Just 4 fun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dupa cum cred ca ai observat si tu pe lumea 6 vor exista triburi mamut :mad:; motiv pt care alaturi de un grup de prieteni am luat initiatia de a intemeia un trib cu numele Just 4 fun ce va demonstra tuturor ca nu cantitatea, ci calitate conteaza intr-un trib

Da, tribul va fi format doar din veterani ai triburilor.ro
Da, vom fi vanatori de mamuti:cool:

Singura conditie de a intra in acest trib este sa joci triburile Just 4 fun;)



P.S. Daca ai intrebari sau nelamuriri te rog sa mi le adresati fie pe privat, fie direct pe forum sau pe mess la id toci2520(va rog fara masuri sau glume proaste)

pt mamuti: fie ca cel mai bun sa castige
 

DeletedUser

300 de membrii limita in trib.
Mamuti?Pot fi anumite familii de triburi care sa ajunga la un numar mare de membrii,dar un singur trib nu poate fi numit tocmai mamut.
 

DeletedUser

totusi 300 is cam multi, comunicarea intre membri e mica sau chiar foarte minca intre membri; mai ales pe forum vor nici nu se va mai sti cine este atacat si cine pe cine ataca :rolleyes:
 

DeletedUser

Nu exista lume pe care sa nu fie noobi care sa intre in triburi cu multi membrii in care nu fac nimic.
N-ai cum sa schimbi asta,doar ca o sa fie mult mai bine ca pe L5 in aceasta privinta.Anyway.Succes la vanat mamuti
 

DeletedUser

multumesc
dar nu stiu ce intelegi tu prin "mai bine":confused::confused:
daca vor fi 30 de triburi a cate 300 de membri si fiecate cu 1-2 academii eu zic ca va fi la aproape la fel ca pe lumea 5
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4932

Dupa cum cred ca ai observat si tu pe lumea 6 vor exista triburi mamut :mad:; motiv pt care alaturi de un grup de prieteni am luat initiatia de a intemeia un trib cu numele Just 4 fun ce va demonstra tuturor ca nu cantitatea, ci calitate conteaza intr-un trib

Da, tribul va fi format doar din veterani ai triburilor.ro
Da, vom fi vanatori de mamuti:cool:

Singura conditie de a intra in acest trib este sa joci triburile Just 4 fun;)



P.S. Daca ai intrebari sau nelamuriri te rog sa mi le adresati fie pe privat, fie direct pe forum sau pe mess la id toci2520(va rog fara masuri sau glume proaste)

pt mamuti: fie ca cel mai bun sa castige

hei furi numele adminilor :))
 

DeletedUser

cred ca e mai bine asa decat un trib mare ex pe lc fac parte dintrun trib de 1000 si de jucatori care credeti ca e comunicarea acolo:)
 

DeletedUser4932

cred ca e mai bine asa decat un trib mare ex pe lc fac parte dintrun trib de 1000 si de jucatori care credeti ca e comunicarea acolo:)

titlul circularelor:
-Help
-Sprijin
-Ajutor
-sunt atacat
-sprijin urgent
etc
si banuiesc k sunt cel putin 25 pe ora =)))
 

DeletedUser

Am o intrebare: kt face la ultimul lvl la mine pe ora?sa stiu sa particip, dak face doar 2400 nu intru
 

DeletedUser2368

Nu fura numele adminului ci numele tribului meu (acum sa sufar si eu) ! Just 4 Fun a fost o continuare (nu prea reusita) a tribului RO pe w12 :p Si un mic trib pe o perioada redusa pe clasica (a existat de 2 ori) ! Daca puneti si prescurtarea J4F va injur ! :mad:
 

DeletedUser


De ce?
Pentru ca nu mi se pare normal sa limitam triburile. Adica eu ma chinuiesc 1 an sa fac un trib, dar nu mai pot sa-l extind, iar un smecheras ma prinde in 2 luni din urma, ca eu nu-mi mai pot extinde tribu'.
In plus, nu face decat sa-ti complice viata. E clar ca daca e vorba de mare comunicare, prietenie, spirit de sacrificiu, etc. nu se realizeaza nimic in triburi mai mari de 40-50 oameni. Si daca eu vreau sa fiu mamut, tot o scot la capat. Imi fac frumusel o familie de 2 triburi si gata, deja am 600 oameni. Probabil ca oamenii cred ca daca nu va fi doar un conducator va fi vreo diferenta. Din potriva. Cu 2 lideri triburile si "familiile" vor merge mai bine, decat un trib condus de un singur om.
De aceea nu sunt de acord cu limitarea triburilor. E mai mare daraua decat purceaua si daca-mi pun in cap sa fac un mamut, tot il fac.
Sper c-am fost clar.
 

DeletedUser4932

De ce?
Pentru ca nu mi se pare normal sa limitam triburile. Adica eu ma chinuiesc 1 an sa fac un trib, dar nu mai pot sa-l extind, iar un smecheras ma prinde in 2 luni din urma, ca eu nu-mi mai pot extinde tribu'.
In plus, nu face decat sa-ti complice viata. E clar ca daca e vorba de mare comunicare, prietenie, spirit de sacrificiu, etc. nu se realizeaza nimic in triburi mai mari de 40-50 oameni. Si daca eu vreau sa fiu mamut, tot o scot la capat. Imi fac frumusel o familie de 2 triburi si gata, deja am 600 oameni. Probabil ca oamenii cred ca daca nu va fi doar un conducator va fi vreo diferenta. Din potriva. Cu 2 lideri triburile si "familiile" vor merge mai bine, decat un trib condus de un singur om.
De aceea nu sunt de acord cu limitarea triburilor. E mai mare daraua decat purceaua si daca-mi pun in cap sa fac un mamut, tot il fac.
Sper c-am fost clar.



:confused::confused::confused:
 

DeletedUser8960

De ce?
Pentru ca nu mi se pare normal sa limitam triburile. Adica eu ma chinuiesc 1 an sa fac un trib, dar nu mai pot sa-l extind, iar un smecheras ma prinde in 2 luni din urma, ca eu nu-mi mai pot extinde tribu'.
In plus, nu face decat sa-ti complice viata. E clar ca daca e vorba de mare comunicare, prietenie, spirit de sacrificiu, etc. nu se realizeaza nimic in triburi mai mari de 40-50 oameni. Si daca eu vreau sa fiu mamut, tot o scot la capat. Imi fac frumusel o familie de 2 triburi si gata, deja am 600 oameni. Probabil ca oamenii cred ca daca nu va fi doar un conducator va fi vreo diferenta. Din potriva. Cu 2 lideri triburile si "familiile" vor merge mai bine, decat un trib condus de un singur om.
De aceea nu sunt de acord cu limitarea triburilor. E mai mare daraua decat purceaua si daca-mi pun in cap sa fac un mamut, tot il fac.
Sper c-am fost clar.

Am inteles eu gresit:D sunt de aceeasi parere cu tine:D:D
 

DeletedUser2368

Triburile zonale de 40-100 membri (100 deja e foarte mult) asa numite "triburi de gherila" ai cele mai mari sanse de existenta ! Ele niciodata nu vor fi vazute la inceput in topuri si cu xxxx membri sa fie luate de ochi de alte triburi ! Vor fi apreciate mereu daca vor cucerii triburi mai mari, ceilalti fiind speriati, astfel capatand un fel de protectie (mentalitate pura romaneasca: e mai mare nu-l atac ca raman fara sate) ! :D

Oricum bafta cu tribul sper sa respectati numele tribului care a mai existat si alta data ! :p
 

DeletedUser

Nu fura numele adminului ci numele tribului meu (acum sa sufar si eu) ! Just 4 Fun a fost o continuare (nu prea reusita) a tribului RO pe w12 :p Si un mic trib pe o perioada redusa pe clasica (a existat de 2 ori) ! Daca puneti si prescurtarea J4F va injur ! :mad:


Ca sa nu imi ceri mai tarziu drepturile de autor; prescurtarea tribului va fi (-_-)

xthunderx a spus:
Oricum bafta cu tribul sper sa respectati numele tribului care a mai existat si alta data !

Mersi:D:D
Sorry, dar nu stiam ca a mai existat un trib tot cu acest nume:(
 

DeletedUser

De ce?
Pentru ca nu mi se pare normal sa limitam triburile. Adica eu ma chinuiesc 1 an sa fac un trib, dar nu mai pot sa-l extind, iar un smecheras ma prinde in 2 luni din urma, ca eu nu-mi mai pot extinde tribu'.
In plus, nu face decat sa-ti complice viata. E clar ca daca e vorba de mare comunicare, prietenie, spirit de sacrificiu, etc. nu se realizeaza nimic in triburi mai mari de 40-50 oameni. Si daca eu vreau sa fiu mamut, tot o scot la capat. Imi fac frumusel o familie de 2 triburi si gata, deja am 600 oameni. Probabil ca oamenii cred ca daca nu va fi doar un conducator va fi vreo diferenta. Din potriva. Cu 2 lideri triburile si "familiile" vor merge mai bine, decat un trib condus de un singur om.
De aceea nu sunt de acord cu limitarea triburilor. E mai mare daraua decat purceaua si daca-mi pun in cap sa fac un mamut, tot il fac.
Sper c-am fost clar.

Pai tu te chinui de 1 an sa faci trib si te ajunge un smecheras...pai ala te-a ajuns ca a luat membrii buni,cu experienta etc etc.Ia si tu membrii de minim 150k...Si e mult mai bine cu un trib de 80-100 membri,unde se comunica,si cu 300 membri e un trib destul de mare!:p
 

DeletedUser

ce sa mai spunem fara limita nu este fun :p
daca nu este limita fiecare loc de membru nu are valoare intr-un trib.. cand este limita trebuie sa dovedesti ca esti vrednic de acel loc si sa te mentii astfel ca sa nu te scoata afara

PS:
sunt de pe tw.net joc de peste 1 luna acolo acum vreau sa intru pe triburile.ro
cred ca am destula experinta si as opta pentru un tribe de elita ca acesta
daca se poate :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus