Justitiarii Mafioti

  • Autor subiect Autor subiect stou
  • Data de început Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Va anuntam cu o deosebita placere infiintarea unei noi familii pe harta lumii clasice formata din triburile JUST si tribul Omerta !!!Triburile cu care vom schimba
diplomatia vor fi anuntate de noi prin mesaje private iar triburile cu care vom dori inceperea unui act diplomatic vor fi si ele apelate de noi asa ca va rog nu deranjati inutil !!!
Deasemenea va anuntam ca oficial orice schimbare de diplomatie va intra in vigoare la 72h dupa acest anunt !!!
Va multumesc pentru atentia acordata !!!!
Cu respect Familia JUSTITIARII MAFIOTI !!!!;)

Astazi la ora 10.00 cu aproximatie, exista un membru K.L. atacat de simavo...72 de ore?

Cu stima!
 
daca era atacat te asigur ca nu mai avea sat!!!
e o mare diferenta intre spionaj si atac
 
daca tot esti asa de inteligent vreau sa te uiti pe tw-stats si sa-mi zici daca am cucerit noi vreun sat de la K.L in ultimile 72h??
din cate stiu eu un razboi se bazeaza pe cuceriri de sate...bla bla bla!!
a cucerit simavo vreun sat de la K.L??


gata, au inceput razboaiele:))
 
Ultima editare de un moderator:
actul de spionaj al oricarui jucator are un scop . in general daca trimiti spionii asupra cuiva vrei sa afli informatii despre satul sau satele acelei persoane ...
iar daca nu spionezi , atunci cum afli ce se gaseste in acel sat ??? intrebi persoana respectiva ??? :D
 
pai normal ca e diferenta si ca jucator de triburile cred ca stii!!!
hai sa gandim, e usor... daca-l spionezi tipu isi pastreaza satul, dar daca il ataci ramane fara el!!
acum vezi care e diferenta???
 
eu zic ca nu trimiti un atac de spionaj asa in lipsa de ocupatie ...
iar de stiut mai stiu si eu sa joc ... :) nu asa bine ca altii , dar regulile de baza le mai cunosc ;)
 
viorel scuze msg nu era pt tine, era pt maximus :)
am uitat sa scriu pt cine era
 
ai si tu dreptate, sunt cel mai mare noob, te rog sa ma scuzi ca te-am deranjat cu afirmatiile mele
iti promit ca nu mai zic nimik dar sa nu ma ataci
 
nu am dc sa te atac, sunt un om cu picioarele pe pamant si stiu de gluma :)
 
:)Corect,asa ma gandeam si eu!!Acum hai sa trecem la ale noastre ca am facut destul off-topic!!:)
 
pai normal ca e diferenta si ca jucator de triburile cred ca stii!!!
hai sa gandim, e usor... daca-l spionezi tipu isi pastreaza satul, dar daca il ataci ramane fara el!!
acum vezi care e diferenta???

exact ce ziceai hai sa gandim un pic :rolleyes:
comanda pe care o executi la spioni ? atac cumva ? sau sprijin ? :D
atacurile poti fi de mai multe feluri printre care se regaseste si spionajul ...
si ca jucator de triburi iti spun ca spionajul este catalogat tot atac .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Înapoi
Sus