Jucatorul saptamanii - sptu

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
sptu este liderul clasamentului. Ce puteti spune despre el ? Colegi, adversari ... Credeti ca va rezista pe aceasta pozitie ? Este doar un lider de conjunctura sau chiar stie jocul si merita locul 1 ?
 

DeletedUser

Nu stiu daca stie jocul sau nu,nu stiu daca-i un lider bun sau nu,insa in ciuda faptului ca pe harta este dusman,nu am decat vorbe de bine despre el,este un om cu multa omenie,bravo lui.
A facut el cum a facut si a ridicat din morti un trib care era pe duca si l-a dus pe locul 3.Bravo lui.
Cei care ma cunosc,stiu bine ca nu prea ma bag la laude,dar el merita.
 

DeletedUser

sptu este liderul clasamentului. Ce puteti spune despre el ? Colegi, adversari ... Credeti ca va rezista pe aceasta pozitie ? Este doar un lider de conjunctura sau chiar stie jocul si merita locul 1 ?

Orice jucător poate ajunge rang 1 dacă ia sate intern ! :confused: Nu din asta rezulţi că eşti jucător bun .
 

DeletedUser

Chiar daca lumea 11 s-a incheiat si sptu numai joaca vreau sa scriu cateva cuvinte despre el .
Inq a castigat lupta contra WAR datorita lui sptu ( ca a sters contu ) .
De atunci nimeni nu a mai facut ceva pentru War , da , innobila intern si barbare , pentru ca era foarte ocupat cu munca si cu organizarea unui trib de top 3 care a facut cateva victime importante , daca era pe primul loc era meritul lui , cine poate innobila intern cat a innobilat el daca nu avea tribul lui ?

Mai dau un exemplu : de el nu ati comentat niciodata nimin : Warzone . Nu a avut m-ai mult de 50 de sate luate de la dusman , pentru ca nici el nu avea timp , ne organiza , sittere peste sittere asa ca numai vorbiti aiurea in tramvai .
 

DeletedUser35216

s-a incheat L11?
chiar asa , poate sta un trib de locul 3 intrun singur jucator?
tu chiar crezi ca daca esti conducator intrun trib, nu ai timp sa iei sate de la dusmani?
sunt curios daca te-ai uitat la conducerea inq cate sate a luat de la dusmani...
unui conducator "ii sta bine" pe granita! nu in spatele granitei...
sptu a avut granita mare cu inq. si iti spun din propria experinta din confruntarile directe cu el... ca nu facea diferenta dintre un cont activ si satele de barbari!
 

DeletedUser

Cine ai fost tu pe l11 :))
Sti ce nu imi place la oameni ?
Ca isi dau cu parerea ca prosti inainte sa cunoasca omul ! cum faci tu .
 

DeletedUser

nu conteaza neaparat cine a fost sau cine e
principalul e ca cunoaste lumea 11:)
 

DeletedUser

Ba conteaza , vreau sa-mi demonstreze ca a fost pe granita .


AAA , DA s-a incheiat lumea 11 , adica se stie de pe acum ca INQ a castigat mai bine inchide-ti lumea de pe acum administratorilor :))
 

DeletedUser

atata timp cat o lume e inca deschisa inscrierilor, nu se poate vorbi de inchiderea ei si declararea unui castigator:|
eu zic ca va mai dura cel putin un an:(
 

DeletedUser35216

Cine ai fost tu pe l11 :))
Sti ce nu imi place la oameni ?
Ca isi dau cu parerea ca prosti inainte sa cunoasca omul ! cum faci tu .

stiu foarte bine ce se intampla pe L11! conduc atacul inq! :D
nu te-am jignit si nu am jignit pe nimeni... nu inteleg de ce trebuie sa jingesti...
eu stiu ca ce face inq-ul cu voi este foarte frustrant... dar nu trebuie sa ajungem la jigniri!

asa ai facut si cu forumul de spam impartit intre inq si war...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus