KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser47645

Apărător:printul 2
Ţel(direcţie):Toate barbarele sa vina la mine! (533|517) K55
Niciunul din luptătorii tăi nu a supravieţuit. Nu au putut fi luate nici informaţii despre puterea trupelor duşmane.
Steag:+7% putere de apărare
Bonusuri: Luptător cu toporul: +15% putere de apărare și atac


Distrugere prin berbeci:Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0



mai bine ai baga deff la astia amarati :( sunt curios cat sustinator faci azi :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47645

baiatu racheta doar citeste :( sa nu uiti raportu ala sa il postezi aici sa se vada pierderile, sa vedem daca a rupt mai bine ca cel postat de tine ieri
 

DeletedUser47645

intrerupere la cine ? apropo iti aduci aminte ca venise iulica ieri cu exemplu al demolare pe simax vs madagascar :))) sa pun si eu exemple de blindaje la grupul vesel vs muritorii de rand ? sat la 10 ore de granita la print zid 20-0 si langa el la cateva ore sat cu 90k :)))) nu mai veniti cu exemple de genu cand le faceti mai grav :(


sorinel o statistica te rugam, de ceva timp vad ca nu mai posteaza statistici nu stiu de ce :(
 

DeletedUser47645

iti las coordonatele si postezi rapoarte ? ca sa nu zici ca sunt modificate si dai tu frumos exporta la raport
 

Centorag

member
Scor reacție
0
am dat la demolare ;)


vad ca si concediati oamenii care pierd sate :( bai dar ce tristi sunteti .... blindati conducerea si restu carne de tun, apoi le faceti bagajelu .... of of of tipic green
inca nu mi-ai aratat unde a fost conducerea blindata :)))))))) iar mananci ce nu trebuie, ca de obicei :)))
 

DeletedUser47645

vrei sa zici ca tu faci parte din conducere ? la tine am vazut multe atacuri intrate pe verde dar in vorbesc de granita unde au fost blindaje doar la bulinute :D
 

DeletedUser47645


din cauza ta aici am pierdut un pariu cu ursu :( cand ai vazut ca vin verzisoare ai lasat atacu si nubu a lansat asta si a zis ca pune 2500 pp la bataie ca lasi atacul si culmea toti au pariat pe racheta doar ii pro etc si adio ppuri :( ai lasat atacul ca un sahist adevarat

vad ca ai fost mai demolat ca simax si te-au atacat atacat cam 5 oameni .. acolo ati dat tot tribu si nimic :( foarte slabi ma, asta este green
 

DeletedUser47645

3x0dastăzi la ora 18:07
te mai apuca si dracii cand stai toata ziua si faci split-uri si recuperari si vine x sa te faca in fel si chip ca nu i-am bagat def :))


:))))))) fain la voi
 

Centorag

member
Scor reacție
0
3x0dastăzi la ora 18:07
te mai apuca si dracii cand stai toata ziua si faci split-uri si recuperari si vine x sa te faca in fel si chip ca nu i-am bagat def :))


:))))))) fain la voi
Ursu*e*Dulceastăzi la ora 18:41
sunt un n00b care nu stie decat sa recruteze, ca pe harta-s 0

o_O a dat sinceritatea in urs o_O
 

DeletedUser47645



:)))))))) hahaha ... vad ca tot greenu da organizat pe mesaje :)))))) sate nu, demolari nu, haideti cu miloaga :)) cred ca aveti norma fiecare


centorag pune si alea ce ii scriai la divino pe skype :)))) nici nu aveti nevoie sa va umileasca cineva anume, cum o faceti voi singuri nu poate sa o faca nimeni



TitiRobinet astăzi la ora 01:25
Daca vorbesti de locul 1 , stiu ca a fost banat si tot locul 1 este ... sa nu mai vorbim de cine e agresorul lumii ,70 la suta din harta si tot castigatori ramanem ... N-ai ce zice,green e power


Inamici învinşi

LocNumeTribÎnfrângere
1 Ursu*e*Dulce
148137_thumb
NWO4GL
9,14 Mil.

aici sunt confuz :)) ciciolino despre cine vorbeste ?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
nici nu aveti nevoie sa va umileasca cineva anume, cum o faceti voi singuri nu poate sa o faca nimeni
Spuse cel mai umilit jucator de pe 72, care s-a dus la nwo in genunchi, zicea ca se face interna lor, numai sa nu castige green :)))

Sa nu mai zic ce hal de om esti sa iti arunci colegii de pe alte lumi ca fiind viitori tradatori aici prin mesajele de recrutare. Lipsa de scrupule e la nivelul maxim la tine
 

DeletedUser41053

ursule, de atata plictiseala ai trecut la monolog? Nu te baga nimeni in seama. Aveti 75% din harta si tot nu sunteti in stare sa ne scoateti. Apelati la mesaje de recrutare. Sunteti penibili. Am zis ca gentle is slabi dar voi le-ati dat clasa la cat de n00bi sunteti.

Bafta.
 
Sus