Just For Fun

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna ziua dragi colegi.Nu stiu daca este bine unde am postat dar as vrea sa spun ca am degand sa imi fac impreuna cu voi cel mai frumos trib si dominant pe Lumea 19.Impreuna cu voi desigur as vrea sa facem un Trib foarte frumos :

Numele Tribului : Just For Fun
Prescurtare : Just
Primii 15 Membri care raspund la acest mesaj vor primi functii restu o sa le dobandeasca pe parcurs

As vrea sa fac un Trib cu membri cu experienta , care sa nu injure mereu.

Satele se vor pozitiona in Nord-Est.

Cei care vor in Acest Trib sa dea add la ID-ul mihayyy_stelistu29 (Specificati cine sunteti)
 

DeletedUser

vreau ** intemeietor....k sa pot sa dizolv tribul...nu de alta.....
 

DeletedUser28580

:)))) va bateti singuri daca implorati aici sa intre jucatori in tribul vostru..get a life :mad:
 

DeletedUser18686

Auzi B0mb3rMan , daca vrei sa ai un trib adevarat ..iti zic asa :
Nu mai cauta jucatori aiurea...cautati prieteni ..prieteni vechi ..cunostiinte si tot asa.

Nu o sa ai un trib bun , daca tu cauti membri si vrei sa le dai functii ... E foarte greu..
Toti o sa faca misto de tine..cel putin aici ... si sa stii ca sunt foarte putini care joaca triburile.ro sa intre si pe aici pe forumul extern...
 

DeletedUser29146

Auzi B0mb3rMan , daca vrei sa ai un trib adevarat ..iti zic asa :
Nu mai cauta jucatori aiurea...cautati prieteni ..prieteni vechi ..cunostiinte si tot asa.

Nu o sa ai un trib bun , daca tu cauti membri si vrei sa le dai functii ... E foarte greu..
Toti o sa faca misto de tine..cel putin aici ... si sa stii ca sunt foarte putini care joaca triburile.ro sa intre si pe aici pe forumul extern...



Cum au facut si de tine cei din Pdt :))
 

DeletedUser18686

Mda , tu stii cam multe nu ? :)) Se vede ca nu ai citit ..si se vede cum a facut cu mine ... a luat ban si a pierdut 1 sat...
Asta e au fost mai multi impotriva mea... nu am ce sa comentez ..a trecut .. :)):)):))


Dar nu iti fa tu griji , ca sunt alaturi de K55 , nu am plecat eu ..poate doar cu numele ... :-j


Da parca ti-am zis sa iti vezi de treaba ta , iar te bagi in seama cu mine ...pustiule? :)):))
 

DeletedUser29146

Iti dai seama ce pierdere un sat?Deh imi place sa ma bag in seama ca laudarosi ca tine.... :)
 

DeletedUser18686

da pierdere ...eu cred ca pierderea e alta , dar e bine ca tu o vezi pe asta...
 

DeletedUser

bai bomberman ai facut acelasi topic si la Triburi si Membri L19, dc lai facut si aicea:confused: ? Vrei sa sati faci publicitate ?:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus