, intotdeauna vor fi cei mai tari, avand atat de mult feedback de la prieteni.

eu am luptat contra unui jucator pe lumea 21 la englezi, si tipu avea o tactica din lumea 2, dar era sub alt nume :))

el nu spunea nimik, dar mi-am dat seama cine e si mi-a dovedit ca el este. daca sti cum sa comunici, nu ai nimica de pierdut in acest joc, din contra, numai de invatat, daca sti cum sa descifrezi treburile din acest joc
 

DeletedUser

yoyolino mi-e coleg pe una din lumi, e cam departe dar oricum numai de bine in jurul lui am auzit.
si apropo, daca esti de treaba, dai si de oameni de treaba. e doar un joc, insa e interactiv, conteaza omul din partea cealalta a retelei si nu html-ul asta.
daca e joc, tre sa aduca placere :)
 
Sus