Jucatorii lumii 7 - profucv

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Continuam in sensul temei acestea.

Va invit asadar sa va exprimati cu privire la jucatorul colegul sau adversarul profucv. In ce masura isi merita locul in clasament, daca aveti ceva sa-i transmiteti sau daca vi se pare ca el ar trebui sa va spuna ceva.

(Va reamintesc ca nu cunosc foarte bine jucatorii si triburile din care fac parte de aceea va rog sa dati dovada de ingaduinta in alegerea subiectilor. Astept in continuarea propuneri care v-ar interesa)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
urmatorul
78.gif
popcorn.gif
:)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Nu am ce sa spun mai mult decat sa il felicit, lasand la o parte toate "rautatile" , pana la urma , merita felicitari :)
 

DeletedUser19081

Nu am nici o legatura cu acest topic , cer sa fie inchis . MULTUMESC .
 

DeletedUser20252

Profucv este prea rusinos si nu vrea sa vada cum lumea aduce laude la adresa lui.
Va rog sa nu il bagati in seama,parerea lui nu conteaza.

Deci,ca jucator nu ai absolut nimic ce sa ii reprosezi,pot spune ca stie absolut toate "smecheriile" ce tin de acest joc.
Ca si conducator la fel,prea multe nu ai ce sa ii reprosezi inafara faptului ca uneori e prea intelegator,si unii se folosesc de asta.

Ar fi mai multe de zis insa nu vreau sa si-o ia in cap dupa aia,conteaza ca am zis esentialul.
 

DeletedUser22922

Profu...Nu il cunosc prea bine,dar din cate am vazut din sittere este un jucator foarte bun...mai multe nu pot zice ca nu stiu
 

DeletedUser

gaby crezi ca esti mai inteligent daca tot postezi aiurea ?
stiu ca e naspa ca tu nu esti bagat in seama, dar na e si normal pana la urma ;)
despre morti toate cele bune ;)

despre profu numai de bine :D
am jucat pe mai multe lumi, dar nu am intalnit o persoana care sa stie sa isi tina jucatorii uniti asa cum a facut el .
comentariile negative la adresa lui sunt facute de oameni invidiosi si frustrati ;)
a demonstrat ca se pricepe de minune sa conduca 1 trib !
ca jucator cred ca stie lumea cum joaca :>
restu e can-can.
 

DeletedUser33318

hmmm...profucv e doamne doamne al tuturor ... cum se zicea noob??... asa al tuturor noobilor ce fac parte din acest trib... deci (logic) el e noobul sef. era o expresie care a intrat in cotidian... lasati-ne sa ne antrenam pentru ... ma rog cred ca aia se antreneaza si acum... parafrazand lasati-ne sa ne luptam cu barbarii ca avem pe sefu' in frunte...

pt ceilalti (cei ce nu ati avut norocul sa dati de doamne doamne al nostru) /// sa stiti ca e foarte limitat, joaca doar pentru el si satele lui, ne ameninta ca de ia 25% din salariu ...(ouch asta era alt doamne doamne ... ala din lumea reala), nu trimite sprijin, ataca cum i se trezeste lui, tine cu universitatea craiova... multe multe multe... asa ca sa va parara rau ca v-o batut un trib condus de unul ca el

p.s. pentru sarbatorit: iubeste-ne cum te iubim si noi!!! in rest a spus bety mai sus... era ceva cu can-can
 

DeletedUser15222

hmmm...profucv e doamne doamne al tuturor ... cum se zicea noob??... asa al tuturor noobilor ce fac parte din acest trib... deci (logic) el e noobul sef. era o expresie care a intrat in cotidian... lasati-ne sa ne antrenam pentru ... ma rog cred ca aia se antreneaza si acum... parafrazand lasati-ne sa ne luptam cu barbarii ca avem pe sefu' in frunte...

pt ceilalti (cei ce nu ati avut norocul sa dati de doamne doamne al nostru) /// sa stiti ca e foarte limitat, joaca doar pentru el si satele lui, ne ameninta ca de ia 25% din salariu ...(ouch asta era alt doamne doamne ... ala din lumea reala), nu trimite sprijin, ataca cum i se trezeste lui, tine cu universitatea craiova... multe multe multe... asa ca sa va parara rau ca v-o batut un trib condus de unul ca el

p.s. pentru sarbatorit: iubeste-ne cum te iubim si noi!!! in rest a spus bety mai sus... era ceva cu can-can

theodoane .. tu de unde aparusi ....

vad ca toti "noname"-urile vin acum sa posteze pe extern .. ce ati patit .. nu mai aveti obiectul "muncii" sau .....

indiferent al cui este postul eu cred ca fiecare trebuie respectat ..

de Andy nu pot sa zic nimic .. parerea mea despre el o stie destul de bine si cred ca este suficient ....
 

DeletedUser

nu am mai postat demult pe l7 dar stand destul de mult aici am reusit sa il cunosc cat de cat ... sper sa nu ma criticati .. in fond e doar parerea mea ... ca jucator esti bun ... foarte activ ... poate prea activ ... fara suparare dar cand pui la profil ca ai tai copii inseamna totul pt tine si totusi ii neglijezi si de ziua lor cu toate ca ti se promite ca nu vei fi atacat (deci o minciuna cu profilul si asa o vad toti din exterior crede-ma) ...un jucator bun trebuie sa aiba si calitati in afara jocului .. nu are cum sa nu se vada si o fata reala pe acest joc ... sper sa o iei ca un sfat andi nu ca o jignire .. dar eu cred ca daca te-ai dedica familiei cum o faci aici pe l7 ... ai avea cea mai fericita familie ... dar la cum spun toti despre tine ca 20/24 esti on ..si cum am vazut si eu de altfel

si asa ajungem la caracterul tau ... esti un om maleabil .. dar cateodata lipsa de personalitate te face sa asculti de altii mai mult decat de propriile convingeri ceea ce nu te face cel mai bun de pe l7 .. nu zic sa nu tii cont de parerea celor din jur dar si tu ai recunoscut ca ai facut unele greseli pt ca nu ai actionat cum ai vrut ... esti sociabil, cateodata irascibil, simtul umorului dar ce am observat e ca nu ajuti pe nimeni fara sa speri ca vei obtine un castig

tactic nu stiu cat de bun esti ... am vazut atacuri si pe bonus de noapte si la 2 zile distanta unul fata de altul ... avantajul tau e ca esti activ .. te-ai dus pe toate granitele posibile unde ai sprijin permanent de la colegi si noaptea spionezi in nestire .. nu zic ca nu e tactica buna dar poti fi usor neutralizat .. daca veneau in granita langa tine 5-6 jucatori cu doar 10 sate toate full ... aia era ... sau in alt caz e nevoie doar de un jucator cu ceva sprijin (stii la cine ma refer)

per total nu neg faptul ca esti un jucator foarte bun dar cred ca esti printre putinii care stau atat de mult pe acest joc ... sunt curios daca aveai rezultate bune si in cazul colegilor tai care stau jumatate din timpul tau si totusi sunt undeva pe acolo ca si punctaj/inamici invinsi (dar dupa cum spunea un alt fost jucator de pe l7 ... un jucator bun e un jucator activ .. un jucator f bun e un jucator activ care are si ceva creier )
 

DeletedUser33318

dacus100 aparui de lumea 7 pe 28 august 2008 si da, sunt noname. Tu?
 

DeletedUser

o sa-mi permit si eu ....
e oltean de al meu, deci sigur are mintea sprintena, coate ascutite si descurcaretz indiferent pe unde este sadit! se si vede dealtfel!
era sa-i urez la mai mare! :D e inutil, pentru ca mai mare de atat nu-i va permite L7! in schimb, am sa-i urez sa-si tina ochii si urechile atente, mintea deschisa si putere de munca, sa nu cada in greselile altor lideri care din verse motive si-au pierdut gashca ....
Apropo, in drum spre o pescuiala la Dunare, vineri seara trec prin Craiova! Poate da si el o ... ceva! :D Il felul asta va tine la loc de frunte si ospitalitatea olteneasca ..... ca a cam inceput sa paleasca .....
sanatate si sa auzim de bine!
 

DeletedUser19081

Daca vii dinspre TG. Jiu sau Severin inseamna ca treci pe la mine pe la poarta daca mergi la Dunare la pescuit , deci da-mi un mesaj privat pe joc , ca pot da o bere . Daca vii dinspre Valcea ... e cam naspa :p trebuie sa traversezi toata CRAIOVA .
 

DeletedUser11501

profucv

conducatorul

niciodata nu am inteles cum poate conduce un trib de 200 de membrii:confused:...mie si 50 mi se pareau a fi multi...pentru asta iti trebuie o rabdare de fier si muuuuuult timp liber...tot respectul meu pentru acest lucru:)

diplomatul

niciodata tribul DIABLO nu a incalcat in vre-un fel conventiile avute cu TSL...jos palaria...de regula TSL era obisnuit sa fie atacat pe la spate de triburile cu care avea diplomatie(alea unu sau doua triburi);)

jucatorul

am jucat impotriva lui...stie jocul:cool:

omul

modestia il caracterizeaza, prietenos, pasionat de joculetul asta(maniac;)), ambitios....

Felicitari Andi pentru perseverenta!...ca sa faci performanta in jocul asta pe un server romanesc iti trebuie un stomac de fier;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

INCEP CARACTERIZAREA LUI PRIN FAPTUL CA ESTE CEL MAI MARE SUPORTER AL UNIVERSITATII CRAIOVA:))
si acum sa trecem la lucruri serioase
Este dusmanul ideal , a dat dovada de caracter , s-a implicat mereu alaturi de colegii lui de trib in toate actiunile , am stiut de la inceput ca Diablo nu vor disparea desi m-am rugat de multeeeeeeeeee ori sa nu-i mai vad pe harta :D
Mie una mi-a facut placere sa ma lupt cu el , si am facut-o de cateva ori si pot spune ca razboiul cu Diablo a fost cea mai activa perioada a mea si cea mai frumoasa .
A fost o adevarata placere sa-i omor nobilii dati in aceeasi secunda , a fost o adevarata placere sa rad cu el si sa ma cert cu el... sa ma supar pe el si sa imi treaca :). Eram doi intemeietori in triburi dusmane si ne permiteam sa punem la cale actiuni incat sa facem sa dispara jucatorii care nu meritau :) , eram prieteni si in acelasi timp dusmani si multi nu intelegeau cum se poate . Uitati ca se poate cand oamenii sunt oameni . Am dus un razboi frumos cu Diablo si am vazut cat de organizati sunt si cat de implicat e Andi .
Din punctul meu de vedere se bucura de tot respectul meu , atat ca jucator cat si ca om

Felicitari Andi !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19081

Cred ca nu am prea multe de spus decat faptul ca in acest joc poate cea mai mare satisfactie o ai atunci cand unii dintre cei mai de temut dusmani ai tai , te apreciaza si scriu cuvinte frumoase despre tine .
Multumesc Codite , multumesc Open . si nu in ultimul rand adminului care mi-a dat sansa de a avea ultimul cuvant .
Acum poti sa inchizi acest topic .
Apropos :p sa imi scrii adresa unde trebuie sa trimit baxul ala de bere :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus