Just 4 fun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser9404

mesaj pentru aztecul si toky

DA DA DA ***** de ziua ta daca consideri ca mesajul e prea vulgar casa nu-l vedetzi va inchid ochi deschizandu-va arcada nu avetzi dacat sa-mi inchidetzi contul tot e mai bine decat sa joc jocuri pentru ***** si nu avetzi decad sa-mi raspundeti ca nici nu ma mai chinui sa citesc forumul ultima data cand o sa va mai vad va fii atunci cand voi admura cum va arde casa sub clar de luna:p

logic si de bun simt, in vacanta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser706

DA DA DA ........chinui sa citesc forumul ultima data cand o sa va mai vad va fii atunci cand voi admura cum va arde casa sub clar de luna:p

Si in romana cum suna ceea ce vrea sa spuna ......sincer nu ma pricep la descifrat hieroglife !!!

Prietene ...cand vei admura ...."baieti de cartier" ...ar trebuii sa sti ca cei mai multi dintre ei sfarsesc ori in puscarie , ori cu o siringa infipta in vena ....
Si nu cred ca este chiar un tel la care sa visezi la varsta ta ...

Pentru a ne deschide arcada ....mai trebuie sa astepti cativa ani .
Cativa ani buni , pentru ca pana atunci , doar cu scaunelul ajungi la ea ....
Referitor la cuvantul P--A ...
Nu vorbi tata de ceva de care ai vazut doar in filme ....
Mai asteapta vre o 7-8 ani si o sa vezi si tu ce este aia ...
Pana atunci ...
Mars dracu , la scoala :mad: si invata sa vorbesti sa scrii si sa respecti pe alti mai mari ca tine cu vre o 20 de ani !:mad:

Citezi din "Parazitii" ...atat de mandru , de parca mi ai recita luceafarul si ar trebui sa cad pe spate cat de inteligent esti ...

Maine iar chiulesti de la scoala
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aztecule, degeaba-ti bati capul. Altii nu au asa ceva si deci, nu ai cu cine.
 

DeletedUser

DA DA DA **** de ziua ta daca consideri ca mesajul e prea vulgar casa nu-l vedetzi va inchid ochi deschizandu-va arcada nu avetzi dacat sa-mi inchidetzi contul tot e mai bine decat sa joc jocuri pentru ***** si nu avetzi decad sa-mi raspundeti ca nici nu ma mai chinui sa citesc forumul ultima data cand o sa va mai vad va fii atunci cand voi admura cum va arde casa sub clar de luna:p

esti in plus si pe degeaba;)

Postarea unor cuvinte obscene cu "quote" se pedepseste, si responsabilitatea este al userului care a citat acele cuvinte.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus