katana13

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Daca ii luati satele katanei o sa pierdeti destul de multi jucatori din tribul JAR.
Nu inteleg de ce ii pedepsiti in halul asta pe cei care isi dedica asa mult timp si bani jocului asta.
A gresit..dar a facut-o in spiritul jocului..a trimis sprijin unui coleg aflat la ananghie.
Cam despre asta este jocul.nu a facut nimic premeditat si asa urat pe cat ziceti voi.
Ganditi-va bine daca vreti sa pierdeti un trib important de pe lumea asta..
or sa se lase foarte multi deoarece nu or sa mai fie razboaie cum sunt acum
si multi or sa fie resemnati si or sa se lase....
or sa creasca o gramada de jucatori luand sate barbare in valoare de peste 50 de milioane...vi se pare normal?
daca da..mentineti-va decizia si suportati consecintele.
Cu stima,
un jucator care va da stergere cont daca va mentineti decizia
 

DeletedUser

este o decizie mult prea dura, daca nu veti fi mai toleranti veti pierde jucatori, cam 3/4 din JAR dupa parerea mea, eu voi fi primul. Respect
 

DeletedUser

Cu respect scriu aici pentru joc bineinteles rugamintea mea e sa fie aplicata regula jocului pentru toata lumea egal si sa fie luata in calcul si posibilitatea greselii umane oricum cele 100 de sate pe care voi dragilor vreti sa le luati sunt enorm de multe la acest nivel am vazut si greseli mai mari si s`au ales cu 20-30 luate deci daca va mentineti aceasta pedeapsa va doresc mult succes tuturor donatorilor de fonduri pt puncte premium eu va parasesc si duc vorba mai departe multumesc si o seara buna!
 

DeletedUser

inca o data mi se dovedeste ca cei din diablo au o legatura cu adminii.. si eu am fost blocata mai demult fiiind intemeietor TFO , si au vrut sa-mi ia jumatate din sate si chiar nu facusem nimic, fusesem sitter la cineva si am fost acuzata ca i-am cedat satele , atunci au fost blocati multi jucatori din TFO de atacau si au pierdut sate iar cei din diablo nu au patit nimic cu toate ca , cucerise si ei sate de la jucatorul respectiv.. o saftuiesc pe cristina ( katana13) sa nu se opreasca sa trimita o reclamatie la carmi sau la innogames cum am facut si eu si i se va rezolva problema cum a fost si-n cazul meu din juma de sate care vroia sa mi le ia adminul Stil fara motiv n-am mai pierdut niciunu... nu cunosc problema nu stiu ce s-a intamplat dar e pacat cum tribul diablo castiga razboaiele... prin admini prin invitati si altele pt ca altfel nu-s in`stare ...
 

DeletedUser

Cu respect scriu aici pentru joc bineinteles rugamintea mea e sa fie aplicata regula jocului pentru toata lumea egal si sa fie luata in calcul si posibilitatea greselii umane oricum cele 100 de sate pe care voi dragilor vreti sa le luati sunt enorm de multe la acest nivel am vazut si greseli mai mari si s`au ales cu 20-30 luate deci daca va mentineti aceasta pedeapsa va doresc mult succes tuturor donatorilor de fonduri pt puncte premium eu va parasesc si duc vorba mai departe multumesc si o seara buna!



:mad: PS Cu toate ca joc acest joc cu o mare placere cand vad nedreptati facute din partea adminilor mor....in primul rand va rog sa va ganditi ca noi [pleava] suntem cei care platim ca sa jucam nu ne rapiti aceasta placere si asa ....deja disper....
 

DeletedUser

De ce va complicati,nu a-ti inteles ca de fapt adminii fac ce doresc,????in ritmul asta servarul de l7 o sa fie un server de sate de barbari............am cheltuit si eu si altii o gramada de bani aici, si ce am obtinut??????servere ce merg prost si nu de putine ori, cind esti in mijlocul atacului .............si multe altele .

MA TRECETI SI PE MINE PE LISTA CELOR CARE RENUNTA LA JOC
 

DeletedUser

Salutam pe toata lumea.

Vreau sa va spunem un singur lucru domnilor si doamnelor admini:

Este imposibil ca DOAR noi sa "gresim" iar cei din GVL sa fie impecabili.....

S-au depus tikete si pt cei din GVL dar "surpriza"....nimeni nu a gresit.

Va asigur ca daca nu se va lua nici o masura, tribul -JAR-(macar membrii vechi) va da stergere cont.

Adica macar 25-30 de membrii platitori de premium vor renunta.

Acuz pe fata anumiti admini ca sunt "influentabili" datorita intilnirilor "la bere" pe care le au cu jucatori din GVL si DIABLO.

Puteti sa ma banati...pt ca nu am dovezi "scrise"...dar nu sunt singurul care stie de aceste intilniri.

Va rugam, deasemeni, sa incercati sa explicati de ce un jucator-in speta katana13 este banat pe neatacabil, dupa citeva minute,ore pedeapsa se schimba pt 2 ore in "atacabil"-exact atita timp cit era nevoie ca sa fie atacata cu nobili....iar apoi se schimba din nou pedeapsa in neatacabil..........

Asteptam explicatii dupa regulamentul jocului...nu explicatii despre cum a avut "chef" un admin sa pedepseasca si sa schimbe pedeapsa dupa bunul plac!

Adio!
 

DeletedUser1757

Buna seara,
Subscriu si eu la cele spuse de SO WHAT?
nu e prima data cand adminii se implica nejustificat in razboaiele dintre triburi.
nu e prima data cand unui admin cu exces de zel i se face pofta sa aplice sanctiuni dupa placul inimii si dupa un regulament interpretat numai in favoarea lui.
Garantez o inchidere de cont din partea mea daca ramane asa. Ramaneti sanatosi cu jocul vostru. Daca cineva isi bate joc de banii mei... prefer sa renunt.
O seara buna,
ShadowsDance
 

DeletedUser

Asteptam decizia finala, iar daca aceasta se va mentine in "nota corectitudinii" afisata pana acum...veti asista la spectacolul unui razboi diablo vs diablo pe satele de barbari.

Numai bine!

Respect celor ce nu se vand!!!
 

DeletedUser

draga katana :) tin sa te anunt ca,decizia adminilor a fost cat se poate de corecta...chiar si tu ai recunoscut ca ai greshit ;)sa ai 2 conturi este cea mai grava infractiune posibila ;)am simtit asta pe pielea mea...am trecut si eu prin asta...de curand ;)si pedeapsa era asemanatoare ;)asa ca...invata regulile daca vrey sa joci :)
 

DeletedUser

Orice plangeri aveti le puteti face prin sistemul intern de suport sau trimitand un mail la conducerea echipei (http://www.triburile.ro/team.php).
Forumul nu este locul unde se discuta deciziile si actiunile adminilor.
Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus