Kids vs Adults

  • Autor subiect DeletedUser24393
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser24393

fac un trib nou pe triburile numit Kids vs Adults.

Ideea mi-a venit cad am vazut ca unele triburi nu accepta copii...acest trib este destinat copiilor si adultilor care inca mai cred ca au un strop de copil in ei...

Tribul nu are neaparat rolul de a ajunge in top,ci rolul de a arata ca si copii pot face legea pe aici.

Vreau sa ii anunt pe toti cei care sunt anti minori pe triburile ca pe lumea 14 va fi ceva cu totul nou.

Pt adultii care vor sa vada cum fac copiii un trib exista ocuri dupa cum spuneam.

Cerinte:-18 asta ca sa fac in ciuda strength-ului,sa fi amuzant,sa iti placa rosul aprins si sa st sa jocu

partea cu -18 poate fi ignorata.

Multumesc de atentia acordata si sper sa se inscrie cat mai multi
 

DeletedUser

E bine... aduna toti copii... si apoi ne prindem noi de programul lor de la scoala si cand pot fi atacati...
Si un alt beneficiu este faptul ca majoritatea copiilor la ora 11-12 dorm deja.

Ce pot sa spun.. Succes cu tribul! :)
 

DeletedUser

Uite un om care primeşte tot...-18...Îmi place !:) ... Este bine să primeşti tot ce-i bun indiferent daca e ciutan sau adult...
 

DeletedUser

Hai si-om face cu totii triburi gen : "Emo vs All World","Rock vs Hip Hop","Fete vs Baieti" ca e la moda :D
 

DeletedUser24393

fara spam va rog.app,chiar daca vom fi mereu la scoala,unii pot face trupe pt a rezista,tine de dezvoltare,Against All Odds,mai citeste si tu la ajutor...
 

DeletedUser24302

gata ma lasa-ti spamu'
fiecare are voie sa isi popularizeze cate un trib :cool:

si , aka v-a intra la noi deci tema poate fi stearsa :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Deja prima fuziune a avut loc ... abia aştept să înceapă ...
Spedi tu ce intri ? mod sau admin ?
 

DeletedUser24393

off....asta nu cred ca se cheama fuziune....sincer,ideea mea va fi sustinuta oricum de mn.si singur si voi arata ca si un copil face legea...
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
fac un trib nou pe triburile numit Kids vs Adults.

...

Multumesc de atentia acordata si sper sa se inscrie cat mai multi




@aka, eu aşa am înţeles, că îţi iei şi colegii, doar nu pleci şi laşi tribul pe mâna adulţilor. Sau e recrutare de întemeietor ... măcar negociază nişte drepturi ceva.
Sau ai renunţat la idee şi atunci nu ai ce susţine. Păcat, era interesantă.
-18 vs 18+
@mihnea, succes la joc.

Fiţi cu ochii'n 14 :p zic eu, mai ales în perioada tezelor.
 

DeletedUser24393

sti ceva?tribul asta tot va existachiar si fara mn ca intemeietor.

Inca se cauta membri,intemeietor exista,iar eu fiind in Legend voi avea drepturi indirect si in acest trib.Deci orice decizie luate de conducere va fi aprobata de mine,un mic kid de vreo 12 ani.Dar de pe acum astept triburi fara pic de copii,numai cu adulti,ei vor fi tintele mele si ale tribului acesta.


P.S.:Am zis nu ca imi iau membrii,ci ca va ramane cnva care sa faca tribul,e ceva diferit.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus