KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

Jirachi

member
Scor reacție
1
Buna ziua domnilor, doamnelor, domnișorilor și domnișoarelor,


Care este viata voastră pe joc !?
Cum vedeți viitorul acestei lumi ( L72 ) ?

Va salut cu respect ,
--> respect pentru toți indiferent în ce trib se afla.
Haideți sa ne exprimam decent opiniile și viziunile pentru a vedea cât de aproape suntem de adevarul ce va urma.
Războiul ce cred ca va urma nu este despre cine are dreptate, ci despre cine a rămas în viata iar victoria este rezervată celor care sunt dispuși să-i plătească prețul ...
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
e nasol boss :( tocmai a dat green razboi si au invitiat academiile nwo alaturi de ei :( voi nu primiti invite ? sau sunteti calitate neglijabila ?
 

DeletedUser4270

De aia nu mai poti dormi bine ca nam intrat si noi in razboi?:)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
acolo scrie sa fie invitate toate academiile, doar nwo a intrat pana acu :( ori ii sange ori nu mai ii sange ? dar nah avand in vedere ca la organizat ati strans aproape 3 fulluri, cred si eu ca nu sunteti luati in hora :)))))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
TitluTribul KILL a declarat război tribului 4GLORY!
Expediatoct 31, 2019 19:02:21
Tribul este acum în război cu KILL!

Nume război: FARA ZAHAR

Declaraţie:
Directiva OMS: Consumul exagerat de zahar dauneaza grav sananatii !

Flagelul ”dulcelui” a invadat lumea.
Vata pe bat, ursi, acadele, alexanrele, (don)chihoti, toti s-au indulcit si pun in pericol hienele care au si turbat. Ramasitele romanilor sunt contaminati si ei, watcherii au ajuns under de wall, verii se cred Mozart iar micii spiderasi alearga in ziz-zag pe harta fara niciun tupeu.

E timpul sa scapam lumea de atata dulceata, de glacemii marite si paianjeni!




nush ce sa zic dar spartacus asta nu ii paleta doar la joc :)) oricum declaratie seaparata, pnm .... iar 100 statistici, dar asa este cand esti cantitate neglijabila, nu esti luat in seama

nu imi permite regulamentul ca am primit azi ceva de o conferinta straina si chiar este interesant subiectul kill : ))
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Gata mah, stati linistiti ca v-am facut pe plac. V-am bagat in seama!
Vedeti sa nu o luati pe urma varului si a lui tupeu sa o luati in zig-zag pe harta cautand adapost !
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
TitluTribul KILL a declarat război tribului 4GLORY!
Expediatoct 31, 2019 19:02:21
Tribul este acum în război cu KILL!

Nume război: FARA ZAHAR

Declaraţie:
Directiva OMS: Consumul exagerat de zahar dauneaza grav sananatii !

Flagelul ”dulcelui” a invadat lumea.
Vata pe bat, ursi, acadele, alexanrele, (don)chihoti, toti s-au indulcit si pun in pericol hienele care au si turbat. Ramasitele romanilor sunt contaminati si ei, watcherii au ajuns under de wall, verii se cred Mozart iar micii spiderasi alearga in ziz-zag pe harta fara niciun tupeu.

E timpul sa scapam lumea de atata dulceata, de glacemii marite si paianjeni!




nush ce sa zic dar spartacus asta nu ii paleta doar la joc :)) oricum declaratie seaparata, pnm .... iar 100 statistici, dar asa este cand esti cantitate neglijabila, nu esti luat in seama

nu imi permite regulamentul ca am primit azi ceva de o conferinta straina si chiar este interesant subiectul kill : ))



Stai calm.....esti asa de paleta incat alergi cu disperare dupa toti tradatorii si fricosii, ai ales sa ”paletezi” cu ei si pe aici!
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
boss de boss, sunteti trecuti cu gri la noi :) nu ne intereseaza razboiul cu barbarele vorbitoare :))) au dat baietii din green razboi, au venit alaturi si academiile nwo, voi ati fi vrut acolo dar nah .... lasa asa :) fa cumva sa castigi macar 10 lumi de acu incolo sa ai numele pe 0, momentan esti/sunteti pe minus rau de tot
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Vezi ca tot asa a zis si Disie odata si intr-o buna dimineata isi cauta locul prin barlogul leului albastru :))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
sss.jpg







ma plictisesti :(
 

DeletedUser41586

Sunt extrem de curios sa stiu reactia aliatilor celor din green sau mai bine spus, dupa cum si ei au specificat "academiile" lor in momentul cand au fost total eclipsati de catre cei din green cu razboiul.
 
Scor reacție
0
Kill chiar sunt cantitate neglijabila..indiferent de cine castiga razboiul 4Glory-NWO-Green..ei tot pe langa or sa ramana, nu e ca si cum spartanus se are bine cu cineva...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Sunt extrem de curios sa stiu reactia aliatilor celor din green sau mai bine spus, dupa cum si ei au specificat "academiile" lor in momentul cand au fost total eclipsati de catre cei din green cu razboiul.
Patetica incercare :)) Mai greu de inteles un text atat de complex de unul ca tine, nu ma mira concluziile pe care le-ai tras :)
 

Spartacus

member
Scor reacție
0
Under de wall, ciocu mic ca imi e ameteala sa te gasesc in clasamente, asa de jos esti, te-ai angajat cu ziua la stapanire sa le faci deff :))
Ce patetic esti dupe ce in 68 iti bagai si iti scoteai din toti ursii :)))))))))))))
 
Sus