KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

l-.-l

member
Scor reacție
0
Bate vantu' pe aici de cand acordeonistul de cenciorap nu mai trancaneste aiurea si sorinel nu mai vine cu statisticile ...

Pregatiti genunchierele pt urmatoare lume .. este?

:D:D:D:cool:
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Bate vantu' pe aici de cand acordeonistul de cenciorap nu mai trancaneste aiurea si sorinel nu mai vine cu statisticile ...

Pregatiti genunchierele pt urmatoare lume .. este?

:D:D:D:cool:
De fapt incercam sa-ti spunem ca nu meriti niciun fel de atentie, dar nu stiu de unde atatea pretentii de la noi sa intelegi astfel de subtilitati :) Mna, la ce dume ai in tine pentru cat joci, asta e singurul mesaj pe care ti-l voi adresa , in rest esti prea 0 barat sa te bag in seama :)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
=) cioflingare ... ce atentie sa vreau ma de la voi?! Jneboon?! Pai v-am tavalit de cate ori am avut ocazia ...si inca o fac ... turma de incompetenti sunteti ..DEMONSTRABIL!!!
Acuzele tale in schimb ... se cam bat cap in cap ... pana una alta .. ia zi .. acus se face 3-0 ...scor de neprezentare ciocoflendere ... watch out! :D
 

Centorag

member
Scor reacție
0
=) cioflingare ... ce atentie sa vreau ma de la voi?! Jneboon?! Pai v-am tavalit de cate ori am avut ocazia ...si inca o fac ... turma de incompetenti sunteti ..DEMONSTRABIL!!!
Acuzele tale in schimb ... se cam bat cap in cap ... pana una alta .. ia zi .. acus se face 3-0 ...scor de neprezentare ciocoflendere ... watch out! :D
Nu stiu pe cine ai tavalit tu, dar nici catapultele pe ceva util n-ai fost in stare sa mi le pui, le-ai pus pe zid si piata :))) as tacea in locul tau, la ce " performante" ai avut lumea asta :))
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Nu stiu pe cine ai tavalit tu, dar nici catapultele pe ceva util n-ai fost in stare sa mi le pui, le-ai pus pe zid si piata :))) as tacea in locul tau, la ce " performante" ai avut lumea asta :))


Pai erati in curs de Harakiri toti ... dar la mintea ta de noob trebuia sa.ti rup fieraria sau ferma sa stau tot eu sa le cresc ah? =))) GENIU ESTI!!!
Stai pe burta acolo ca stai bine... si sfaturi sa dai cand vei fi in masura.. momentan, joc de glezne ca doar bataie ai incasat pe ambele lumi pe care ne.am intalnit ... culcat! Am zis !
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai erati in curs de Harakiri toti ... dar la mintea ta de noob trebuia sa.ti rup fieraria sau ferma sa stau tot eu sa le cresc ah? =))) GENIU ESTI!!!
Stai pe burta acolo ca stai bine... si sfaturi sa dai cand vei fi in masura.. momentan, joc de glezne ca doar bataie ai incasat pe ambele lumi pe care ne.am intalnit ... culcat! Am zis !
Inutil si cu gura mare, cam asta esti pe acest joc :))) Te dai mare cu realizarile altora :)))
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
=) mai poti? Nu vezi ca esti fantoma pe jocul asta gogule?!?! Pe unde ai intrat ai crescut sate pt altii... copil de mingi ce esti ..sau baiatu' cu apa?! Pana una alta.. ia si fa 3 ture ca si.asa joci doar pe extern
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
lasa ca si voi ati dat stergere dupa 2 organizate, am stat degeaba sa inobilez intern toata granita :( cand sa ne jucam frumos ati apasat butonu de stergere, macar un amarat de organizat sa vad.. nimic, doar tam tam pe extern si statistici inutile
 

DeletedUser49158

lasa ca si voi ati dat stergere dupa 2 organizate, am stat degeaba sa inobilez intern toata granita :( cand sa ne jucam frumos ati apasat butonu de stergere, macar un amarat de organizat sa vad.. nimic, doar tam tam pe extern si statistici inutile

La ce te astepti ma ursule de la green? ei is carati in spate peste tot,singuri nu-s in stare de nimic :)))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
cine ii cara trebuie sa fie top 10 cei mai puternici oameni din lume ... nu ai vazut ce istoric greu au in spate? jucatori cu greutate domle... categoria grea bla bla
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Vedem pe ce lume ne mai aventuram sau daca ne mai aventuram :) Ei oricum vor fi in ceafa noastra pregatiti sa o incaseze iar :)


Gresit man .. o sa bantuie forumul asta si or sa creeze discutii mereu pe tema ""spartanii green L53/L72"""" ... doar ca varianta reala ar fi cu un EPIC FAIL ca titlu :))))) ... de intrat nu mai intra ca deja si-au facut un palmares prea neegalabil... se duc si joaca pe .hu ...cu fratii nostri moghioroshi =)
 
Sus