Jucatorii Lumii 8 (partea II)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

unul dintre motivele pentru care m-am lasat de joc a fost ca nu mai aveam cu cine ataca si nici pe cine ataca!
primul soc a fost cand s-a lasat mozaic si trupa lui, iar capacul l-a pus mafia, cand s-a lasat si el:(
imi place acest joc, dar asta inseamna sa am CU CINE si PE CINE ataca!
cei ce ma cunosc de pe joc stiu fff bine ca imi place sa discut cu adversarii, nu numai cu cei din trib.....eeeee...cand am vazut ca nu prea mai este cu cine discuta...m-am lasat!....abia dupa ceva timp am avut intradevar atacuri multe de la voi, dar nu acesta este motivul pentru care am renuntat!!
stati linistiti, as reveni orcand, daca as avea cu cine juca si cu cine sa ma bat:)


Rang: 219.
Nume: edy777
Trib: ARMADA
Puncte: 4,207,068
Sate: 419
Număr mediu de puncte pe sat: 10,041
Schimbări de trib: 17
Cuceriri: 2974 (+1744-1230)
Data înscrierii.: Necunoscut
Cea mai bună clasare: 7
31st December 2009

Cele mai multe puncte: 14,899,014
07th July 2010
Cele mai multe sate: 1,430
06th July 2010
Rang OÎ: 1.
(1,074,243,121 score)
Rang OÎ Atac: 10.
(191,154,266 score)
Rang OÎ Apărare: 2.
(883,088,855 score)
Profil: In-game profile


cand m-am lasat eu de joc, eram pe primul loc si la agresor si la aparator, sa stiti!
acum puteti judeca si voi, alt motiv sa ma las de joc nu este, decat:::: nu mai aveam cu cine juca:(
asa ca voi puteti sa ma acuzati de ce vreti voi, eu o stiu pe a mea:)
bafta la joc!!!!
 

DeletedUser24515

Ce faci ? te lauzi cu un cont cedat? si jucand pe el...? ce faci te lauzi cu inamicii invinsi facuti de altul?:))
Oare stiu dusmanii...ca nu ai facut in viatza ta vreun atac organizat?
Oiare stiu dusmanii ca tu erai un jucator care juca de unu singur si ataca in marea albastra ca sa faci inamici invinsi? cred ca ar trebui sa afle..ca sa nu te mai lauzi eronat pe aici...ca si eu pot trimite 600 de atacuri acum...in marea albastra a dusmanilor...ca tot prind trupe de atac...ste de aparare sau pe jumatate...si din 10-15 atacuri din astea fac ceva sute de milioane bune de inamici invinsi...

Asa ca fugi tare si ascundete! frustrarile nu au ce cauta pe forum!

Rusine Lutzche!
 

DeletedUser

ofofof... ce sa-i ceri ... Editat

invatza sa joci acest joc sau uite daca vrei o putem face altcumva :)... revin eu pe contullui edy ca am granitza cu tine si cu 4 milioane cat are el te scalpez de toate satele din 45 intr`un joculetz 1 la 1 fara ajutorul tribului :)

aaa dar stai putin am uitat mesajele care mi le trimeteai pe contu mafia.... trimite si mie niste sprijin te rog ma ataca hades, am recuperare de la nuj cine baga si mie niste sprijin te rog :)))

vrei sa mai continui prietene

vezi de treaba ta Editat

hai o seara faina!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29146

Ce faci ? te lauzi cu un cont cedat? si jucand pe el...? ce faci te lauzi cu inamicii invinsi facuti de altul?:))
Oare stiu dusmanii...ca nu ai facut in viatza ta vreun atac organizat?
Oiare stiu dusmanii ca tu erai un jucator care juca de unu singur si ataca in marea albastra ca sa faci inamici invinsi? cred ca ar trebui sa afle..ca sa nu te mai lauzi eronat pe aici...ca si eu pot trimite 600 de atacuri acum...in marea albastra a dusmanilor...ca tot prind trupe de atac...ste de aparare sau pe jumatate...si din 10-15 atacuri din astea fac ceva sute de milioane bune de inamici invinsi...

Asa ca fugi tare si ascundete! frustrarile nu au ce cauta pe forum!

Rusine Lutzche!


Ma voi astia cu 'multa minte' apareti ca ciupercile dupa ploaie
 

DeletedUser

bitinero ai atacat cumva cu edy de vorbesti ca el ataca ik marea albastra? eu lam adus in tribul sph, eu am fost primul care am avut tangenta cu el, eu poate am fost primul prieten al lui din jocul asta(prieten din tribul inamic) eu lam adus la granitza cu talibanii(cedand sate de la un cont primit) si eu am vazut ca ataca la granitza si lua sate de la granitza, poate ca helboy si altii care erau din fostul taliban ii cedau sate dea moca, ce stiu eu, tu bitinero ai vorbit ceea ce nu stii, el nu a organizat atacuri, dar a participat la atacuri, este o diferenta fata de ce ai spus tu,el facea intrecere cu mine la inamici invinsi, eu eram pe locul 10 ca agresor si el pe 11 cand mam lasat de joc, t bitinero nu aveai 10% din inamicii nostri acum 1 an, tu crezi ca esti asa de bun? crezi ca daca vii cu 10k de fuluri(adunate de la tot tribul) crezi ca poti un rupe un jucator ca edy? si ca poti sa il faci sa se lase de joc? te inseli fratele meu, edy este o persoana foarte calma si nu se agita daca e atacat, dar daca tu ai primi 5k de fuluri ai face infarct, eu cred ca daca ai fi atacat de unu ca edy si vin si eu cu un nr egal de atacuri, mai ales ca noua ne place sa dam fakeuri, atunci chiar ca dai stergere cont, asa cum au dat si altii, tu pana acum nu ai scos capul afara, noi cand ne luptam cu talbanii, bw-ul,hl,lgf tu stateai si culegeai sate de barbari pe la marginea hartii, asa ca bitinero eu nu te cunosc pe tine, dar din cate ai spus pana acum ai demonstrat ca dupa razboi multi viteji se arata(sau lasat unii jucatori buni si acum gata zici si tu ca esti bun, eu am fost mereu in top la inamici invinsi(ca agresor dar mai ales ca aparator) si niciodata nu am renuntat canderam atacat, chiar raspundeam cu atacuri , dar daca tu esti atacat(iesi dupa cont) asa ca stai in banca ta fratelo
 

DeletedUser

Tema asta se referea la altceva, vad c-ati sarit din una-n alta...
Cred c-ar trebui sa revenim la subiect, sau un moderator sa inchida tema, oricum aici toata lumea intra ca sa se certe...
 

DeletedUser36141

Fac pariu cu voi ca mai mult de jumatate din cei care sunt acum in top sunt/au fost ferme de calitate pe alte lumi :))) ,nu va mai laudati ca sunteti buni,laudati-va ca ati avut timp si rabdare sa ajungeti aici.Jucatorul bun demonstreaza ce poate pana apar innobilarile interne si pana se contureaza triburile pe harta... un jucator bun nu trebuie neeaparat sa aiba 10000 sate(dintre care 8k interne si barbare)...deasemenea un organizator de atac nu e cel care aduna full-urile din trib si zice sa se atace jucatorul/zona X ,ala nu e organizator ..ci doar o "marioneta" din conducere.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus