K.L.

DeletedUser

K.L. se extinde si pe K37...acolo vrem sa recrutam jucatori cu experienta mai mica sau mai mare. daca doreste careva sa intre in trib sa ma anunte prin MP... :D
 

DeletedUser

hum incercam....dar avem jucatori si izolati...nu suntem extinsi pe multe...K45 46 si 2 nuclee micutze K35-K36...acum incercam sa facem un nucleu puternic pe K37...de 3 saptamani lucrez la asta...si sunetm pe lucul 2 K.L. 259.517 74 sate...:p...suntem mici dar vrem sa ne dezvoltam si de aceea cautam jucatori cu experienta...mai multa sau mai putina...si la urmei ce sa fac daca eram singurel acolo...eu zic k nu'i o idee asa rea...deci daca este vre'un doritor pe K37 sa ma anunte...suntem un trib organizat...
 

DeletedUser10829

ma rog fiecare trib cu strategia lui, eu de exemplu imi axez tribul pe K32
cei drept ca e marginea hartii in zona mea amarata si tribul meu fata de altele la punctaj e foarte foarte slab, dar nu ai ce face
Incercati sa nu va extindeti pe prea multe continente, si eu am avut un nucleu puternic pe K33, si am cedat mebrii deoarece nu aveau sanse singuri acolo si izolati
sfatul meu pentru voi e sa incercati sa va stabiliti prioritatile si obiectivele si sa incercati sa le indepliniti, eu asa fac cu tribul meu
 

DeletedUser13593

cel mai distractiv e ca ridicati threadurile astea si 80% din potentiali vostri clienti/jucatori..nici nu stiu de existentza unui forum extern :))
 
Sus