King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

auzi mai pustulica vezi ca anu asta a fost seceta in constanta sa nu mori draku de foame....

a mai zis lumea ca esti pupincurist insa nu am crezut dar acuma m-am convins ca este asa..... cred ca esti cel mai pupincurist din tot jocu asta sincer....

DUTE TARE DUTE TARE...... ca te prinde mareea.....

am atins o coarda sensibila?:D
vad ce fac cu seceta asta,vand contul de pe l1,ma descurc pt o paine:)
 

DeletedUser3061

nici pe departe .....insa nu are rost sa ma cobor repet la mintea ta.... esti la fel ca alt mare intelectual din jocul asta si anume petzy.....acuma inteleg de ce va iubeati voi asa de mult.....oricum din pacate cu unu ca tine nu am cum sa fac o conversatie prea placuta pentru ca si tu la fel ca si altii sunteti mult prea incapabili ca sa puteti face diferenta dintre real life si viata virtuala.....
 

DeletedUser

On topic: Care-i faza? Toata lumea se duce in ce trib ii face placere. Fostii KING de ce n-ar avea voie? Sunteti unii mai speciali? Daca sta omul si pierde putin timp pe tw-stats, va gaseste pe majoritatea voiajori.

Cum sa nu aiba voie sa plece? Fiecare poate sa mearga unde vrea. Ceea ce deranjeaza e cand cineva sparge tot atacu pe tine si a doua zi pleaca la un trib cu care ai PNA. Nu se crede nimeni mai special in acest joc. Si chiar te rog sa ne cauti pe TW-statas sa vezi cate de voiajori suntem.
Cat despre restul mitocaniilor si jignirilor se pare ca nici un admin nu e pe aici sa-si faca treaba.
 

DeletedUser

Si app de cei din DIABLO... Voi, cand ati desfintat tribul si ati fugit la TLD si academia lor, apoi in alte triburi la desfintarea TLD, nu acelasi tip de fugari/refugiati ati fost? Nu de alta, dar similitudinile sunt destul de evidente...
 

DeletedUser

Refugiati fata de cine? Poate de CD ca alte razboaie nu aveam.
Iar desfiintarea TLD nu a depins de noi. Nu am fugit care incotro. Pur si simplu am format alt trib.
 

DeletedUser

Cum sa nu aiba voie sa plece? Fiecare poate sa mearga unde vrea. Ceea ce deranjeaza e cand cineva sparge tot atacu pe tine si a doua zi pleaca la un trib cu care ai PNA. Nu se crede nimeni mai special in acest joc. Si chiar te rog sa ne cauti pe TW-statas sa vezi cate de voiajori suntem.
Cat despre restul mitocaniilor si jignirilor se pare ca nici un admin nu e pe aici sa-si faca treaba.

Faptul ca unii se preteaza la astfel de metode in joc, este regretabil, normal. Nu am incurajat niciodata acest fel de joc, n-am sa incep acum. Insa puneti in oala destui. Cred ca era bine daca faceati mentiunea nominal...
 

DeletedUser

Si app de cei din DIABLO... Voi, cand ati desfintat tribul si ati fugit la TLD si academia lor, apoi in alte triburi la desfintarea TLD, nu acelasi tip de fugari/refugiati ati fost? Nu de alta, dar similitudinile sunt destul de evidente...

TLD a discutat inante cu triburile care ii atacau,nu am refuzat sa raspundem la mesaje
@baghera-ti-am rasp la fel cum ai vorbit;)
 

DeletedUser

Daca vrei mentiunea nominal am sa o fac. E vorba de cosminatorul si ruti. Si nu am cerut excluderea lor desi aveam tona de rapoarte, inclusiv cu atacuri care au picat cand oamenii erau deja in CIRC, din motive pe care le-am expus conducerii CIRC.
 

DeletedUser

TLD a discutat inante cu triburile care ii atacau,nu am refuzat sa raspundem la mesaje


N-am spus nimic referitor la TLD sau politica lor, nu asta era discutia. M-a deranjat putin generalizarea... Si din cate observ eu, nu am dat cu parul, nu?
 

DeletedUser

Nu ai dat cu parul. Dar sa fim putin obiectivi. Nu se pot compara cele doua situatii. Cand am facut fuziunea cu TLD, s-a discutat in prealabil cu CD si numai dupa ce s-a obtinut acordul lor s-a trecut la treaba.
Aici e clar alt caz.
 

DeletedUser

Nu ai dat cu parul. Dar sa fim putin obiectivi. Nu se pot compara cele doua situatii. Cand am facut fuziunea cu TLD, s-a discutat in prealabil cu CD si numai dupa ce s-a obtinut acordul lor s-a trecut la treaba.
Aici e clar alt caz.

Man, eu pur si simplu m-am vazut bagat, alaturi de alti colegi fosti KING/CT, in aceeasi oala cu cei pe care-i acuzati voi. Ca este sau nu real, este alta discutie. Si app de intrarea voastra in TLD, era clar ca ne-ati redus la minim posibilitatile de a ataca. Daca-mi aduc eu bine aminte se preconiza o viitoare alianta intre KING si TLD, insa nu mai stiu unde au ramas discutiile...
 

DeletedUser3061

tu sti mai bine ma baghera, eu nu ma cobor la nivelul tau, ramai tu smecheras de bucuresti, cu manelele la maxim si ce mai aveti voi pe acolo


stii stimate este o diferenta foarte mare intre noi doi....eu unu la mana nu m-am luat de tine ca stai in camin sau ca nu mai stiu eu ce ....asa ca te rog mult de tot veziti de fomeile pe care le ai pe langa tine ca sa nu le ia altii....si nu te mai da asa de rotund cel putin nu in fata mea....

Repet nu spuneam toate astea daca nu ma atacai ...tu ai fost cel care a deschis subiesctul despre viata reala....iar eu in comparatie cu tine pot sa ma duc sa arunci bani la lautari sa ma fac crita in fiecare zi sa am grija de familie....ceea ce tu momentan nu ai asa ca data viitoare cand doresti sa faci o afirmatie despre mine o sa te rog sa te abtii sau daca vrei sa faci afirmatii despre mine fale in joc si nimic mai mult.....

Faptul ca ai spus ce ai spus de nota ca nu poti sa faci o anumita diferenta si ajungi in extrema cealalta....stii tu bine la ce ma refer ....nu cred ca este cazul sa zic mai mult nici nu vreau pt ca nu ma INTERESEAZA in comparatie cu tine......

Si iti repet pt ultima oara eu nu mai scriu aici ca nu are rost.... EU NU AM LUAT BANII DE LA TINE...nu am cheltuit banii tai....nu am mancat banii tai si asa mai departe tot ce am realizat am realizat pe cat am stiut eu sa fac...si uite ca realitatea spune ca am facut multe in comparatie cu tine.....

Bafta multa in continuare in joc si sper ca intr-o zi sa intelegi ca nu TRIBURILE ITI DA SA MANANCI.....
 

DeletedUser2602

Slim ... lasa tata vrajeala, cand eram in DIABLO nu am deranjat pe nimeni, nu eram razboinici ... dar ati venit voi ca nu aveti unde sa va extindeti. De ce nu continuati extinderea? poate pentru ca este asa cum s-a spus atunci? Ca ati lovit ca niste lasi pe la spate?

tot respectul pentru tine omule, dar nu le lua apararea celor ce nu merita, iar daca vrei sa iti enumer oamenii astia ce nu merita ... te astept la o discutie privata si iti explic cu lux de amanunte.

cat despre baghera ... no comment, fortza maneaua, pentru ca la cum scrii arati clar ca faci parte din cei cu burta mare si lanturi de tractor la gat!
 

DeletedUser3061

:)))))))cei care ma cunosc in real life din jocu asta poate sa confirme daca este asa sau nu .....alt mare caracter de om care isi da cu presupusul despre o persoana pe care nu o cunoaste ce pot sa spun decat ca am mai adaugat inca unul dus cu pluta ......


Multa bafta in continuare....
 

DeletedUser2602

pai am zis eu ca erai in alta parte?
KING-ul a lovit pe la spate.
cat despre discutiile diplomatice ... intreaba-ti marele lider de ce s-a ajuns la situatia actuala
 

DeletedUser

Slim ... lasa tata vrajeala, cand eram in DIABLO nu am deranjat pe nimeni, nu eram razboinici ... dar ati venit voi ca nu aveti unde sa va extindeti. De ce nu continuati extinderea? poate pentru ca este asa cum s-a spus atunci? Ca ati lovit ca niste lasi pe la spate?

tot respectul pentru tine omule, dar nu le lua apararea celor ce nu merita, iar daca vrei sa iti enumer oamenii astia ce nu merita ... te astept la o discutie privata si iti explic cu lux de amanunte.

Inainte de a incepe razboiul cu voi, contrar principiilor noastre si fortati de anumite considerente, am primit in trib cateva personaje, dupa parerea mea destul de dubioase. Acel moment este punctul de intoarcere a KING-ului... De atunci nu a mai fost acelasi trib... Certuri destule, multi vigilantes si justitiari aiurea... Acesti playeri au inceput sa comenteze foarte des ca ei nu au activitate, etc... Cu toate ca nu erau cine stie ce razboinici... Concedierea lor ar fi distrus tribul, care putea fi salvat prin aceasta, dupa parerea mea... Insa deciziile s-au luat pe baza de alte intelegeri si considerente. Regret acel moment, ca player. Daca aveam taria sa-i concediem nu se ajungea nici la desfintarea voastra, nici a noastra. Atunci mi-am pierdut eu cheful de a mai juca pe L1.
 

DeletedUser2602

ma bucur ca ai spus cele de mai sus.
spre deosebire de tine, la mine atunci s-a reaprins cheful de a juca pe L1.
as fi bucuros sa aflu numele acelor persoane.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus