Jucatorii lumii 7 - Gabyy89

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

poate ca sa maritat cu Moni cine stie ar fii o stire sezationala :D

sau poate a tras o teapa la un jucator de pe joc :eek:

bree o fi gabyy in vacanta da eu sunt aici inca...asa ca repede la raport ca sa nu ne suparam. cat despre interviurile lui gabi...sunt excelente (pacat ca nu a venit cu ideea cel care cica se ocupa de aceasta lume)

cat despre jucatorul lumii 7 de saptamana de azi mi-a promis ca se reapuca de l7 (vai di nervii si sanatatea mea )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Un baiat de treaba foarte lenes si plimbaret... Numai eu stiu cat i-am stat sitter cat dadeau baietii din MIR pe el.
Stia sa joace foarte bine... Stia cu trupe putine sa obtina rezultate. Excelent coleg de colaborari in actiuni undercover in alte triburi.. Contul Gabyy a fost aparat 85% din timp si putere cu trupele dusmanilor :D in mare parte trimise de mine.
Un partener bun de discutii si excelent partener in a face misto de altii in duo. Recte duelul verbal cu jabba si open de pe forumul comun. Le am salvate gabitza daca vrei sa mai radem vreodata.


Ca lider de trib nu am date suficiente. Oricum numai faptul ca a fost lider si este un lucru mare. Nu multi au suficient tupeu, charisma si know how sa fie lideri de trib, sa isi asume raspunderea deciziilor si sa obtina colaborarea neconditionata a triburilor lor.

Te saluta sitterul tau preferat Cata ;)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Multumesc tuturor pentru caracterizari. Ne auzim pe mess/skype , si probabil voi mai intra si pe aici din cand in cand sa vad ce se mai misca :)

Bafta tuturor!

Topicul se poate inchide.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus