Jucatorii lumii 24

  • Autor subiect DeletedUser35749
  • Data de început

DeletedUser17004

Starterii de top,aici includ cei ce joaca pana la 2-300 de sate,sunt cei care in primele 6 luni sunt rank 1-20 la agresori si la aparatori.Dupa parerea mea,doar jucatorii ce citesc jocul,reusesc sa se mentina in top,cand pe o lume sunt 15000 de inscrisi,entuziasmul e la stele si toata lumea se agita.dupa intervine politica(a se citi parsivitatea) si jocul ajunge in mana maratonistilor,adica acei ce dau bine din gura si mai putin din maus,

Starterii, in primul rand, nu citesc jocul. Jocul il citesc cei care stiu sa navigheze prin incalcitura diplomatica de pe harta. Starterii sunt in general niste robotii care urmeaza pana la vreo 10 sate niste reguli fixe. Am incercat si eu, am stat in top 10 si m-am plictisit=stergere.
Starterii, in al doilea rand, nu prea au legatura cu jocul normal "triburile", ci cu speedul. Daca nu stii sa dai din gura la fel ca si din mouse, nu vad de ce te-ai numi jucator de triburi. Bunaoara ingenios din R.S stie sa joace doar mediocru si la organizare sta si mai prost, dar e asa de bun vorbitor incat a dus tribul ala foarte departe.
Si daca lumea e parsiva, c'est la vie. Obisnuieste-te
 

DeletedUser30856

ti-ai tras cont pe l22...ia vezi istoria contului respectiv...sa vezi ce trib a format jucatorul respectiv:p
9Uxp

sa nu faci alergie nenea...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40047

Starterii, in primul rand, nu citesc jocul. Jocul il citesc cei care stiu sa navigheze prin incalcitura diplomatica de pe harta. Starterii sunt in general niste robotii care urmeaza pana la vreo 10 sate niste reguli fixe. Am incercat si eu, am stat in top 10 si m-am plictisit=stergere.
Starterii, in al doilea rand, nu prea au legatura cu jocul normal "triburile", ci cu speedul. Daca nu stii sa dai din gura la fel ca si din mouse, nu vad de ce te-ai numi jucator de triburi. Bunaoara ingenios din R.S stie sa joace doar mediocru si la organizare sta si mai prost, dar e asa de bun vorbitor incat a dus tribul ala foarte departe.
Si daca lumea e parsiva, c'est la vie. Obisnuieste-te

a stiut sa pupe picioarele altora ca sa mai stea si el putin pe harta, a stiut sa-si degradeze in ultimul hal caracterul, si asa destul de patat si desigur sportul sau preferat a mancat "ciocolata" la greu :)
 

DeletedUser

starii sti ce sunt ? :))

-fabrica de multi-accounteri
-auto clicker + script de farm automat (doar nu farmeaza ei manual 20.000 sate pe zi ...)
-2-3 basheri pentru a putea creste rapid...
-conturi suport (sprijin-resurse)
-2-3 care joaca pe 1 cont
-injumatatiri si la statuie daca trebuie doar sa fie cat mai repede rang 1
.....
cam asta ii starteru.... ca daca il pun pe cont de 10 mil pct cu 25.000 atacuri habar nu are ce trebuie sa faca ...

esti ruda cu j123 de pe lumea7? pai mi-ai spus exact ce mi-a spus nenea ala acum 3 ani. nota 10 pentru ultima propozitie
 

DeletedUser

nu , nu sunt ruda cu el :D defapt nici nu cred ca ne cunoastem ..
 

DeletedUser

lolozaure nu il asocia pe ursu cu jabelu :))) faci o gafa monumentala :))

on topic : bai lethalule ne-am plictisit de jucatorul asta the last unicorn...mai fa o tema si cu altul sa mai barfim si noi :))
 

DeletedUser

Starterii, in primul rand, nu citesc jocul. Jocul il citesc cei care stiu sa navigheze prin incalcitura diplomatica de pe harta. Starterii sunt in general niste robotii care urmeaza pana la vreo 10 sate niste reguli fixe. Am incercat si eu, am stat in top 10 si m-am plictisit=stergere.
Starterii, in al doilea rand, nu prea au legatura cu jocul normal "triburile", ci cu speedul. Daca nu stii sa dai din gura la fel ca si din mouse, nu vad de ce te-ai numi jucator de triburi. Bunaoara ingenios din R.S stie sa joace doar mediocru si la organizare sta si mai prost, dar e asa de bun vorbitor incat a dus tribul ala foarte departe.
Si daca lumea e parsiva, c'est la vie. Obisnuieste-te

Cred ca nu m-am exprimat eu prea bine,dar ma refeream totusi pana la 2-300 de sate!E o diferenta intre 10 si 300,nu esti de acord?top 10 la ce?la puncte?ala nu are nici o valoare e clasamentul noob-ilor!OD-ul,intr-un fel sau altul oglindeste mai bine situatia unui jucator.
 

DeletedUser40047

Cred ca nu m-am exprimat eu prea bine,dar ma refeream totusi pana la 2-300 de sate!E o diferenta intre 10 si 300,nu esti de acord?top 10 la ce?la puncte?ala nu are nici o valoare e clasamentul noob-ilor!OD-ul,intr-un fel sau altul oglindeste mai bine situatia unui jucator.

mai bine zis ODA-ul, ca orice noob poate sta cu satele blindate si sa creasca la aparator
 

DeletedUser

cand 1 jucator crede peste noapte la aparatori de are 500 mil si ala de pe locu 2 are 200 atunci ii meritul tribului in primul rand , meritorul aparatorului este atunci cand are sate goale si face ce face de pastreaza satul/satele fara sa piarda mai nimic .. deci nu va laudati ca sunteti mari la inamici invinsi daca la aparator aveti exagerat de mult ca nu ii nimeni impresionat
 
Sus