KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Scor reacție
0
Under de wall, ciocu mic ca imi e ameteala sa te gasesc in clasamente, asa de jos esti, te-ai angajat cu ziua la stapanire sa le faci deff :))
Ce patetic esti dupe ce in 68 iti bagai si iti scoteai din toti ursii :)))))))))))))
La final de lume, tot peste voi o sa fiu stai lenestit..manevre manevre
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
deci se amana organizatu kill ? aveati cu 5 fulluri mai putine ca neweou oricum, nu o sa fie suparati ca ataca singuri...
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Stai ca nu stiu cu cine vorbesc, ma uit in clasamente dar nu te gasesc ! :))
Doamne cati noobi in jocul asta buni numai de gura :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Mircea baga tata toate academiile in razboi daca tot e oficial;)


nu pot tinere :( de cand ai zis acolo ca ma am ramas mut de miscarea voastra cu nwo chiar nu mai pot sa fac nimic, inca sunt in stare de soc :( dar o sa le bag toate la declaratia celor din kill pentru ca nu ii asa seaca, daca ii sa va invite acolo pe toti si gata oke ? :* ciupi ciupi, ai 2 lumi castigate la profil defapt singurele, la care ar trebui sa zici mersi nu sa faci pe spartanul :) va astept acolo la declaratia celor din kill danke


Eu zic sa ai grija cu vocabularul asta nu de alta dar sa nu te fac interna mea


aww inainte de asta sa iti dau niste borcane cu zacusca pentru anes :( are pofte mititica si imi este aiurea sa ma faci interna ta inainte sa ii dau zacusca la fata
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
boss, am postat si in regulament mereu unde intru

- daca castigam, asa am vrut
- daca pierdem, am intrat la ppuri

^^ deci zacusca ramane la anes toata, daca vrei iti dau si tie un borcan sa iti creasca moralu pentru luni :))
 

ruven

member
Scor reacție
0
boss, am postat si in regulament mereu unde intru

- daca castigam, asa am vrut
- daca pierdem, am intrat la ppuri

^^ deci zacusca ramane la anes toata, daca vrei iti dau si tie un borcan sa iti creasca moralu pentru luni :))
Pai pacat ca si lumea asta e la pp. Poti da un borcan ca dupa ti-l umplu cu "miere" :)
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
nu pot tinere :( de cand ai zis acolo ca ma am ramas mut de miscarea voastra cu nwo chiar nu mai pot sa fac nimic, inca sunt in stare de soc :( dar o sa le bag toate la declaratia celor din kill pentru ca nu ii asa seaca, daca ii sa va invite acolo pe toti si gata oke ? :* ciupi ciupi, ai 2 lumi castigate la profil defapt singurele, la care ar trebui sa zici mersi nu sa faci pe spartanul :) va astept acolo la declaratia celor din kill danke






Nu mai devia de la subiect ,aici vb de academii nu de lumi castigate in trecut,nu vad legatura tu stii mai bine ce aberezi pe acolo,am sa te rog sa lasi mistourile deoparte ca nu ai gasit persoana potrivita,eu am vb frumos civilizat cum e si normal,ce aberezi tu acolo cu lumi castigate tu stii mai bine,e o rusine sa castigi lumi? macar alea au fost castigate cu razboaie nu cu recrutari si donari sate cum se practica in prezent, succes tuturor!
 
Ultima editare:

DeletedUser30525

Ciupanezule acolo probabil e pe plus si sa aiba de unde pleca
Nu e bai le declaram razboi la fiecare academie in parte daca la comun nu merge
:D
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
declarati ce vreti cum vreti :)) finalul conteaza mereu, asa ca spor la joaca si multa zacusca la anes si la ciupanezu ca pare nemancat ;)
 
Sus