KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Scor reacție
0
Manevrele fac parte din joc , nici o lume nu a fost castigata exclusiv pe harta :)

Hitler i a dat backstab lui stalin si na...Voi va plangeti ca va batut nwo si glory :) Diferenta intre mine si baietii destepti din green este ca mie unele manevre mi au mers :)))

Si inca o diferenta intre mine si baietii destepti din green este faptul ca cine a intrat sa joace cu mine nu a fost tras pe sfoara :) indiferent ca era hate sith kill glory , toti au fost aparati la fel si internati daca au meritat pentru ce au facut pe lumea 72 , nu pe alte lumi :) Asa ca lupii moralisti sa ma scuteasca de pareri sa si ia batista sau servetelul , sa stearga lacrimile si poate ne reintalnim pe alte lumi , aliati sau dusmani :)

Va saluta pompy :)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Si inca o diferenta intre mine si baietii destepti din green este faptul ca cine a intrat sa joace cu mine nu a fost tras pe sfoara :) indiferent ca era hate sith kill glory , toti au fost aparati la fel si internati daca au meritat pentru ce au facut pe lumea 72 , nu pe alte lumi :) Asa ca lupii moralisti sa ma scuteasca de pareri sa si ia batista sau servetelul , sa stearga lacrimile si poate ne reintalnim pe alte lumi , aliati sau dusmani :)
tu cred ca ai inghit cam mult din ce scoate pe ursul pe-aici :)))Unde a facut green altceva din punctul asta de vedere?

Astea s-au auzit de multe ori pe forumul asta. Totuși doar prin manevre au reușit sa învingă green. Logica nu e de partea lor.
Dovada ca le trebuie PNA sa scoata pana si conturile noastre in stergere. Dovada mai mare de frica fata de niste jucatori nu cred ca poate exista:)
 

DeletedUser47645

de frica voastra ?:))) 2 organizate si dupa ati dat delete

D9E42002-1F7A-4130-8FC5-3E748246FE88.jpeg



se putea si mai rau :D:D
 

DeletedUser47645

F2CDEBC1-51C4-409F-BAC7-DE0958CB7809.jpeg

stiu bre... nu ati vrut sa castigati lumea bla bla si ati decis sa dati delete pentru a da sansa si altora sa termine o lume ;) teoretic cum zicea vegeta “o sa dati vina pe dz” a zis asta inainte de delete, acu daca sunt alte motive imi pare rau daca nu le cunosc
 

Centorag

member
Scor reacție
0
stiu bre... nu ati vrut sa castigati lumea bla bla si ati decis sa dati delete pentru a da sansa si altora sa termine o lume ;) teoretic cum zicea vegeta “o sa dati vina pe dz” a zis asta inainte de delete, acu daca sunt alte motive imi pare rau daca nu le cunosc
tot ce conteaza pentru tine este ca nu esti unul dintre motive :))) Cat despre DZ, e treaba noastra cat si a cui a fost vina, nu discut pe extern asa ceva ;)
 
Scor reacție
0
e usor sa faci manevre cand pe harta sunt 3 triburi, dintre care 2 nu se vor alia niciodata, iar tu esti al 3lea :))
daca si cu DZ au facut pna sa scoata niste conturi in stergere,unde e 19nyc sa vada cum au mers colegii lui cu cersitul la marele lor dusman ,al dracu de caractere:D
Insa drama lumii 72 e Don Ciccio,atatia bani bagati si se alege praful
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
daca si cu DZ au facut pna sa scoata niste conturi in stergere,unde e 19nyc sa vada cum au mers colegii lui cu cersitul la marele lor dusman ,al dracu de caractere:D
Insa drama lumii 72 e Don Ciccio,atatia bani bagati si se alege praful


Banii ca banii ca aia se fac.. dar timpul pierdut cum il mai recuperezi? =)
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Toti jucatorii de triburile pierd timpul cu jocul, important e sa te distrezi si sa te simti bine. Degeaba castigi lumea daca in trib ai colegi cu caractere de 2 lei. Castigator adevarat e acela ce reuseste sa si adune jucatori de incredere de la lume la lume.

A fost pna sau nu, nu prea conteaza e o chestiune temporara pana incepem sa pierdem satele.
O fi un joc competitiv dar cand vad atata ura si aroganta mi se face scarba
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Iar cei ce au jucat pe 67 in blacklist si ii vad pe aici ca posteaza sa se abtina, ca oameni mai josnici ca aia nu am vazut, am avut ''ocazia'' de a juca impreuna cu ei si din pacate unu pe nume lovingbeer ce mi provoaca greturi, ma pune sa trimit sprijin la un coleg atacat pe timp de organizat sa aibe ocazia de a ma baga la interne pe motiv ca nu fac parte din grupul lor de baza ''gentle''. Evident ca am pierdut si eu satele si cel ce urma sa i ajunga sprijinul. Deci nu va mai dati pe aici cu parerile ca nu aveti pic de onoare in tot tribul vostru.
 
Scor reacție
98
Iar cei ce au jucat pe 67 in blacklist si ii vad pe aici ca posteaza sa se abtina, ca oameni mai josnici ca aia nu am vazut, am avut ''ocazia'' de a juca impreuna cu ei si din pacate unu pe nume lovingbeer ce mi provoaca greturi, ma pune sa trimit sprijin la un coleg atacat pe timp de organizat sa aibe ocazia de a ma baga la interne pe motiv ca nu fac parte din grupul lor de baza ''gentle''. Evident ca am pierdut si eu satele si cel ce urma sa i ajunga sprijinul. Deci nu va mai dati pe aici cu parerile ca nu aveti pic de onoare in tot tribul vostru.


In blacklist ai fost bagat la interne ? twstats zice altceva. Deja era pierduta lumea cand ai fost tu "bagat la interne".

Ai incurcat borcanele, stai la locul tau si vezi-ti de green
 

DeletedUser47645

legenda spune ca cineva isi lasa spion in green pe cand se sterg intemietorii sa se faca singur intemietor acolo pentru a pastra tribul pe post de trofeu :( umiliti si dupa stergere :))
 

Vegeta

member
Scor reacție
0

In blacklist ai fost bagat la interne ? twstats zice altceva. Deja era pierduta lumea cand ai fost tu "bagat la interne".

Ai incurcat borcanele, stai la locul tau si vezi-ti de green
:))) Anti-manevre tot aia , ati spart tribul in doua dupa ce v-ati separat de pepsikiller si trupa lui, oricum nu ati fost in stare de nimic pe lumea aia, nici sa eliminati tribu ala micut al lui chinezeu :)))
Sa va aduc aminte ca pe 61 ati castigat lumea cu RS fara sa dati nici macar 1 organizat? ati castigato doar cu recrutarile masive facute de tine stamatescu.
Ati facut atatea prostii pe 61 domnilor gentle , ar trebui sa i multumiti lui alecu si mesagerul pt ca v-au iertat de fiecare data pt incalcarea termenilor aliantei.
 
Scor reacție
98
:))) Anti-manevre tot aia , ati spart tribul in doua dupa ce v-ati separat de pepsikiller si trupa lui, oricum nu ati fost in stare de nimic pe lumea aia, nici sa eliminati tribu ala micut al lui chinezeu :)))
Sa va aduc aminte ca pe 61 ati castigat lumea cu RS fara sa dati nici macar 1 organizat? ati castigato doar cu recrutarile masive facute de tine stamatescu.
Ati facut atatea prostii pe 61 domnilor gentle , ar trebui sa i multumiti lui alecu si mesagerul pt ca v-au iertat de fiecare data pt incalcarea termenilor aliantei.

Cu tribul lui chinezu am avut pna cat timp a fost blacklist.

Nu ai jucat pe lumea 61, inseamna :)) Oricum n-am de ce sa iti dau tie explicatii, ati pupat la green destul, reactii adverse :)) oricum lumea e castigata, pierzatorii au dreptul sa isi faca propria poveste.

Pot face cate recrutari vreau si unde vreau, ce te intereseaza pe tine ? Voi nu ai facut fuziune? 10 triburi, pacat ca nu ati mai avut pe cine recruta din NWO-Glory :)) haha
 

DeletedUser47645

cum sa nu ? :))) nu a mers Hulk la urs cu mesaj de invitatie si sa ii lase lista ? :))))) hahahaha a inteles ala gresit saracu dar era prea tarziu cand si-a dat seama :)))) vai de capsorul lor
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Ce recrutari sa mai faci stamatescu, mai ai trib? toti jucatorii ti au fugit , nu a mai ramas nimic din gentle, au fugit toti ca de tamaie :))
inafara de vladcs. mai ai pe cineva sa joace ceva?:)))
 
Sus