Jucatorul de deasupra

  • Autor subiect DeletedUser42199
  • Data de început

DeletedUser40602

pentru frizer:

avatar: 666
semnatura: 0 (unde-i medalia de PVC?)
agresivitate: 2. esti la fel de agresiv ca si un pieptene
trib: ai tu nevoie de asa ceva?
popularitate: fara numar
 

DeletedUser44200

Avatar : 10, ca e sincer
Semnatura : 7
Agresivitate : Nu-i agresiv... asa arata el
Trib : Dau nota pentru triburile care le-a innobilat sau dizolvat?
Popularitate : In clasa a IV-a a fost Mister Popularitate, deci 10
 

DeletedUser40602

Bah esti nebun?!! Pai n-ai tu fire de par pe piept cate medalii am eu la semnatura. Raducu e cu, cupele ,eu-s cu medaliile. Auzi la el, agresivitate 2. Pai eu cand dau cu pumnu in masa ,sare rama din asfalt 3 metri si danseaza samba. M-ai jignit profund la sentimente cu agresivitatea.Cand te prind pe harta te medaliez la alergat in saci. Ca de la mine nu-ti dau vreo medalie,nerecunoscatorule .:D
PieS: Nici macar LASZLO TOKKES nu are atatea medalii ca mine :D

adio! visul frumos s-a terminat..
 

DeletedUser

Bah esti nebun?!! Pai n-ai tu fire de par pe piept cate medalii am eu la semnatura. Raducu e cu, cupele ,eu-s cu medaliile. Auzi la el, agresivitate 2. Pai eu cand dau cu pumnu in masa ,sare rama din asfalt 3 metri si danseaza samba. M-ai jignit profund la sentimente cu agresivitatea.Cand te prind pe harta te medaliez la alergat in saci. Ca de la mine nu-ti dau vreo medalie,nerecunoscatorule .:D
PieS: Nici macar LASZLO TOKKES nu are atatea medalii ca mine :D

Ahahahahahahahaha .frizerule ,sa nu te mai duci in vacante bre .you make my day .everyday =))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Frizeru din Peru

Avatar : 10
Semnatura :10
Agresivitate : 100 ( e al mai al dracu negru )
Trib : nu are nevoie
Popularitate :10 cel mai popular personaj de pe acest forum
 

DeletedUser

Off-topic: Simbolizeaza dorinta lor de a folosi in continuare sclavi pe plantatii si a se rupe de State Unite unde acest lucru urma sa fie interzis de catre Proclamatia de Emancipare. Simbolizeaza superioritatea rasiala si este destul de aproape de principiile naziste.

Steagul confederat, considerat de unii simbol al rasismului si intolerantei, iar de catre altii drept simbol sacru al luptei pentru libertatea statelor individuale si al sacrificiului inaintasilor.

SUD'ul stelist nu este rasist .Nord'ul prin Skins ,da .noi suntem dornici de libertate . "atata timp cat suntem tineri ,n'avem nevoie de lideri" .cat despre semnele si principiile naziste ,te scufunzi rau in istorie .te depaseste maxim .bafta .

Ps : invatati colegii de trib sa invete ce inseamna fiecare culoare din diplomatie .
 

DeletedUser

Atunci PNA'ul e de forma .o sa propun intreruperea lui .

Stii ce e amuzant ?zici ca confederatii au fost doar adeptii scaviei si lacomiei ,dar nu esti informat si despre refuzul lor de a se uni cu celelalte state americane (care au format Uniunea) si de a se guverna singuri .se zic multe despre multi ,si despre noi ,romanii se zic multe .de italieni ,de tigani ,de rusi ,de nemti ,de unguri .etc .n'o sa vezi in veci unanimitate care sa fie de aceeasi parere .niciodata .hai sa n'o dam in istoria lumii si sa ramanem la istoria L36 .
 

DeletedUser

Istoria e scrisa atata timp cat unele lucruri raman in urma .vrei sa spui ca ziua de ieri nu e istorie ?sau ca ce s'a intamplat la inceputul ridicarii protectiei ,nu e istorie ?wow .

Si ...ar fi ceva si tare m'as bucura ca ,voi sa sprijiniti un jucator din pna si tot voi sa'l atacati .nimic nu ma mira .
 

DeletedUser

Asa a zis si Cristina .si noi avem cativa "jucatori" d'astia .dar nu pentru mult timp .in fine .hai ca am facut prea mult spam si ne ia lumea la injuraturi :D
 

DeletedUser44034

___________________________
LadyLethal

Avatar :10
Semnatura : 10
Gheare : 10
Trib : 10
Popularitate :5
_____________
Fail
 

DeletedUser

Hai sa demaram alt concurs:
cine poa' sa fie mai penibil ca frizeru', 10 pp. Le dau personal. 5 concurenti, 5 incercari.
 
Sus