King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

hetfiled. nu stiu care este problema voastra acum. Ideea e ca tribul king nu mai exista pe harta. Si partea ca tie nu ti am luat sate cat timp ai fost activ, eu nu cred ca ti am declarat doar tie razboi ci intregului trib. S a vazut clar ca avansam pe continentul vostru in timp ce voi erati storshi de trupe de aparare.
 

DeletedUser

BBmik omul a zis ca revine in toamna si ne desfiinteaza tribul :confused:.
Si da cata vreme era hetfiled activ nu am putut lua prea multe sate de la el, Dupa primele atacuri ne-am dat seama ca nu are rost sa ne obosim, pentru ca avea sprijin de la jucatori din CIRC, CD, CDac, plus de la propriul trib. Asa ca am preferat sa luam sate mai usor de la alti jucatori din [KING].
Hetfiled despre valoarea ta ca si jucator, imi amintesc de dutydoo la care erai sitter si te laudai ca fentezi, ca dregi ca faci. Aveam chiar si emotii la un moment dat cu cata siguranta te laudai pe la voi prin ograda. Pana la urma doar laude si vorbe in vant. Probabil ca si eu cand o sa vad ca o iau in freza, o sa devin brusc ocupat si nu o sa mai am timp de joc. Pana unu alta razboiul initital [KING] - Diablo devenit TLD - [KING], apoi DST - [KING], apoi DST - CT, apoi iar DST - [KING] s-a incheiat cu victoria noastra. A fost un razboi interesant si captivant pentru mine. Pacat ca unii membrii [KING] aveau prea multe aere si impresii in cap, ceea ce i-a facut sa fie prada usoara. Ca si neimpliniri pot aminti faptul ca anumite personaje nesimtite din fostul [KING] au scapat si stau acu linistite in CIRC. Sa fie linistiti nu o sa-i uitam la timpul potrivit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

finalul

dupa multa laudarosenie din partea King razboiul sa finalizat cu victoria noastra printro cadere morala a celor din king
plus de asta mai toti au avut subit treaba

oricum felicitari noua
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus