King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Mai sunt cativa playeri care pot confirma... Pacat, mare pacat... Orientarea catre centru a tribului a fost deasemenea o miscare gresita... Eu as fi preferat sud si est, apoi discutam altcumva... Tribul KING a mers bine cand aveam max 50 membrii. Eram pe locul 16, daca imi aduc bine aminte... Oricum, pe acolo. Daca citesc si altii, din fosta garda KING, pot confirma...
 

DeletedUser

Man, eu pur si simplu m-am vazut bagat, alaturi de alti colegi fosti KING/CT, in aceeasi oala cu cei pe care-i acuzati voi. Ca este sau nu real, este alta discutie. Si app de intrarea voastra in TLD, era clar ca ne-ati redus la minim posibilitatile de a ataca. Daca-mi aduc eu bine aminte se preconiza o viitoare alianta intre KING si TLD, insa nu mai stiu unde au ramas discutiile...

da-mi voie sa te contrazic ... odata cu intrarea membrilor DIABLO in TLD, KING-ul a fost trecut la dusmani, deci nu v-am redus deloc posibilitatea de a ataca, chiar v-am marit-o cu vechi membrii TLD ... am avut un pact intre TLD si KING inainte de asta pentru a ne putea concentra pe RIP si pe zonele unde erau mici probleme (cei de pe 65 sustinand defensiv unele fronturi) .

Si app de cei din DIABLO... Voi, cand ati desfintat tribul si ati fugit la TLD si academia lor, apoi in alte triburi la desfintarea TLD, nu acelasi tip de fugari/refugiati ati fost? Nu de alta, dar similitudinile sunt destul de evidente...

nu se poate spune ca au fugit la TLD, tinand cont ca au continuat razboiul sub alt nume ... iar dupa desfintarea TLD, toti membri de pe 65 si 75 au intrat in DST ... care a continuat razboiul cu KING ... si poti sa vezi si singur statisticile pana in acest moment de la formarea acestui trib ... mi se pare ca o ducem destul de bine ...
 

DeletedUser

@baghera, nu mai scrie ca eu am inceput, tu ai venit cu "lidero maximo" si alte abureli de pe la voi de acolo, si fac misto de cand discutasem noi ceva, si cand a fost nevoie sa contam pe spusele tale si ale lu 35dasi, fix aia nu s-a intamplat, acum multa vreme. Si in joc, stai tu linistit ca nu ne comparam din nici un punct de vedere, preferam sa fac altceva, decat toate ilegalitatile comise de tine ;)
 

DeletedUser

ramane de vazut, depinde cata rabdare mai avem... observ ca AdiMutu ne ia peste picior...i-am dat mesaje legate de aceasta problema ... citeste ... insa nici macar nu se oboseste sa ne raspunda ceva ... ceea ce nu prea imi place ...

deocamdata ce pot sa le spun e ca atacurile pe jucatorii KING si CT nu vor inceta indiferent din ce trib vor face parte, considerandu-i refugiati oriunde ar pleca ... AdiMutu si colegii lui au fost instiintati de acest lucru, insa se pare ca tin mai mult la acei jucatori decat la pactul dintre DST si CIRC...

Salutare. Am raspuns la mesajul despre jucatorii din CT la mai multi jucatori de la voi. Nu vad rostul sa raspund la toti care imi pun acceasi intrebare.
 

DeletedUser

Salutare. Am raspuns la mesajul despre jucatorii din CT la mai multi jucatori de la voi. Nu vad rostul sa raspund la toti care imi pun acceasi intrebare.

Trebe sa ma apuc sa fac o ancheta in trib sa vad care sunt acei misteriosi jucatori de la noi care au primit raspunsurile la intrebarile ce le-am pus eu cu chucky. Am inteles ca e plictisitor sa raspunzi la toti care te intreaba, dar avand in vedere ca eu cu chucky suntem intemeietorii tribului, era politicos sa ne raspunzi. Si nu cum obisnuiesti ca "vorbeste cu ala sau cu alalalt". Ori alba ori neagra, nu un gri permanent.
Oricum observ ca migrarile din CT spre CIRC s-au oprit pe moment, asa ca sper ca problema e rezolvata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ok atunci o sa va raspund doar voua dar sa nu mi mai dea tot tribul mesaj cu aceasi intrebare.
 

DeletedUser2602

Adi, las-o moarta, ca nu suntem copii mici.
O dai din coltz in coltz ca de fiecare data. aruncati de la unu la altu, ba la wassaby, ba la youman.
acum vad ca l-ati scos pe baghera la inaintare.
pana la urma cine ia deciziile importante la voi?
peste tot exista 1-2 oameni care au un cuvant mai greu de spus. la voi cucu si pupaza


asta ca parere personala.
 

DeletedUser3061

@baghera, nu mai scrie ca eu am inceput, tu ai venit cu "lidero maximo" si alte abureli de pe la voi de acolo, si fac misto de cand discutasem noi ceva, si cand a fost nevoie sa contam pe spusele tale si ale lu 35dasi, fix aia nu s-a intamplat, acum multa vreme. Si in joc, stai tu linistit ca nu ne comparam din nici un punct de vedere, preferam sa fac altceva, decat toate ilegalitatile comise de tine ;)


mai eu am impresia ca tu nu poti sa gandesti eu am zis ca tu ai inceput primul sa faci referire la viata personala iar pe mine asta m-a deranjat.....iar faptul ca nu am vrut sa atac rip-ul....este problema mea si nu a ta eu in nici un mesaj nu ti-am zis tie ca o sa atac ripul eu spre desoebire de tine nu sunt lingau.....

2 la mana cand a fost sa contezi pe spusele mele din cate imi aduc eu aminte v-am cam ajutat in razboiul cu avalon....daca imi aduc eu bine aminte....

3 la mana iti repet pt ultima data daca nu poti sa faci diferenta dintre viata reala si joc....atunci e grav pt tine....tot ce te rog eu pe tine este sa nu mai aduci in discutie ceea ce se intampla in realitate....nu este problema ta cu cine beau unde beau si cati bani cheltuii sau esti doar cumva invidios....ca chiar nu te intelg....daca erai unu care sa poate face diferenta dintre real si virtual aveai curajul macar sa imi raspunzi la mesaj si ** in prv....insa la cat de ........ orgolis esti tu ...esti departe de multe lucrui....pacat de tine....
 

DeletedUser

Adi, las-o moarta, ca nu suntem copii mici.
O dai din coltz in coltz ca de fiecare data. aruncati de la unu la altu, ba la wassaby, ba la youman.
acum vad ca l-ati scos pe baghera la inaintare.
pana la urma cine ia deciziile importante la voi?
peste tot exista 1-2 oameni care au un cuvant mai greu de spus. la voi cucu si pupaza


asta ca parere personala.

Nu vad care e decizia importanta in cazul asta....sincer. Eu ti-am spus tie cine se ocupa de jucatori din CT. Era si Nanel la masa in ziua in care i-am zis lu youman ca el se ocupa de ce cei din CT el va avea responsabilitatea lor. Intelegi bine nu la fel de bine.
 

DeletedUser

haha, da baghera , ne-ai ajutat , din parti, la intalnire te bateai cu pumnul in piept ca da_k intram contra rip&avalon de pe vremea aceea intrai si tu cu tribul pas, si dani ala sau cum il cheama la fel. Intradevaram avut spriijn, dar cand a fost retras? fix in timpul razboiului :)) ca ati intrat voi cu n_ush cine in razboi, fix cand aveam atacuri pe un cont acolo, fix atunci ai retras, asa ca nu te mai caca pe tine, ca sti f bine ca asa a fost, si mai spui ca dc aia si dc cealalta? Cand spui ceva, aia faci, mai ales cand mai esti si in fata acelei persoane, dar se pare ca e greu.

ti-am mai spus, da_k nu iti convine depune aici "report post" :)) e forum public nu? si nu m-am luat de ce faci tu la intalniri, am scris doar ca : "imi imaginez un grup de manelisti beti cum canta" ce e rau in asta, de parca nu ar fi adevarat, nu m-am luat de ce mananci, de ce bani ai, eu cel putin nu vad ca am scris, chiar nu vad dc te ataci, si mutu la fel, ca v-am facut manelisti? asta nu e injuratura sau jignire , cum s-ar supara rock girl da_k ii spun ca e rokeritza :)) asa si voi . Vedeti-va acolo de sate, vezi ca ai pe minus 30 de defensive pe sate acum baghera, esti in pericol :)) poate iti sunt omorate 3 lanci
 

DeletedUser3061

auzi mai ochelaristule ce tot o tii atata pe a ta mah ....mai asta de ce nu recunosti ca cei care erau sub mine si langa mine aveau sprijin inca am retras sprijinul pentru ca cei din sof au intrat in razboi cu noi mai asta si ca sa nu raman descoperit si am preferat sa acopar jucatori de langa mine mai obiecutule....pentru ca asa imi putea retrage mai rpd trupele.....

Si inca ceva iara ai facut referire despre viata personala iti repet pentru ultima oara nu mai face referire la viata personala te rog mult de tot....

incearca pe viitoare sa nu iti mai ia altu femeile si sa ti le....... iar dupa aceea sa faci ceva de genu imi iau jucariile si plec ....mare mentalitate ce ai mah si tu sincer nu credea-am ca poti sa fi atat de copil....

da mah beat ne beat cum sunt eu fata de tine eu am o afacere care imi aduce bani eu nu sunt muritor de foame ca tine .... mai asta eu spre deosebire de tine sunt mult mai prost am doar 12 clase insa mintea mea este mult peste a ta ....de aceea faci facultate pentru ca ai o minte bircii....

Cand o sa ajungi la 10 % din cat am eu atunci sa vi sa ** despre mine mah ca ma duc la manesti si ca beau .... sa iti aduc aminte ca si tu ai fost la manelesi si ai baut si mancat.......?

desi imi pare rau pentru cele spuse de mai sus insa prea o tii asa langa ca faci tu ca dregi tu .....
 

DeletedUser523

of chiar toti adminii sunt in vacanta si nu mai inchide nimeni acest topic deja expirat si perimat si deviat mult de la curs si cazut intr-o gaura neagra:confused::D
 

DeletedUser

bine, baghera macar isi ia ban si aici, si in joc, ca ma injurat si prin mesaje, normal ca nu se putea abtine :) aia e

si p.s. nu port ochelari sorry :)
 

DeletedUser

bine, baghera macar isi ia ban si aici, si in joc, ca ma injurat si prin mesaje, normal ca nu se putea abtine :) aia e

si p.s. nu port ochelari sorry :)

Ce faci baiiii...BAIIII ochelaristule :)))))))))))))

Tare,iar a luat-o razna Bagheta noastra :))) , Baghera pardon.
 

DeletedUser

eu nu vad nicio posibilitate de a mai incheia un pact cu KING ... deci, nu exista motive pentru a inceta acest razboi ... chiar ne place sa-i atacam si sa le luam sate... :D
 

DeletedUser12991

eu nu vad nicio posibilitate de a mai incheia un pact cu KING ... deci, nu exista motive pentru a inceta acest razboi ... chiar ne place sa-i atacam si sa le luam sate... :D

te salut prietene !

sper ca totul este ok,salutari vechilor tovarasi

bafta!
 

DeletedUser2147

eu nu vad nicio posibilitate de a mai incheia un pact cu KING ... deci, nu exista motive pentru a inceta acest razboi ... chiar ne place sa-i atacam si sa le luam sate... :D

va place va place, cata vreme am putut sa fiu activ, abia daca pupati un sat doua de la mine, vara asta(e cu aproximatie, pentru carcotasii care vor sa imi puna acum de pe twtools).
La unele intrebari v-a raspuns slimslick, poate chiar mai obiectiv decat as fi putut fi eu, daca aveti alte intrebari legate de KING, va astept, doar ca inca nu pot reveni prea activ, asa ca va dura putin pana voi raspunde.

Oricum, sper sa ne reintalnim la un moment dat pe harta, intr-un fel sau altul, pentru ca vad ca ma dati "prin ou si otet" pe unde apucati
 

DeletedUser2602

hetfiled, eu in locul tau nu mai cautam scuze, tii minte ce ai spus pe forumul vostru intern? cu aproximatie: lasa ca in toamna revin eu si le arat cum se joaca.

unde iti sunt vitejii? au cersit adapost la circari si acum unii dintre ei dau lectii de joc pe forumul intern!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus