Jubileu No1

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

No1 va anunta cu putina intarziere,dar cu mare placere depasirea barierei celor 100 de milioane de puncte.Fiind primul trib care atinge aceasta frumoasa cifra,nu putem sa fim decat multumiti ca reusim pana acum sa fim ceea ce ne dorim,adica tribul numarul 1 pe 18!Tinem sa le multumim cu aceasta ocazie si adversarilor nostri,care ne-au "donat" sate din belsug si ne-au adus unde suntem!Felicitarile,masa si dansul vor avea loc cand atingem 500 de milioane de puncte :D!Felicitari tuturor celor care au pus umarul la realizarea acestei performante!
 

DeletedUser

Nu puteau sa lipseasca vesnicii "binevoitori",invidiosi si frustrati
 

DeletedUser20436

No1 va anunta cu putina intarziere,dar cu mare placere depasirea barierei celor 100 de milioane de puncte.Fiind primul trib care atinge aceasta frumoasa cifra,nu putem sa fim decat multumiti ca reusim pana acum sa fim ceea ce ne dorim,adica tribul numarul 1 pe 18!Tinem sa le multumim cu aceasta ocazie si adversarilor nostri,care ne-au "donat" sate din belsug si ne-au adus unde suntem!Felicitarile,masa si dansul vor avea loc cand atingem 500 de milioane de puncte :D!Felicitari tuturor celor care au pus umarul la realizarea acestei performante!

bravo,trebuie totusi sa fie si meritul vostru nu doar al fuziunilor ,dar mai stim un trib care era tot cu gura mare pe extern si acum numai este in top 20...dar hai fie felicitari
 

DeletedUser

Felicitari, intr-adevar aveti cei mai putini inactivisi asta se vede, dar ... cum spunea colegul, ceva modestie n-ar strica, ca am mai vazut noi de-astia guralivi!
 

DeletedUser

Felicitari, intr-adevar aveti cei mai putini inactivisi asta se vede, dar ... cum spunea colegul, ceva modestie n-ar strica, ca am mai vazut noi de-astia guralivi!

Ms!Noi am demonstrat si pe harta ;) Cand o sa ne puna cineva cu botul pe labe,fii sigur ca o sa avem puterea sa ne recunoastem invinsi :)
 

DeletedUser

fuziuni sau nu, uitati-va la inamici invinsi, acolo nu sunt prezenti cei innobilati intern

Borzesti, du-te tata si maseaza-te pe cerebel, cica face bine ;))
ai grija sa nu incurci scoarta stejarului cu scoarta cerebrala, nu stiu de ce stejar ca tu esti TUFA
scuza-ma, nu am timp sa iti explic ce e cu scoarta cerebrala, cauta tu in DEX, il gasesti pe net ;))

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20436

nu stiu,am vorbit in contradictoriu si cu stighi si cu altii:) ,dar sa incepi sa jignesti un om pe care nu il cunoscti deloc e....... dar...nu-i bai noi sa fim sanatosi:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus