jucator mic, caut trib

  • Autor subiect DeletedUser30856
  • Data de început

DeletedUser30856

sau mai bine zis cont:rolleyes:

daca are cineva conturi fara proprietar si are nevoie de ajutor, sa de-a un semn aici.
 

DeletedUser42028

Mai bine te pui pe treabă și muncești cu mânuțele tale.Nu cred să existe cineva doritor de a îți oferi contul lui din „n” motive.E clar că,dorești un cont mai dezvoltat din punct de vedere al punctelor decât al tău,altfel ai o poziție nefavorabilă.Nu cred să existe cineva.:p
 

DeletedUser29872

pai nu e nimic ilegal in asta!

am voie sa ii cedez contul daca vreau :p
 

DeletedUser30856

Mai bine te pui pe treabă și muncești cu mânuțele tale.Nu cred să existe cineva doritor de a îți oferi contul lui din „n” motive.E clar că,dorești un cont mai dezvoltat din punct de vedere al punctelor decât al tău,altfel ai o poziție nefavorabilă.Nu cred să existe cineva.:p

cu timpul,jucatorii se lasa din mai multe motive, un bun intemeietor apeleaza la cunostinte, jucatori dornici de intoarcere pentru a mentine conturile active si nu pentru a le da spre interne...cu cat ai mai multi jucatori activi in trib cu atat e mai bine...nu stiu cine esti, dar conceptia ta lasa de dorit..


napoleon citea foarte mult, peste tot isi cara cartile...prefera sa citeasca in loc sa manance...iti recomand sa faci la fel.:rolleyes:
 
Sus