Jucatorii lumii pareri si opinii

DeletedUser

Ai gresit topicul Geo.....aici nu e despre interviuri :)

Ca sa fiu mai explicita ...

Dupa ideea colegului meu Lord Adex de pe lumea 7, si anume "Jucatorii lumii pareri si opinii", as dori ca aceasta tema sa fie deschisa si aici.In plus vreau sa vad si eu ce fel de jucatori sunt pe aceasta lume :)

Pentru o saptamana sunteti invitati sa va spuneti parerea despre jucatori care activeaza pe aceasta lume.

Acum:


Gore88

Asadar, colegi sau adversari, cum vi se pare cel vizat : bun jucator, organizator, coleg, eventual lider (ce calitati/defecte considerati relevante).
 

DeletedUser

Cel mai organizat jucator! Faptul ca a ajuns asa bun mi se datoreaza, pentru ca altfel s-ar fi lasat inca dinainte sa ajunga in Armada. Ai dreptate Gore?????? :) :) :)
 

DeletedUser

Termina ma cu grandomania asta, "cel mai" mereu, cuvintele de baza ale cocalarilor si manelistilor, nu exista "cel mai", pe langa asta incearca sa fii si obiectiv daca tot zici ca nu mai joci pe L4.

On topic pot sa spun doar ca a fost unul dintre jucatorii foarte buni ai lumii, emblematic pentru Armada. Printre singurii care s-au mentinut alaturi de mine din grupu Armada care am vrut sa imi fie aproape pe L19, fiindu-i destul de bine acum. Respect.
 

DeletedUser4219

Cei care ma stiu bine,cunosc faptul ca foarte rar intru in polemici,certuri,discutii sau controverse,iar cand o fac cineva iese tare ciufulit si acela nu-s eu!....:))
Despre tine Becks,numai cuvinte de lauda,imi pare rau ca nu esti alaturi de noi in continuare,dar stii tu,mergem inainte cu sau fara tine!(tin minte cand am venit in TRX si eram singur pe k42,nu stiam de scripturi,nu stiam de recrutare in masa si aveam peste 2000 de atacuri in fiecare weekend)...Faptul ca am ajuns pana la nivelul acesta se datoreaza in mare parte tie Becks,incepand de la noptile nedormite si mii de calcule pana la inobilarile interne!
Cred ca fiecare jucator din top 500 si multi din cei care au renuntat,au petrecut multe nopti nedormite evitand pierderea unui sat sau ajutand un coleg la suferinta!Tot respectul pt fiecare din voi,dar tratati jocul ca atare si renuntati la a va mai certa!Vrem Fapte!!!
La tine Mircea nu pot sa-ti reprosez decat ca nu m-ai ascultat inainte de fuziunea cu RF...atat!
Pe ceilalti nu imi permit sa va critic pt ca nu va cunosc,ramane sa ne intalnim pe joc!
Spor la sate!
 

DeletedUser

Termina ma cu grandomania asta, "cel mai" mereu, cuvintele de baza ale cocalarilor si manelistilor, nu exista "cel mai", pe langa asta incearca sa fii si obiectiv daca tot zici ca nu mai joci pe L4.

On topic pot sa spun doar ca a fost unul dintre jucatorii foarte buni ai lumii, emblematic pentru Armada. Printre singurii care s-au mentinut alaturi de mine din grupu Armada care am vrut sa imi fie aproape pe L19, fiindu-i destul de bine acum. Respect.

Exista ma "cel mai"... de exemplu, tu esti cel mai Editat TT! Intelegi?

Iti repet, uita-te la avatarul meu, apoi la al tau, si dupa aia incearca sa mai vorbesti de cocalari si manelisti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4257

gore e un jucator bun...mai ales in defensiva, aproape imposibil sa ii iei sate, asta cand avea granita langa el:)
 

DeletedUser

Exista ma "cel mai"... de exemplu, tu esti cel mai Editat TT! Intelegi?

Iti repet, uita-te la avatarul meu, apoi la al tau, si dupa aia incearca sa mai vorbesti de cocalari si manelisti.

=)) E o simpla poza, frustratule, cu ochelari la mare :)) Macar eu am curaj sa imi arat fatza, in schimb pifometru tau nu prea vede lumina zilei, esti atat de urat incat pui masca atunci cand iti faci poze.


LE. Mai buna asta ? :))) Esti fericit ? Sterge-ti mucu de la nas ca iti intra in gura.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5970

Pfff...Spaiky, de ce dai tu semne de slabiciune ? Daca nu te simteai atins nu schimbai poza
 

DeletedUser

M-am gandit si la asta, pai e poza aia daca dai click pe profil, nu e asta problema, dar oricum vroiam sa o schimb de mult, dupa o jumatate de ora de la reply am modificat-o si am adugat si LE-u, atat timp cat am tinut poza aia e poza mea si pot sa o pun la loc, o simpla poza la mare, asta e romanu fara minte gen Beciu, cand am zis de maneliste si cocalarelisme ma refeream la limbaj huliganic, atitudine si minte 0 (zero), Beciule. Dar na... Hai sa vorbim de avatare acu', asta e de "pfff".

Ma retrag, nu are rost, credeam ca unii oameni s-au mai detasat de lumea asta daca tot nu mai joaca si incearca sa fie obiectivi si mai detasati, sa purtam niste discutii amicale si poate chiar interesante/folositoare oamenilor astora care inca mai joaca, dar Beciule te asigur eu ca esti zero barat ca lider baiatule, te asigur, iar ca jucator ma mir ca ai recunoscut ca doar ai innobilat intern, si asta incat sa fii pe 1 in lume si te mai si lauzi cu extraordinara performanta, ce satisfactii aveai ca cel mai mare zombi de pe lume de innobilat intern ?!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hahahahahaha
Spaikere, nu ma deranjeaza jignirile ma, dar ar fi misto daca ai putea sa o faci inteligent sau amuzant.

Nu o sa ma apuc sa-ti pun poze cu mine ca nu am ce sa-ti demonstrez si nici nu am chef sa imi sara toate fetele de pe aici in cap.
Cat despre innobilat, am innobilat intern de pe contul meu, dar am luat sate de la dusmani cate n-ai avut tu vreodata in total, stai linistit.

Oricum, jocul asta e simplu. Dupa 3-4 luni de joc, cred ca aproape toata lumea stie de script-uri si de atacuri la secunda. Stai flexat, ca nu esti tu un geniu la jocul asta, pentru ca toata lumea care joaca deja stie tot despre joc, iar diferenta se face la timpul alocat de fiecare jocului. La ce jocuri d-astea imposibile mai esti expert? La X-0??? La table???
Frate, de papagali d-astia ca tine m-am saturat cat timp am jucat si stiu ca nu sunteti pe cale de disparitie, de-aia nici nu-mi mai bat capul asa mult cu voi.
 

DeletedUser

Zii un lucru importanta facut de mana ta, ceva ce ai scris tu, de ai organizat tu, de ai gandit tu, nu ca decat ai dat invitatii in trib si conjuctura a facut sa intre oamenii la tine, apoi 1-2-5 fuziuni si tot asa... Care e aportu tau, invitatiile ? Forumu TRX si Armada era un dezastru, nestructurat, haotic, circulare in acelasi ton cand erai tu la conducere, asta e adevaru... Ce ai organizat tu defapt ? Ce ai cladit ?

"Da, o sa va povestesc despre tribul pe care l-am facut alaturi de Paul **, si anume TRX. Ei bine, TRX a avut un inceput foarte haotic pe L4, deoarece majoritatea eram incepatori, iar recrutarile erau pur si simplu aleatorii, facute pe baza unui singur criteriu: punctele. Imi aduc aminte si acuma si inca ma amuza, ca la inceputul lumii 4 am reusit sa facem o alianta cu un trib (PZBN daca nu ma insel) care era pe locul 1 in acea vreme. Eram foarte mandrii ca am reusit acest lucru si de fiecare data cand dadeam o invitatie tineam neaparat sa specificam asta, desi tribul acela era exact in coltul opus al hartii. In fine, in timp ne-am maturizat si in urma unor recrutari am ajuns un trib de top nu numai prin punctaje ci si prin valoarea jucatorilor.
Era o vreme cand daca spuneai L4 te gandeai automat la TRX. Consider ca noi eram singurul trib care a tinut in viata L4 dupa disparitia masonilor. A fost o perioada cand TRX a devenit "Bo$hii", iar profilul nostru continea dedicatii din „muzica latino romaneasca” pentru diferite personaje de pe L4. A fost o perioada amuzanta, desi putini au gustat gluma. De asemenea, au mai fost perioade amuzante chiar aici, pe forumul extern, unde s-au purtat adevarate razboaie, numai in scris din pacate."

Practic ce ai facut au fost invitatii pe baza de puncte, fuziuni, gargara pe extern si cel mai rasuflat manelism de pe L4 caracteristic tie, " Bo$shii", toate astea spuse din gura ta.
Altii au tinut TRX, bai Beciule, tzine minte, tu ai fost de fatzada, doar ca ai tzinut de functzie, nu ai fost diplomat, nu ai fost coordonator, nu ai fost organizator de grupe, ai fost recrutor de 2 lei, nu ai fost nimic bai baiatule. Nimic nu te recomanda pentru ce functia care o ocupai, competenta 0, decat gargara, TIE TI SE PARE CA AIA CARE II MENTIONEZI TU INTERVIU AU AVUT CEVA CU TINE ? ERAU AVIZI DE FUNCTII ? NU, VROIAU SA AIBE DREPT DE VETO IN DECIZII, SA SE OCUPE DE TRIB, CEEA CE TU NU AI FACUT NICIODATA PE NICI UN PLAN.


Cand se va face interviu cu mine voi lasa pe ceilalti sa traga concluziile analizand diferentele, esti mic, mic rau si nu era nevoie sa se poarte discutia asta aici, esti un flamer pe extern si nimic mai mult, conjuctural dus de val ai ajuns sa fii in fruntea unui trib mare si tot ceea ce ai facut a fost sa te mandresti si sa absorbi sate in interes personal practic pentru nimic, esti mic mic.

Si, da, ai luat sate de la dusmani de nu mai stii de tine, Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Players: MCBecks : 1 ; Tribes: Master, =GTC= : 10

Ia pune poze cu tine =)) Vreau sa adorm fericit in seara asta =)) Sa te stergi cu maneca de ce ti-am zis mai sus sa nu fii si gretzos.
 

DeletedUser4257

spaikere..taci ca te faci de cacao.
nu te poti compara cu becks la evenimente l4...
daca era buna ideea ta de joc pe triburile atunci rezista inca...pe becks il vad pe tine nu...tribul infiintat de becks il vad a tau e in master...tribul tau a cazut cand tu jucai, al lui becks e in cadere dupa ce s-a lasat...poti sa tragi concluziile?
aoleu...ce mare filosofie sa joci triburile:|
sincer pe l4 tu nu ai contat! nu se vorbeste de tine...ai avut 15 sate si atat;)
 

DeletedUser

Spaikere, repet, ca vad ca esti greu de cap: Am luat sate de la dusmani mai multe decat ai avut tu vreodata!
GTC si Master nu sunt singurii dusmani ai celor din Armada. Armada a avut multi dusmani pe parcurs... dar tu nu ai de unde sa stii, vor lui Geo: Pe L4 nu ai contat! Ai avut 15 sate si atat.
In plus, ti-am spus, MCBecks a fost un cont cu care am innobilat intern (cu toate astea, pana si cu ala am luat de la dusmani mai multe sate decat ai avut tu pe L4 in total), insa jocul de echipa nu consta in cate sate am luat eu cu MCBecks.
Probabil o sa-mi primesc warn pentru ca spun asta, insa oricat ai fi de penibil, Ramo o sa fie mai penibila daca ia interviu cuiva care a avut apogeul la 100.000 de puncte pe o lume pe care unii au zeci de milioane.

Practic, cele mai mari realizari ale tale pe L4 au fost disputele personale cu mine... a ajuns sa te mai cunoasca lumea. Realizarile mele pe L4? Vor ramane permanent acolo, precum Colosseumul, in timp ce tu esti doar o poveste, nimeni nu mai stie nimic de tine, decat ca ai fost si tu o data... un fel de Circus Maximus.

Nu ma apuc sa iti spun ce am facut eu pe L4 ca probabil o sa ma lovesc de o limita de caractere, in schimb, tu ai putea rezuma intr-un rand. Stii de ce mereu scrii asa mult? Pentru ca incepi sa intrebi despre mine si sa spui chestii despre mine.
Iti dai seama, daca eu sunt mic si tu daca te uiti drept imi vezi gleznele... realizezi cat esti tu?

Asa in modestia mea, sunt convins ca cei care intr-adevar si-au dorit sa mearga bine TRX-ului inca ma regreta, pe cand tu nici nu cred ca mai stii cu cine ai inceput jocul pe L4 si daca mai exista in joc... Stiu ca si dusmanii ma regreta pentru anumite momente din joc... pe cand pe tine prea putini te stiu.

Cat despre poze, nu stiu de ce esti asa insistent... ai anumite inclinatii???
 

DeletedUser

Nu va mai certati atata care pe care face ca iar moare forumul juma de an :)
 

DeletedUser

Vai Mircea,ce parere proasta ai despre mine...

Ma refer la faptul ca vei primii wart pt acea afirmatie! Este parerea ta si o respect,nu ma simt jignita . Este doar o presupunere despre ce se va intampla in viitor.

V-am mai spus si repet,nu eu hotarasc ce interviuri vor aparea aici. Voi sunteti aceeia! Voi propuneti,eu transmit propunerea voastra si cel propus decide! Eu doar incerc sa fac ce doriti voi si aveti curajul sa spuneti pe acest forum ;)

In incheiere va reamintesc rugamintea mea ...nu ma fortati sa citesc un limbaj necivilizat.

Va multumesc anticipat si va transmit cate un :*,poate va imbunez putin.

Pt ce riscati voti TOTI un warn este pt off topic.

Acest topic este despre jucatori,cei numiti....acum vorbim despre Gore88!
Si ma refer la ceva de genul: este un tip super,dar habar nu are cu ce se mananca triburile. Stie sa bea,m-a bagat sub masa cand ne-am intalnit prima data dar a avut bun simt sa nu-mi fure nevasta :)

REVENITI LA SUBIECT,PENTRU RESTUL DISCUTIILOR FUGUTA LA SPAM :*
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Zii un lucru...

Nimic nu te recomanda pentru ce functia care o ocupai, competenta 0, decat gargara...

... si lumea imi reproseaza ca am ceva cu oltenii... Nu am nimic cu ei, doar cu cei asa ca tine, mai prostuti... Lasand logica din ceea ce ai scris mai sus la o parte, iti zic un banc. S-ar putea sa nu te prinzi, ca dóooh, esti oltean!

Un oltean merge la magazin si zice: "Dati-mi mere vă rog!"
Vânzătorul: "De cât?"
Olteanul: "Da, da, decât mere!"

~~~
Cam atat offtopic! Cat despre gore, numai de bine! E un om de nota 10, dar cu toate astea, tin minte ca intr-o conferinta in care eram eu cu el si Spartanu discutand chestii, gore a reusit sa adoarma pe scaun, sforaind intr-un mare fel, incat eu cu Spartanu nu mai puteam lega doua vorbe. Daca eram dusman, in seara aia il lasam fara sate...
 

DeletedUser

nea gore,pe unde mai activezi? Ca pe frontul nostru nu vrei sa apari....
 
Sus