Jucatorii lumii 24

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser35749

Pentru cateva zile sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume. Primul va fi :

The Last Unicorn
Puncte: 2.506.488
Loc: 1
Inamici învinşi: 13.987.823 (18.)
Trib: MoD

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).


Sper ca nu e nevoie sa folositi jigniri si injuraturi pentru a va spune parerea.
 

DeletedUser

Pentru cateva zile sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume. Primul va fi :

The Last Unicorn
Puncte: 2.506.488
Loc: 1
Inamici învinşi: 13.987.823 (18.)
Trib: MoD

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).


Sper ca nu e nevoie sa folositi jigniri si injuraturi pentru a va spune parerea.

el nu este jucator al lumii 7 aici unicornul de pe lumea 7 a jucat decat la inceput acum este altcineva:)
 

DeletedUser40316

Pentru cateva zile sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume. Primul va fi :

The Last Unicorn
Puncte: 2.506.488
Loc: 1
Inamici învinşi: 13.987.823 (18.)
Trib: MoD

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).


Sper ca nu e nevoie sa folositi jigniri si injuraturi pentru a va spune parerea.

ce se poate zice... decat ca este rang 1 (datorita internelor) , defapt top 20 este format din inobilari interne (aproximativ ca sunt si unele exceptii)

ca jucator nu stiu nimic de el , ii departe din pacate... iar la restu vor putea comenta colegii lui care ii sunt colegi si stiu mai bine cum este..
 

DeletedUser30856

cu toate ca acest cont a fost preluat, actualul proprietar se descurca de minune. bravo lui!
 

DeletedUser

Pentru cateva zile sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume. Primul va fi :

The Last Unicorn
Puncte: 2.506.488
Loc: 1
Inamici învinşi: 13.987.823 (18.)
Trib: MoD

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).


Sper ca nu e nevoie sa folositi jigniri si injuraturi pentru a va spune parerea.


Este un jucator foarte bun care si-a castigat respectul prin munca.Multi comenteaza ca nu este adevaratul proprietar al contului insa tin sa va anunt ca a preluat contul la 500k pct si la adus aici unde este acum.Desi nu a jucat de la inceput cu acest nume cred ca vladimir nu ii lasa contul daca nu ar fi meritat.Defecte are insa nu le spunem ca sa nu afle dusmanii :))) iar calitati destule ;)....Tinand cont ca vorbim despre cum este el pe joc , nu cred ca mai are rost sa pun problema si din viata reala ;)

Felicitari inorogului fermecat ... si sa moara dusmanii de ciuda daca nu le convine ceva ;) :))
 

DeletedUser40316

pai nu cred ca moare cineva de ciuda pe aici :)) degeaba el este bun, chiar prea bun daca are in trib doar nubi :D cand va fi si el pe granita sa simta si briza razboaielor mai este , pana atunci interne la greu ca alea nu iti pun in pericol locul din clasament

28 The Last Unicorn [MoD] 6,47 Mio.

cam putin la agresori...
 

DeletedUser

pai nu cred ca moare cineva de ciuda pe aici :)) degeaba el este bun, chiar prea bun daca are in trib doar nubi :D cand va fi si el pe granita sa simta si briza razboaielor mai este , pana atunci interne la greu ca alea nu iti pun in pericol locul din clasament

28 The Last Unicorn [MoD] 6,47 Mio.

cam putin la agresori...

ursule tata tu chiar cauti anturaj cu japca ;) nu te-a intrebat nimeni daca iti convine sau nu ;)

sti tu vorba aia: ciocul mic si joc de glezne ;)


si cum spuneam multi mor de ciuda :)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40197

cine e unicornul asta? e calutul ala care are un corn in frunte? :rolleyes::rolleyes:

L-am intalnit prima data pe lumea 20 dar n-am avut prea mult contact cu el pe acolo desi a avut o perioada cand a activat in tribul meu.

Pe lumea 24 twstats-ul spune urmatoarele

http://ro.twstats.com/ro24/index.php?page=player&mode=conquers&id=1825675

Dupa aceasta intamplare (e o intamplare sa fie innobilat un jucator exceptional pe o lume) ma trezesc cu el pe contul lui vladi ( o veste trista) . Intamplarea hazlie a fost cand tot incercam sa il adaug pe skype pentru a comunica mai eficient si nu reuseam, pana cand mi-am dat seama ca era blocat..si nu stiam de unde pana unde...

In rest ce pot spune, jucator activ, stie sa faca si interne, sa atace, sa se apere, minusurile apar cand e vorba de abilitatea de a conduce un trib, dar nah, nimeni nu atinge perfectiunea :))
 

DeletedUser40316

ursule tata tu chiar cauti anturaj cu japca ;) nu te-a intrebat nimeni daca iti convine sau nu ;)

sti tu vorba aia: ciocul mic si joc de glezne ;)


si cum spuneam multi mor de ciuda :)))))

vad ca esti avocatul lui ... era doar o parere pe care fiecare o exprima cum vrea si cum il vede pe acel jucator , ca voi sunteti lupii condusi de o oaie aia ii partea a 2a ... o sa fiti pusi la rotisor fara probleme , in locul tau asi incepe sa fac x-uri pe peretele de langa p.c si la sfarsit sa ne zici cate zile ati mai ramas prin zona
 

DeletedUser

Daca tot vorbiti despre mine nu pot spune decat ca un jucator poate fi catalogat bun/slab sau cum vreti voi doar de catre un adversar (vecin pe harta) cu care s-a atacat/aparat .Eu unul nu pot caracateriza pe penny din RS sau orice alt jucator atat timp cat nu am avut contact cu el.
In legatura cu internele ,top 20-30 sunt plini de interne dar situatia tribului a fost una de asa natura nu din disperare de sate ,apropiati stiu si majoritatea satelor de centru sunt sprijin pe granita la colegi.

URSS ,uitate putin pe harta si apoi sa spui daca am fost sau nu pe granita cand in spor aveam cele mai multe sate din trib pe granita cu mod,apoi la fel cu FAQ si incet incet ma mut cu what?.

Am fost colegi odata pe 20 si am tot respectul pt tine ca jucator,spor in razboi si numai bine.
 

DeletedUser40316

in primul comentariu am zis asta despre tine ca nu stiu prea multe din simplu motiv ca nu suntem pe aceiasi zona iar de bun sau mai putin bun asta ii fix pix ... cine are timp sa stea on cat mai mult are de castigat , asa la oricine pe lumea asta daca stie putin jocu si are mult timp liber nu ai ce sa ii faci ... dar daca timpul nu iti permite sa joci prea mult poti sa fi oricine ca in alea 10 ore in care nu poti intra poti pierde jumate din cont ...

iar pe 20 .. nu stiu ce sa zic ii o lume care chiar nu mai am chef sa imi aduc aminte de ea si de 90% din oamenii de acolo iar daca ne cunoastem atunci ar trebui le mai explici si colegilor tai una alta inainte sa isi raceasca gura aiurea pe aici ca nu sunt nimic mai mult decat niste anti-talente care nici acum nu au invatat reteta victoriei pe un joc ca asta , adica respectarea diplomatiei si sa nu te crezi superior niciodata, mai bine pleci cu sansa a 2a si iesi invingator decat sa iesi cu nasul pe sus si sa pleci ... asa cum au plecat semper, executor , p1tz1 .. pe scurt MOD

peste tot pe unde am jucat am ramas de la inceput pana la sfarsit in acelasi trib , am schimbat tribul doar in caz de dizolvare sau fuziune si cand vad ca vine cate un kinder care schimba triburile de 10 ori pe luna doar ca sa ii fie bine mi se face greata dar ii ofer satisfactie pe externul asta care si asa nu il bag in seama , ii doar un forum unde imi place sa fac caterinca de niste copii/oameni asa 4 fun , deci in cazul meu alcko iti zic de pe acum nu are rost sa ma compari cu ce sun pe joc si ce sunt aici ca nu are niciun rost , aici raman asa pana la capat... pe joc si in alta parte raman acelasi om, dar pe extern sunt vorbe aruncate pe moment si pe viitor uitate
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai nu cred ca moare cineva de ciuda pe aici :)) degeaba el este bun, chiar prea bun daca are in trib doar nubi :D cand va fi si el pe granita sa simta si briza razboaielor mai este , pana atunci interne la greu ca alea nu iti pun in pericol locul din clasament

28 The Last Unicorn [MoD] 6,47 Mio.

cam putin la agresori...

Haideti mai,ce naiba!s-a terminat lumea 3 si daca va uitati la inobilarile jucatorilor din top 10,put de interne.ce,se mai scandalizeaza lumea de asta?jucatorii adevarati au emigrat de mult pe net,cei putini care au mai ramas pe serverul ro il balacarim prin forumuri.La noi daca nu ai 3-4 conturi si cateva sittere de la care sa schimbi sate cu amicii,nu esti intemeietor adevarat.:confused:
 

DeletedUser40316

nu cred ca ii cazul pe aici sa fie vorba de multiaccounteri ... cel putin eu nu vad pe nimeni suspect de asa ceva ... vor aparea cei drept dar mai tarziu cand multi vor renunta si lasa conturile in trib dar acum nu cred ca este asa ceva
 

DeletedUser40785

Idolul meu cand dorm =)) cine a spus ca o granita nu poate fi tinuta de un om s-a inselat :)) se poate ... dovada e chiar inorogul fermecat :)
In rest hai la mai multe interne ca se poate :)
Cat despre multiaccounteri ... sunt destui .... sittere si dalea .... prostia e ca oameni nu cedeaza satele din multiaccount sau sitter ci ataca oraganizat cu contul lor principal sau alt sitter :)
 

DeletedUser30856

Idolul meu cand dorm =)) cine a spus ca o granita nu poate fi tinuta de un om s-a inselat :)) se poate ... dovada e chiar inorogul fermecat :)
In rest hai la mai multe interne ca se poate :)
Cat despre multiaccounteri ... sunt destui .... sittere si dalea .... prostia e ca oameni nu cedeaza satele din multiaccount sau sitter ci ataca oraganizat cu contul lor principal sau alt sitter :)

cine stie cunoaste:p
 

DeletedUser

Idolul meu cand dorm =)) cine a spus ca o granita nu poate fi tinuta de un om s-a inselat :)) se poate ... dovada e chiar inorogul fermecat :)
In rest hai la mai multe interne ca se poate :)
Cat despre multiaccounteri ... sunt destui .... sittere si dalea .... prostia e ca oameni nu cedeaza satele din multiaccount sau sitter ci ataca oraganizat cu contul lor principal sau alt sitter :)

Inorogul fermecat.. :))
 

DeletedUser

nu cred ca ii cazul pe aici sa fie vorba de multiaccounteri ... cel putin eu nu vad pe nimeni suspect de asa ceva ... vor aparea cei drept dar mai tarziu cand multi vor renunta si lasa conturile in trib dar acum nu cred ca este asa ceva

deja multi se lasa deoarece apar lumile noi , nu mai au timp sa administreze un cont mare...Cat despre interne...pe toate lumile topurile sunt pline de inobilari interne iar locul pe care il avem este unul mincinos.Cum am sustinut mereu , jucatorul bun se poate numii cel care in primele 2 luni de joc demostreaza cat mai mult, mai exact starterii lumilor....Dupa aceasta perioada , crescutul in pct vine de la sine prin cedarea a N conturi ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

starii sti ce sunt ? :))

-fabrica de multi-accounteri
-auto clicker + script de farm automat (doar nu farmeaza ei manual 20.000 sate pe zi ...)
-2-3 basheri pentru a putea creste rapid...
-conturi suport (sprijin-resurse)
-2-3 care joaca pe 1 cont
-injumatatiri si la statuie daca trebuie doar sa fie cat mai repede rang 1
.....
cam asta ii starteru.... ca daca il pun pe cont de 10 mil pct cu 25.000 atacuri habar nu are ce trebuie sa faca ...
 

DeletedUser35377

starii sti ce sunt ? :))

-fabrica de multi-accounteri
-auto clicker + script de farm automat (doar nu farmeaza ei manual 20.000 sate pe zi ...)
-2-3 basheri pentru a putea creste rapid...
-conturi suport (sprijin-resurse)
-2-3 care joaca pe 1 cont
-injumatatiri si la statuie daca trebuie doar sa fie cat mai repede rang 1
.....
Cam asta ii starteru.... Ca daca il pun pe cont de 10 mil pct cu 25.000 atacuri habar nu are ce trebuie sa faca ...

+1

.............
 

DeletedUser

starii sti ce sunt ? :))

-fabrica de multi-accounteri
-auto clicker + script de farm automat (doar nu farmeaza ei manual 20.000 sate pe zi ...)
-2-3 basheri pentru a putea creste rapid...
-conturi suport (sprijin-resurse)
-2-3 care joaca pe 1 cont
-injumatatiri si la statuie daca trebuie doar sa fie cat mai repede rang 1
.....
cam asta ii starteru.... ca daca il pun pe cont de 10 mil pct cu 25.000 atacuri habar nu are ce trebuie sa faca ...

Starterii de top,aici includ cei ce joaca pana la 2-300 de sate,sunt cei care in primele 6 luni sunt rank 1-20 la agresori si la aparatori.Dupa parerea mea,doar jucatorii ce citesc jocul,reusesc sa se mentina in top,cand pe o lume sunt 15000 de inscrisi,entuziasmul e la stele si toata lumea se agita.dupa intervine politica(a se citi parsivitatea) si jocul ajunge in mana maratonistilor,adica acei ce dau bine din gura si mai putin din maus,
 
Ultima editare de un moderator:
Sus