Jucatorii lumii pareri si opinii

DeletedUser

Atunci ar fi prudent sa nu comentam prea mult...nu vrem sa te dam de gol,nu?
 

DeletedUser24788

geani parca erai admin ... pff sau te-am vazut pe The west cand jucam? acolo esti/erai ???
 

DeletedUser

cdef dragă, n-o mai da la întors cu mine că știi că nu ține :)

orice albină tremură uneori ;)

scuzați de offtopic, dar de obicei nu mă pot abține :D


Doinitza cred ca nu se supara nimeni pentru OFFTOPIC--mai facem miscare pe FORUM..

..daca, este o subtilitatea cu albina care tremura,ce pot sa-tzi spun...decit o scurta poveste.
Azi, m-am intilnit cu un vechi amic, impreuna cu care am impartasit ceva teama in toamna lui 1993 parca cind eram intr-un avion si zburam catre Mogadisho-Somalia...dupa citeva zile, de Mogadishu cind auzeam numele Mohamed Farrah Aidid incepuse sa fie ceva mai mult decit teama..:))..acum a trecut..

..este doar un joc si nu are de ce sa tremure vreo "albina"..:)
 

DeletedUser

Deci solutia ar fi ca cdef, daca tot face propuneri, sa ne deschida portile satelor si sa ne astepte nobilii cu beutura si lautari. Desigur, rugam a nu se otravi beutura,nu de alta,da-i pacat de ea.
 

DeletedUser

Deci solutia ar fi ca cdef, daca tot face propuneri, sa ne deschida portile satelor si sa ne astepte nobilii cu beutura si lautari. Desigur, rugam a nu se otravi beutura,nu de alta,da-i pacat de ea.

..:))..mai bine i-ti dau parola la contul meu sa-ti deschizi singur portile..:).


..NOBILI..??..:))...n-ar fi suparare daca ii trimiti cu CLIK pe casuta aia care scrie SPRIJIN..:)..ii voi caza gratuit, pina la adinci batrinete..:)
 

DeletedUser

Vom negocia cu voi o alianta cand veti scapa de jucatori arogantii din conducere.


Comy, poate a fost o impresie de moment faza cu aroganta..Depinde cu cine ai vorbit si-n ce pasa la-i prins pe respectivul, ca suntem, oameni si toti mai avem zile proaste..
 

DeletedUser

Dupa "blat" se lasa cu "beutura". :)

..potzi fi sigur de asta..:))>.trebuie sarbatorit neaparat.

si la un meci de fotbal dupa ce se incheie nu merg jucatorii la o bere, doua, trei,..apoi la un club cu gagici sexy..:)) sa marcheze momentul..

si noi suntem oameni si ne putem trata,... omeneste..:))
 

DeletedUser

La el este un fel de Romeo și Julieta :D Prietena lui face parte din tribul dusman :rolleyes:

Comy, "parintii fetii" sunt sigur ca n-au nik contra legaturii ei cu "Romeo"-Gabi al vostru care acum este si al nostru..

GAbi ma bucur ca ai amica intr-un trib DUSMAN.... si ca un sfat, las-o acolo, ca n-o va inobila nimeni, este liniste si pace acolo.....:)..
 

DeletedUser

GAbi ma bucur ca ai amica intr-un trib DUSMAN.... si ca un sfat, las-o acolo, ca n-o va inobila nimeni, este liniste si pace acolo.....:)..

Da da, las-o acolo si incerca sa nu-i iei sate, nu de alta, dar o vor arunca colegii in strada si o lasa fara trib in mijlocul iernii. De, statistica ne omoara.
Bergenbier, prietenii stiu de ce...
 
Sus