KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

DeletedUser47645

a ramas el vocea n00bilor :)) si sufera pe aici la fiecare postare numa urs urs urs urs :))) traume fiilor, traume :) diferenta mare intre cine joaca cu cap si cine joaca fara :))) asa ii cand te bazez "super puteri" nu ajuta mereu alea haha

sorinel inca face stastici in care ii pe + :)) dsa lucreaza la o harta unde sa fie doar green peste tot,le indeplineste el visul pana la urma :D zeus ii cu magda, ii maseaza incheieturile, ii obosita de la atatea razboaie grele duse pe jocul asta in care a fost mereu acelasi final :(
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
CenCiorap si cand se inchide lumea 72 tot o sa posteze aici macar un loc la 'mesaje trimise' pe forum sa prinda si el ...ahahahahaha =)
 

Centorag

member
Scor reacție
0
CenCiorap si cand se inchide lumea 72 tot o sa posteze aici macar un loc la 'mesaje trimise' pe forum sa prinda si el ...ahahahahaha =)
Decat "medalii" pe care nu le merit, prefer sa nu primesc nimic, spre deosebire de paraziti ca tine care se dau mari cu victoriile altora ;)
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Nu te-ai saturat sa te tot repeti ma caseta? :)))
N-o mai da de gard ca tot lemn tanase esti/sunteti, argumentele chiar nu-si mai au rostul ..avem tw stats cu totii .. daca ma uit la al meu ..pot sa ranjesc ...dar cand te uiti la al tau ... lacrimezi =))
 
Scor reacție
0
Bai panaramo ,tu ar trebuie sa te inchizi in casa,esti de o penibilitare rara ,pe langa asta mai iesi si pe forum sa te dai mare :)))))) 0 barat ce esti,cine e de felicitat aici e ursache ma nu tu ,el a rezistat atata timp vs 2 triburi ,el e adevaratul castigator al lumii ,el si echipa lui

https://prnt.sc/rt613h atat iti arat tie

Cat despre urs si compania , da , le am spus o si lor pe wapp si am recunoscut o peste tot , toata stima si respectul pentru ceea ce au facut :)

Totusi sunt curios ce nume ai avut tu pe joc si care a fost rolul tau pe L72 , probabil suporter :)
 
Sus