Jucatorii Lumii 8

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Jucatorii Lumii 8

Dupa ideea colegului meu Lord Adex de pe lumea 7, si anume Jucatorii lumii pareri si opinii, as dori ca aceasta tema sa fie deschisa si aici.

Pentru cateva zile sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume. Primul va fi :

Cyyupanezu

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).
 

DeletedUser17029

:eek: S-a discutat luna trecuta pe tema lui! Mai are rost si luna asta!?.. Nu cred ca s-a schimbat nimic intre timp! :rolleyes:

Altcineva la rand! ;)
 

DeletedUser

Un om care iese in fata datorita vocabularului vulgar folosit atat in scris cat si verbal.
Are totusi abilitatea de a-i manipula pe cei la fel de vulgari ca si el dar cu o personalitate mai stearsa. Pe acestia ii poate mobiliza si pt un atac coordonat si pt a trimite sprijin la nevoie.
Dar nu stie sa separe viata de acest joc. Adversarul din joc il considera dusman in viata reala.
 

DeletedUser

Un zeu ce mai la deal la vale un adevarat golan si baietzash de cartier :)))
Sincer e cred ca unu din singurii jucatori de pe aceasta lume care nu isi merita pozitia ocupata in clasament, in joc este praf parerea mea de atacat nu ataca decat pe cei inactivi si nu inobileaza decat de la ei, specialitatea casei este data de inobilarile interne din aproape 2000 de sate 80 % nu reprezinta decat interne :)))

Sa ma rezum in doua cuvinete ... Este praf!
 

DeletedUser36141

Asta-i zeul tuturor,si fosta mea ferma de pe L17 :D , cine-i urmatorul?
 

DeletedUser11365

Sincer e cred ca unu din singurii jucatori de pe aceasta lume care nu isi merita pozitia ocupata in clasament,!

unu din singurii?toti care postati acuma aici sunteti jucatori de top 300 in cel mai fericit caz pe o lume noua..spor
 

DeletedUser

unu din singurii?toti care postati acuma aici sunteti jucatori de top 300 in cel mai fericit caz pe o lume noua..spor
Nu cred asta domnule ciura octav, cel putin cativa stiu destul de bine sa joace cel putin mafia e jucator bun, oricum si cyyupanezu pot sa zic ca spre deosebire de tine stie sa dea 5 nobili in aceasi secunda, pe 21 cand am intrat la blackdude am ras copios de rapoartele alea cu nobili la 15 secunde intre ei:D
 

DeletedUser11365

fa o tura pe aici ca esti penibil cu afirmatile astea..i-am dat asa pentru ca nu era on,ba chiar mai mult se lasase..trebuia sa te uiti la mesaje sa vezi sprijin bagat in 10 miimi de secunda..dispari ca esti penibil..

p.s..cu nobilii aia am luat satele
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus