Justitiarii Mafioti

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser10929

Va anuntam cu o deosebita placere infiintarea unei noi familii pe harta lumii clasice formata din triburile JUST si tribul Omerta !!!Triburile cu care vom schimba
diplomatia vor fi anuntate de noi prin mesaje private iar triburile cu care vom dori inceperea unui act diplomatic vor fi si ele apelate de noi asa ca va rog nu deranjati inutil !!!
Deasemenea va anuntam ca oficial orice schimbare de diplomatie va intra in vigoare la 72h dupa acest anunt !!!
Va multumesc pentru atentia acordata !!!!
Cu respect Familia JUSTITIARII MAFIOTI !!!!;)

Astazi la ora 10.00 cu aproximatie, exista un membru K.L. atacat de simavo...72 de ore?

Cu stima!
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
daca tot esti asa de inteligent vreau sa te uiti pe tw-stats si sa-mi zici daca am cucerit noi vreun sat de la K.L in ultimile 72h??
din cate stiu eu un razboi se bazeaza pe cuceriri de sate...bla bla bla!!
a cucerit simavo vreun sat de la K.L??


gata, au inceput razboaiele:))
 
Ultima editare:

DeletedUser

actul de spionaj al oricarui jucator are un scop . in general daca trimiti spionii asupra cuiva vrei sa afli informatii despre satul sau satele acelei persoane ...
iar daca nu spionezi , atunci cum afli ce se gaseste in acel sat ??? intrebi persoana respectiva ??? :D
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
pai normal ca e diferenta si ca jucator de triburile cred ca stii!!!
hai sa gandim, e usor... daca-l spionezi tipu isi pastreaza satul, dar daca il ataci ramane fara el!!
acum vezi care e diferenta???
 

DeletedUser

eu zic ca nu trimiti un atac de spionaj asa in lipsa de ocupatie ...
iar de stiut mai stiu si eu sa joc ... :) nu asa bine ca altii , dar regulile de baza le mai cunosc ;)
 

Bogdan3L

member
Scor reacție
0
ai si tu dreptate, sunt cel mai mare noob, te rog sa ma scuzi ca te-am deranjat cu afirmatiile mele
iti promit ca nu mai zic nimik dar sa nu ma ataci
 

DeletedUser

:)Corect,asa ma gandeam si eu!!Acum hai sa trecem la ale noastre ca am facut destul off-topic!!:)
 

DeletedUser

pai normal ca e diferenta si ca jucator de triburile cred ca stii!!!
hai sa gandim, e usor... daca-l spionezi tipu isi pastreaza satul, dar daca il ataci ramane fara el!!
acum vezi care e diferenta???

exact ce ziceai hai sa gandim un pic :rolleyes:
comanda pe care o executi la spioni ? atac cumva ? sau sprijin ? :D
atacurile poti fi de mai multe feluri printre care se regaseste si spionajul ...
si ca jucator de triburi iti spun ca spionajul este catalogat tot atac .
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus