Ka-boom!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

avem de facut un anunt.
de fapt, trei anunturi, ca sa compensam lipsa de activitate.

1. TLB si INSANE fuzioneaza.

atatea declaratii de iubire ne-am facut pe forum, dar ne-am dat seama abia acuma ca suntem sortiti unii altora.


2. incepand cu miezul noptii, tribul LR va fi trecut la neutri.

cunoastem animozitatile dintre LR si Insane. nu dorim ca Insane sa fie considerati refugiati, asa cum nu dorim sa intindem coarda cu alianta cu LR. in ciuda a ceea ce s-a spus despre ei pe forum, fie pro, fie contra, pentru TLB au fost aliati de cuvant. ne dam seama ca in aceste conditii alianta nu mai este posibila pentru ca se vor ivi inevitabil lupte la granita triburilor.


3. jucatorii styker1bun si catalin1977 au fost concediati din trib.

poate va intrebati de ce ar trebui sa va intereseze asta. atuurile principale ale TLB in toate luptele duse pana acuma au fost unitatea si disciplina tribului. cred ca acest lucru il pot confirma atat membrii si aliatii cat si fostii inamici. in conditiile in care membrii nu respecta niste termene limita in care toti ceilalti au reusit sa se incadreze si in conditiile in care un jucator cu peste 200 sate, aflat intr-o zona relativ sigura spune ca poate trimite intre 4 si 10 sate defensive ca sprijin unor colegi care au nevoie, acest lucru denota si lipsa de loialitate fata de colegi, si lipsa de respect pentru conducerea tribului. in sinea mea, ii spun nesimtire, dar in fine.

cei doi jucatori sunt declarati indezirabili de catre TLB. facem apel la aliatii nostri si am considera-o un semn de respect din partea lor sa NU ii primeasca la ei in trib. fara indoiala 2,4 milioane de puncte sunt tentante pentru un trib. luati aminte insa ca va ajuta doar cu 36-90k din ele atunci cand aveti nevoie :D. in TLB, nu cred ca ii regreta nimeni.

va multumim pentru atentie.
 

DeletedUser

faptul ca i-ati salvat pe insane a fost un gest fain. si-au castigat si pe harta si pe acest forum respectul multor jucatori, chiar si al unor adversari. disproportia era insa prea mare, inevitabil ar fi fost invinsi.
cat despre razboi... pana la urma pentru noi e o sansa buna de a demonstra ca LR nu e doar un mamut incapabil, asa cum multi par tentati sa ne considere ;) daca nu vom reusi meritam sa plecam frumos la margine.
 

DeletedUser523

Dar cine a zis ca TLB a salvat INSANE de LR:confused:Acum TLB a intrerupt relatiile diplomatice cu LR deci fosti INSANE pot fi in continuare atacati de catre LR...
 

DeletedUser

nu sunt un alt intrat care sa vrea sa jigneasca pe acest forum sau sa starneasca controverse inutile. cand am folosit termenul "salvat" ma refeream la disproportia de forte, am spus-o si inainte. respectul pentru realizarile lor mi l-am exprimat deja. dar dincolo de asta eu chiar nu cred ca ar fi putut rezista doar ei pana la capat. asta era ideea mea, poate corecta, poate gresita :)
 

DeletedUser4380

Side 1: TLB

Side 2: LR LRA

Timeframe: Sãptãmâna trecutã


Numãr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 44
Tabãra 2: 15
Diferențã: 29

image.php



Numãrul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabãra 1: 385,918
Tabãra 2: 133,295
Diferențã: 252,623

image.php
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus