Jucatorul de triburi perfect

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deja te-ai simtit si aplici jigniri urat din partea unui inteligent ca tine pe forumul extern .
Cand esti in masura sa nu mai stai cu 2-3 sate in marea albastra si sa fi tu marele pro player atunci vorbim . Iar diferenta dintre noi 2 este ca eu am ramas tu ai zburat . Iar asa zisul tau trib de 2 lei ( Aka ) iti dau un sfat ..fa-ti altu :))

Mi-am facut altu dar tot din aceeasi jucatori care iam avut pe 26

totusi cum ziceam, mare pro ce esti...mai invata sa joci ca iti cam zboara satele :D

totusi cum ziceam, mare pro ce esti...mai invata sa joci ca iti cam zboara satele :D

Deci pana la urma daca nu stii sa dai pe la spate si esti pus intr`o lupta dreapta, nu prea e cine stie ce de tine :rolleyes:


App pentru cei ce au ceva cu mine, nu ma intereseaza in ce topuri ma bagati, nu ma intereseaza cat de bun sunt eu sau altii.
Pentru cei ce nu stiu acest comportament il am datorita zilelor frumoase din GOD si Circ de pe L14 :)

Sunt un Circar la propriu si la figurat, imi place sa stau pe extern si sa mai schimb 2-3 vorbe si cam atata tot

Nu va place de fatza mea, nu ma bagati in seama


Si nervosule i-ati o pastila si dai stergere pe clasica pentru ca nu prea ai cu ce te lauda
 

DeletedUser39475

Inseamna ca faci belea pe acolo. Ce sa va zic, bafta ! :) Nu pot sa uit asa usor prima mea lume. ;)
 

DeletedUser

Jucator perfect nu exista

Un jucator bun e in top 20 ca agresor si cand are peste 3000 de atacuri nu pierde nici un sat...care poate face asta se poate considera un jucator bun...dar in nici un caz perfect
 

DeletedUser

Jucatorul perfect exista pentru oricine

fiecare simpatizeaza cate un jucator si il considera perfect chiar daca e doar parerea lui

Suntem oameni totusi si gresim asa ca nu avem cum sa fim perfecti in nimic
Daca stau bine sa ma gandesc pana si pc-urile dau rateuri grave , asa ca nu putem sa ne asteptam de la niste oameni sa fie perfecti

si app, 3000 de atacuri e nimica toata :D S-au inregistrat mult mai multe atacuri pe un singur jucator, si dupa cum era de asteptat la 20k de atacuri sau cate erau a stins frumos pc-ul :)))
 

DeletedUser29146

Ce e de ras ca a stins pc-ul? Eu as fii facut asa de la 3000 de atacuri...decat sa stau sa pierd vremea prea mult fac altceva mai bun.Si imi place jocul dar nu sunt chiar asa maniac.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Am decis sa redeschid topicul la cerere, insa doar pentru o singura zi. Aveti posibilitatea si voi sa trageti concluzii, cum doriti fiecare.
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nu am spus niciodata ca as fi un jucator bun. Din contra, toata lumea-mi spune ca sunt rau, m-am decis sa-i cred. :)
 

DeletedUser

- trebuie sa aiba o conexiune rapida de internet; - nu netul te face jucator bun ci doar ii ajuta mult pe cei buni . poti avea cel mai tare net din lume , daca tu nu stii ce sa faci cu el ... il ai degeaba .
cat despre restul afirmatiilor sa zicem ca le accept desi ar mai fi unele discutabile
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Este adevarat chevix, ce afirmi despre net, nu te face bun, dar daca nu il ai...atunci ai o problema si nu mai poti fi perfect. Atunci cand sunt plecat din localitate ma joc de pe internet mobil prin stick, de multe ori astept 2 secunde sa mi se incarce pagina:D, si de asta voi avea intotdeauna probleme la backtime si dodge, norocul meu ca nu stie lumea cand sunt plecat :)).

LE: Al meu e de la Cosmote.
 
Ultima editare:

DeletedUser

pe stick cel mai bun net este cel de la orange , am avut toate natiile de net pe stick si inca am orange ( abonament pana pe 18 ) si vodafone , nu e o parere rezultata din vreo afinitate pentru una dintre retele . pe vodafone de exemplu am si sim reincarcabil si abonament la dispozitie . cu orange garantat bagi deff intre nobili dati cu t train dar cu vodafone sau altceva ... nu ai sanse sa faci asta ( o spun din proprie experienta ) .
 

DeletedUser40439

m&m , cristian ciura octav , kennianu , chevyx , evoluti0n , illidan stormrage , zammolxe
 

DeletedUser

Ce e de ras ca a stins pc-ul? Eu as fii facut asa de la 3000 de atacuri...decat sa stau sa pierd vremea prea mult fac altceva mai bun.Si imi place jocul dar nu sunt chiar asa maniac.

atunci nu te poti considera jucator de triburi...nu o zic cu rautate

asta e frumusetea jocului...daca nu as fi atacat pt ce sa mai intru pe cont..sa tin bulina verde?...nu ms
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus