Jucatorul Lumii 8

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Saptamana aceasta un nou jucator si anume: --emy--

opinii si caracterizare a jucatorului...cum v-a influentat pe harta, sau a fost ca jucator

Sa respectati Regulamentul atat va rog.
 

DeletedUser

Atata timp cat eu v-am rugat sa-mi propuneti si nu ati propus nimic, am ales singura
 

DeletedUser

mai bine te`ai uita mai mult in istoricul lumii 8 si ai alege jucatorii marcanti ptr aceasta lume ;)

nu vreau sa fiu inteles gresit cum ca nu ar mai fi jucatori buni ramasi in joc, dar sunt mai greu de gasit ;)
 

DeletedUser29146

Probabil vrea sa faca misto de emy :) .Ceva bun nu pot spune despre el, ne-a aratat cat bun simt are si ca bunul simt creste in pom.In joc nu l-am intalnit .Uite baga-l pe mafia daca nu a fost,sau pe lutzche :)) sau cata-ne un taliban si baga-l aci :D
 

DeletedUser

misto de mine nu poate face..tu te faci de tot rasu ca te intereseaza pers mea...Editat

domnu mafia cand eram in lgf si va aparam voua fundul fara sprijin de la voi era bine nu?
voi atacat linistiti acolo si noi duceam greul..nu imi bat capu cu voi...cine ma cunoaste stie de ce sunt in stare...mai ales cei din bw din pacate nu prea mai gasim sa va spune ei cum incercau sa stea sittere pe la doua noaptea la mine in trib ca spioni nu aveau...eduard88 stie mai bine ca a fost prins...aici ma refer la perioada -YKZ-,schimbarile de trib au fost necerare nu am cautat niciodata sa ma duc intr-un trib mare sa stau la caldurica cum au facut multi din cei care se lauda acum ca sunt mari jucatori..si pana la urma nu trebuie sa va dau explicati...prieteni ma stiu mai bine ptr voi mucles
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24515

trebuia sa cautati in arhiva server-ului un jucator care a jucat 2 -3 zile pe aceasta lume...ca era mai fain...asa sa vorbim de unu care nu mai joaca...

emy? cine e? :)) de ce vad pe forum jucatori care nu mai exista pe lume...insa ..se auto-lauda??:)))

1.pentru mine nu exista acest jucator. nu am auzit de el
2.cei din Lgf actual legion mi-au spus ca era un sifonar si daca ne uitam in ce triburi s-a perindat..si ce haos a facut...este cam adevarat!
 

DeletedUser

mah e interesant cum in momentu de fata coco atom a ramas fara 50 de full atac fara sa aibe vreun castig:)))

intreabai pe domni din lgf de la cine a primit ei ajutor ca sa imi ia ei mie sate si dupa vorbim cand jucam eu=))))

si inca ceva acum 2 ani nici eu nu am auzit de tine:)))
 

DeletedUser25671

Dupa parerea mea ca si jucator pe --emy-- nu il pot incadra nici la categoria jucatori foarte buni dar nici foarte slabi(era intre) si spun asta pentru ca am avut numeroase dueluri cu el si nu s-a descurcat rau ;))...De mentionat mai e ca prestigiul si l-a pierdut pe L8 si din pricina schimbarilor prea dese de tabere(e drept situatia lui se asemana cu situatia Romaniei in timpul si dupa finalul celui de-al doilea razboi mondial),a diferitelor decizii luate fara cap si mai ales lipsa liniaritati in evolutia sa ca jucator al lumi 8...


Sunt curios ce opinie isi va exprima leonida si ce "complimente i va face acesta" lui emy :)))))))))))
 

DeletedUser

sclavuleonida:))))

comentari de bun gust stai linistit prietenu meu de o viata.oricum si lui i`am aparat vreo cateva conturi pe cand eram in 300=))))
 

DeletedUser

domnishoara moderator itzi dau eu o idee despre cine o persoana cu care sa deschizi o tema de acest gen :) bimb0, chiar daca in momentul de fatza nu mai intra foarte des pe joc si nu mai e asa activ ca in urma cu jumatate de an ramane daca nu cel mai important unul din cei mai importanti jucatori de pe aceasta lume ;)

sa nu uitam ca datorita lui inca mai exista fostul cmr dupa ce a acceptat fuziunea cu ei, datorita lui mai exista fostii jucatori din pldn, datorita lui mai exista jucatori din fostul trib cmr si multe altele ;)
 

DeletedUser

copileee nu uita ca din cauza lui bimb0 si a lui mniezo inca existi pe aceasta harta daca nu erai mancat de lgf ;))

nu uita ca ei te`au salvat cand moratu a cerut inobilarea ta ca luai sate de la pomana lui ella sau cum o mai chema ;) asa shhht si ciocu mic!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus