Jucator de 500.000 puncte...jenibil...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In urma unei rezervari a doua sate a lui Gangster Ray-jucator inactiv,coleg de trib pe lumea 2 care era de acord sa imi cedeze satele- super ]Samsaru m-a dat afara dupa ce mi-a interzis sa iau cele 2 sate pe motiv k nu am voie sa rezerv ,mai mult de unu el avand o statistica naucitoare---priviti si va minunati---http://ro.twstats.com/ro4/index.php...&pn=-1&type=gain&enemy=-1&enemyt=-1&min=&max=







cand o sa faci tu trib sa vorbesti asa. acu dute la marginea hartii a spus:
SAMSARU astăzi la ora 15:59
bay-bay

Mops astăzi la ora 16:00
esti sigur????MAi vedem:))))

SAMSARU astăzi la ora 16:01
a esti spion?? team prins man

Mops astăzi la ora 16:03
nu sunt spion copilu`..chiar am ajutat tribul...dar asta e...dak esti un copil si nu recunosti ce e adevarat...apropo ai aproape toate satele luate din tnt nu jumate...esti degeaba....dak eram spion erati de mult pa...in fine sa fii sanatos...

SAMSARU astăzi la ora 16:04
pentru ca vorbesti urat am sa te reclam la admini sa iti opreasca contul

Mops astăzi la ora 16:06
nu cred k te-am jignit k nimik...se vede k esti un copil de clasa a 6-a...

SAMSARU astăzi la ora 16:07
in primu rand nu ma respecti

Mops astăzi la ora 16:07
nu am de ce...respectul se castiga nu se impune!!!!
 

DeletedUser

Pentru ca asa e la inceput, topurile sunt facute din jucatori care au ajuns acolo prin "pomana" , si de ce nu .. innobilari interne. Vom vedea peste cateva luni, de unde se vor mai "aproviziona" cu atatea sate luate pe "moca" ?!
 

DeletedUser

samsare esti barbat si te bagi la unu contra unu sau nu stii sa joci contra unui jucator activ:))):rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

k m-au atacat fomistii care nu sunt in stare sa ia sate de la inamici si se ocupa numai de inobilari interne si jucatori inactivi...app...v-am facut ceva pagube:)))...pacat de 3 jucatori din tribul ala...restul...praf...
 

DeletedUser

deci....am intrebat si eu.....si ce-ai scris tu sus nu este complet.....ai pus doar ce-ti convine.......nu ai vb tocmai ortodox(sau daca esti de alta religie)........
si tu parca ai dat in dusmani de tea durat undeva....cand ai numai sate parasite luate...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Imi place exprimarea domnului, se vede ca-si merita cei 44 ani ( asa a declarat la profil ).:)
 

DeletedUser

SAMSARU în data de 16.05. la ora 16:03
CINE E PE LANGA ACEST FOST KAKARAD Mops va rog atacatil cu toate fortele ca era infiltrat intre noi ca spion. deci rezervatil si luatii satele cat mai urgent




LLOOOLLLLOOOOLLLL....spion auzi u...DAk eram spion erau de mult satele full de armata...Ce tare...Cu adevarat jenibil:rolleyes::rolleyes:...Asta e dak pe el nu il tine...Sate ofensive fara berbeci...Il mancam de mult dak eram spion...Plus ca au profitat k aveam multa armata sprijin si facea mult pana se intorcea...
 

DeletedUser2609

Ce ati fii facut in locul meu daca ati fi fost asa injurati?

Ce ati fii facut in locul meu daca ati fi fost asa injurati?

nu pot relata asa ca fac [xxxx] acolo unde a vorbit urat.


Mops în data de 16.05. la ora 18:44
esti degeaba luatiasi familia in xxxx de sclav ordinar...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ce ati fii facut in locul meu daca ati fi fost asa injurati?

nu pot relata asa ca fac [xxxx] acolo unde a vorbit urat.


Mops în data de 16.05. la ora 18:44
esti degeaba luatiasi familia in xxxx de sclav ordinar...

eu as depune ticket la admini...si l-as da afara din trib,as spune lumii ca m-o injurat dar nu l-as declara spion...decat cu dovezi clare...
 

DeletedUser

eu nush ce mai este deschis topicu asta!..eu il recomand sa fie inchis

Jucator de 500.000 puncte...jenibil...---nici macar nu e scris in romana acest nume al topicului!
jenibil???:confused:...
 

DeletedUser4360

Ce ati fii facut in locul meu daca ati fi fost asa injurati?

nu pot relata asa ca fac [xxxx] acolo unde a vorbit urat.


Mops în data de 16.05. la ora 18:44
esti degeaba luatiasi familia in xxxx de sclav ordinar...

16.05.2008, 14:33:29 Sus atunci a fost scris primul mesaj al lui mops pe forum

Quote:
Text original cand o sa faci tu trib sa vorbesti asa. acu dute la marginea hartii
SAMSARU astăzi la ora 15:59
bay-bay

Mops astăzi la ora 16:00
esti sigur????MAi vedem)))

SAMSARU astăzi la ora 16:01
a esti spion?? team prins man

Mops astăzi la ora 16:03
nu sunt spion copilu`..chiar am ajutat tribul...dar asta e...dak esti un copil si nu recunosti ce e adevarat...apropo ai aproape toate satele luate din tnt nu jumate...esti degeaba....dak eram spion erati de mult pa...in fine sa fii sanatos...

SAMSARU astăzi la ora 16:04
pentru ca vorbesti urat am sa te reclam la admini sa iti opreasca contul

Mops astăzi la ora 16:06
nu cred k te-am jignit k nimik...se vede k esti un copil de clasa a 6-a...

SAMSARU astăzi la ora 16:07
in primu rand nu ma respecti

Mops astăzi la ora 16:07
nu am de ce...respectul se castiga nu se impune!!!!



deci Samsaru a fost injurat dupa ce a decis sa ii faca "bay-bay"

btw se scrie bye-bye :eek:
 

DeletedUser

ei....nu e singurul caz de fan al cuceririlor fara efort din TNT... Devyll , daca e sa va uitati la istoria lui are numa sate cucerite de tip Unknown sau cu tag [TNT].
 

DeletedUser

acum nu mere tw.tools....dar daca te-as verifica tu n-ai nici un sat cucerit de la vreun coleg....sau abondonat........iar unkown ala daca nu ma insel......conturile nu mai exista!....adk dupa ce a fost cucerit si-a dat delete
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus