KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser47645

din ce am vazut pe acolo ati dat si ieri o tentativa ;) organizat de demolari la 80 ore de granita ? pai atunci destepti tare :)) si ce ati demolat ? cred ca si astea trebuie sa aibe un rezultat nu ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
din ce am vazut pe acolo ati dat si ieri o tentativa ;) organizat de demolari la 80 ore de granita ? pai atunci destepti tare :)) si ce ati demolat ? cred ca si astea trebuie sa aibe un rezultat nu ?
Pai au avut :)) Unul foarte bun chiar. Faptul ca mai atacam cand ne taie pe noi nu vad ce legatura ar avea cu ziua de azi:) Pana una alta, vezi ca-ti da viol ciccio pe satele alea din mijloc

23d53b0e17788374b16a466c4c2bc393.png

https://gyazo.com/23d53b0e17788374b16a466c4c2bc393

cam nasol ;(
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
2Lei, chiar faci eforturi mari sa te transformi in mascota Just elite, reloaded. Felicitari
 

DeletedUser47645

decat ca tine :)) sahistul mascat, omul racheta .. cum iti mai zic astia ma ? vezi cum ii ciucio ;) am auzit ca a dat 12 nobili pe satu ala si nimic ... sta cu 10 sate intre noi si nu ii capabil sa faca ia un satuc ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48627

JustElite? Unde?

Las și eu asta aici în caz de ceva :(
 

Atașamente

  • Screenshot_20200212_145004_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20200212_145004_com.android.gallery3d.jpg
    869,7 KB · Vizualizări: 155

DeletedUser48627

scoate ce vrei :))) tot vai de voi sunteti :D inca nu te-ai saturat sa minti pe aici la orice postare ? ba ca ala a fost banat pentru scripturi ca baga deff full in fata la atacuri si defapt erau 5 unitati dar tu urlai aici ca fulluri, acuma ca ai si tu deastea de azi dimineata :))) pune centura de siguranta si nu mai plange pe aici


sunteti in lumea voastra :))

script de ignorat atacuri automat aveti careva ? mersi

Ai terminat de învățat triburile pe clasica?
 
Scor reacție
0
decat ca tine :)) sahistul mascat, omul racheta .. cum iti mai zic astia ma ? vezi cum ii ciucio ;) am auzit ca a dat 12 nobili pe satu ala si nimic ... sta cu 10 sate intre noi si nu ii capabil sa faca ia un satuc ?
ma duc sa ma pis! Baiatu" ai grija nu cumva sa iti explodeze vreo vena sau doamne fereste inima,nu am vazut asa ceva:))))))))))))))))))):eek::eek:
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu zic sa-l inviti in trib, daca tot te lauzi cu optiunea aia ;]

Inca 2-3 printuri si te dai sigur de gol

Eu ti-am zis ca Just elite incepe sa fie om de stiiinta pe langa tine.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Eu zic sa-l inviti in trib, daca tot te lauzi cu optiunea aia ;]

Inca 2-3 printuri si te dai sigur de gol

Eu ti-am zis ca Just elite incepe sa fie om de stiiinta pe langa tine.
e contul lui suport pe care l-a avut la noi in trib si a cedat satele la nwo, care inca ma are la prieteni :)))
 

DeletedUser47645

voila !!!! ai castigat un pion inapoi pe tabla (sticsie, esti marele castigator... sper ca ai luat ceva sittere sa te joci si tu ceva pe harta nu doar pe extern)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pai acum vreo 25-30 de pagini in urma am zis ca doar prin manevre castigati, dar tu esti prea noob ca sa intelegi asta...

Meanwhile pe 73...

1x Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat: în 24.01.2020(145.348 unități)

326.942 / 326.942
326.942 / 326.942

Ești în frunte! Următorul are 233.761. Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.

32x Cuceritorul zilei
Curătă cele mai multe resurse pe această lume.


Cel mai bun rezultat: în 08.02.2020 (9.415.000 resurse)


Pana si ursu are mai multa noima cand scrie...chiar ii duc lipsa, macar el e mai destept din punctul asta de vedere.
 

DeletedUser47645

ai fost vre-odata atacat macar cand nu erai sa vezi daca era cineva interesat de tine ? :))) unde a fost interes au fost luate cateva sate :) astia mai buni gen ciresica de pe tort se lasa pentru final nu ? dar tu cum esti omu racheta am auzit ca nu stai pana la final ....


Pai acum vreo 25-30 de pagini in urma am zis ca doar prin manevre castigati, dar tu esti prea noob ca sa intelegi asta...

Meanwhile pe 73...

1x Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

Cel mai bun rezultat: în 24.01.2020(145.348 unități)

326.942 / 326.942
326.942 / 326.942

Ești în frunte! Următorul are 233.761. Păstrează acest record până la miezul nopţii pentru a câștiga realizarea.

32x Cuceritorul zilei
Curătă cele mai multe resurse pe această lume.


Cel mai bun rezultat: în 08.02.2020 (9.415.000 resurse)


Pana si ursu are mai multa noima cand scrie...chiar ii duc lipsa, macar el e mai destept din punctul asta de vedere.


felicitari, esti fenomenal ce pot sa zic ... se vede ce grav duce mnk lipsa de oameni daca genul asta de "jucatori" ... tu ai ajuns sa te lauzi cu agresoru de pe 73 pe forum la 72 ? :| trist ...
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Asa e, trist...cand iti da omul peste bot incepi sa plangi.

Ia servetele si treci sub masa.

Diferenta e ca eu cand joc, se vede, tu esti nul in orice ipostaza pe harta, mai iti tradezi si echipa si cedezi satele, ca pe 60 ;]
 

DeletedUser47645

cred ca vorbesti despre alta persoana ;) eu nu am jucat pe 60 si unde se vede cand joci ? iar te faci singur jucator ? lasa naibii sa zica altu de tine ca se vede cand joci ... pana acu doar voi va laudati singuri .. patetic
 
Sus