Jucatorii lumii pareri si opinii

DeletedUser

Atunci ar fi prudent sa nu comentam prea mult...nu vrem sa te dam de gol,nu?
 

Deleted User - 213220

La el este un fel de Romeo și Julieta :D Prietena lui face parte din tribul dusman :rolleyes:
 

DeletedUser24788

geani parca erai admin ... pff sau te-am vazut pe The west cand jucam? acolo esti/erai ???
 

DeletedUser

cdef dragă, n-o mai da la întors cu mine că știi că nu ține :)

orice albină tremură uneori ;)

scuzați de offtopic, dar de obicei nu mă pot abține :D


Doinitza cred ca nu se supara nimeni pentru OFFTOPIC--mai facem miscare pe FORUM..

..daca, este o subtilitatea cu albina care tremura,ce pot sa-tzi spun...decit o scurta poveste.
Azi, m-am intilnit cu un vechi amic, impreuna cu care am impartasit ceva teama in toamna lui 1993 parca cind eram intr-un avion si zburam catre Mogadisho-Somalia...dupa citeva zile, de Mogadishu cind auzeam numele Mohamed Farrah Aidid incepuse sa fie ceva mai mult decit teama..:))..acum a trecut..

..este doar un joc si nu are de ce sa tremure vreo "albina"..:)
 

Deleted User - 213220

Vom negocia cu voi o alianta cand veti scapa de jucatori arogantii din conducere.
 

DeletedUser

Deci solutia ar fi ca cdef, daca tot face propuneri, sa ne deschida portile satelor si sa ne astepte nobilii cu beutura si lautari. Desigur, rugam a nu se otravi beutura,nu de alta,da-i pacat de ea.
 

DeletedUser

Deci solutia ar fi ca cdef, daca tot face propuneri, sa ne deschida portile satelor si sa ne astepte nobilii cu beutura si lautari. Desigur, rugam a nu se otravi beutura,nu de alta,da-i pacat de ea.

..:))..mai bine i-ti dau parola la contul meu sa-ti deschizi singur portile..:).


..NOBILI..??..:))...n-ar fi suparare daca ii trimiti cu CLIK pe casuta aia care scrie SPRIJIN..:)..ii voi caza gratuit, pina la adinci batrinete..:)
 

DeletedUser

Vom negocia cu voi o alianta cand veti scapa de jucatori arogantii din conducere.


Comy, poate a fost o impresie de moment faza cu aroganta..Depinde cu cine ai vorbit si-n ce pasa la-i prins pe respectivul, ca suntem, oameni si toti mai avem zile proaste..
 

DeletedUser

Dupa "blat" se lasa cu "beutura". :)

..potzi fi sigur de asta..:))>.trebuie sarbatorit neaparat.

si la un meci de fotbal dupa ce se incheie nu merg jucatorii la o bere, doua, trei,..apoi la un club cu gagici sexy..:)) sa marcheze momentul..

si noi suntem oameni si ne putem trata,... omeneste..:))
 

DeletedUser

La el este un fel de Romeo și Julieta :D Prietena lui face parte din tribul dusman :rolleyes:

Comy, "parintii fetii" sunt sigur ca n-au nik contra legaturii ei cu "Romeo"-Gabi al vostru care acum este si al nostru..

GAbi ma bucur ca ai amica intr-un trib DUSMAN.... si ca un sfat, las-o acolo, ca n-o va inobila nimeni, este liniste si pace acolo.....:)..
 

DeletedUser

GAbi ma bucur ca ai amica intr-un trib DUSMAN.... si ca un sfat, las-o acolo, ca n-o va inobila nimeni, este liniste si pace acolo.....:)..

Da da, las-o acolo si incerca sa nu-i iei sate, nu de alta, dar o vor arunca colegii in strada si o lasa fara trib in mijlocul iernii. De, statistica ne omoara.
Bergenbier, prietenii stiu de ce...
 
Sus