Jucatorii lumii 7 - Gabyy89

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Gabyy89

Pareri ? Bun jucator, curajos, implicat, aptitudini ?

Daca vreti sa ii transmiteti ceva (de bine sau de rau) faceti-o acum, sunt sigur ca ar vrea sa afle ce credeti despre el.

PS : De asemenea, va rog sa va limitati la un singur mesaj, sa nu deviem discutia de la subiectul temei, atat de vast si complex :)
 

DeletedUser

OO Gabitza...zic eu ca e un jucator bunicel...curajos nu...ca nu a avut tupeul sa iasa din cuvantul lu cretzu :))are ceva aptitudini de conducator din moment ce a condus fotr-ul ala a lui atata timp...
 

DeletedUser

unu din putinii jucatori completi .. din toate punctele de vedere .. bv omule .. pacat ca nu am interactionat mai mult pe harta
 

DeletedUser

Sa vedem, Gabitu` ... ca jucator e bun, in special in atac dar n-are pic de rabdare si-l mai apuca cateodata bazdacii ... de condus fotr`ul l-a condus dar nu pot spune ca a facut o treaba foarte buna [nu numai el, si restu`] avand in vedere situatia fotr`ul de acum ... inexistenta :)) ... le pasa prea mult de unii ca sa-i bage la interne pentru inactivitate sau mai stiu eu ce, asta a fost principala problema

Oricum, a fost fun ... il mai apuca cateodata sa faca vreun trib, el si ryland ... "Pedofilii", "Bem o mere si ne intoarcem" .. dar are o gura asa mare, spameaza incontinuu daca ii dai un forum in fata :|

Si e un nesuferit :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

gabi,

un jucator activ, sper sa revina pe aceasta lume si sa mai anime spiritele
mai tine forumul activ
si pe admini ii tine activi


in rest un caracter puternic
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Gabyy89 :))))))))))))))))))))
jucator mare si bun :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
asta e bancul anului ? :))))))))))))))))))))))))))
credeam ca le-am vazut pe toate,se pare ca m-am inselat.Astept cu nerabdare sa vad ce mai debitati pe aici.Se pare ca prostia nu inceteaza sa ne uimeasca.:rolleyes:
 

DeletedUser17395

unu din putinii jucatori completi .. din toate punctele de vedere .. bv omule .. pacat ca nu am interactionat mai mult pe harta

Daca si gabyza e complet, inseamna ca ai vazut prea putine la viata ta..
Sincer gaby, dupa parerea mea e un jucator mediu , mai slab ca mine, care ma vad tot mediu :). Nu stiu ce a mai realizat pe alte lumi, dar pe l7 a reusit sa se faca cunoscut cat de cat( e drept ca mai ales pe forumul extern, ca pe joc a fost un pic mai greu). Dar totusi a ramas in istorie ca liderul fotr, care din cand in cand aveau avantaj in razboiul cu TSL, e drept pe o granita cu multe momai si sitere tsliste... (Din pacate aveam si dinastea). Ca jucator, din spusele colegilor mei, era slabutz , dar nah poate oricand sa mai invete :).. Sau sa se apuce de pariuri unde are mai multe sanse. Ce a fost de apreciat e ca a ramas fidel hkk , e adevarat lucru urat privind cu ochii nostrii, dar totusi nu a fost curvistina sa isi schimbe parerea cum bate vantul :).
Totusi ramane un excelent reporter tribal, si un baiat de treaba :).
 

DeletedUser

complet nu inseamna ca era extraordinar la toate ci ca stie cate ceva din toate ... are personalitate .... stie si sa atace si sa se apere ... are stofa de conducator ... stie si sa vorbeasca(scrie) si nu are un caracter mizer (ca multi altii de pe aici) ... nu credeam ca trebuie sa ii explic unuia ca tine ce inseamna jucator complet
 

DeletedUser17395

Raman la parerea mea :). Oricum cred ca nu l-ai vazut in viata ta cum joaca, tu fiind la cuca macaii si el dincolo de prut. Si nu mai vorbi asa intepat, ti-am vorbit totusi civilizat.
 

DeletedUser

nu era deloc intepat opteroane .. doar ca sincer credeam ca intelegi ce spun .. nu am vrut nicidecum sa il ridic in slavi... si am avut unele tangente cu el :p
 

DeletedUser19931

hei Gabita , ai ajuns si la caracterizare :p

din pct meu de vedere ..... un jucator bun , si-a respectat mereu aliantele pe harta
am apreciat mereu bunul lui simt
s-a distrat pe joc , asta conteaza cel mai mult , este un joc si trb tratat ca atare
lider de trib : s-a descurcat bine , eu una am colaborat bine cu el

iar personalitatea lui ca om : un copil deosebit

te pup Gabyta
multa bafta in viata reala
 

DeletedUser

Gabyy89 . nu ne-am ciocnit pe harta .am auzit numai de bine despre tine .felicitari
 

DeletedUser17395

Bai gaby sa iti fie rusine, ti-ai pus toti amicii spammeri sa te laude :(..Eu stiam ca esti slab :(
 

DeletedUser33089

Daca si gabyza e complet, inseamna ca ai vazut prea putine la viata ta..
Sincer gaby, dupa parerea mea e un jucator mediu , mai slab ca mine, care ma vad tot mediu :). Nu stiu ce a mai realizat pe alte lumi, dar pe l7 a reusit sa se faca cunoscut cat de cat( e drept ca mai ales pe forumul extern, ca pe joc a fost un pic mai greu). Dar totusi a ramas in istorie ca liderul fotr, care din cand in cand aveau avantaj in razboiul cu TSL, e drept pe o granita cu multe momai si sitere tsliste... (Din pacate aveam si dinastea). Ca jucator, din spusele colegilor mei, era slabutz , dar nah poate oricand sa mai invete :).. Sau sa se apuce de pariuri unde are mai multe sanse. Ce a fost de apreciat e ca a ramas fidel hkk , e adevarat lucru urat privind cu ochii nostrii, dar totusi nu a fost curvistina sa isi schimbe parerea cum bate vantul :).
Totusi ramane un excelent reporter tribal, si un baiat de treaba :).

=))excelent reporter tribal?asta se va dovedi daca va ia interviu la mai multi jucatori nu numai la 2-3 jucatori :D
revin la subiect..parerea mea despre gabyy e un tip de treaba chiar daca la inceput pe extern mi-am cam pus niste semne de intrebare la ce stil are :)
in rest vad ca unii il respecta, altii nu il suporta... stiu doar ca a fost conducator in fort sau cum se numea acel trib unde era in zona TSL.in rest nu prea stiu multe despre el ca nu prea ma interesat alta parte a hartii decat zona mea :D
ii urez bafta in continoare :) mai multe interviuri si poate revine pe joc sa se lupte cu satele barbare dupa ce TNT dispare:p
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Apropo de gabi-reporterul, am auzit ca si-a luat cateva zile liber sa lucreze la niste discutii de senzatie. Asa o fi ? Daca da, abia astept sa se intoarca :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus