Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

asta deja e bancul lunii.fuziune LIGHT- ~TOR~.nici in cele mai erotice visuri ale voastre.voi ce visati noaptea veniti a 2a zi si scrieti pe forum?
 

DeletedUser12439

bogy credeam ca pot avea o conversatie normala cu tine. m-am inselat.
 

DeletedUser

atata timp cat imi zici si mie de unde si pana unde ti-a venit tie ideea asta cu fuziunea LIGHT - ~TOR~ atunci putem vorbi normal.
 

DeletedUser12439

de pe forumul celor din tor.

milu cristian a scris la ei pe forum daca sint de acord sa fuzioneze cu voi. toata lumea da da da da . asa ca?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

trimite si mie un printscreen.chiar m-ai facut curios
iti pot garanta ca in LIGHT nici nu se pune problema unui fuziuni cu ~TOR~.s-a pus in trecut cu kings,dar s-a hotarat ca nu este momentul atata timp cat ne merge foarte bine separat.
 

DeletedUser

apropo de mers bine separat...uita-te la statistici separat...felicitari kings ca fac statistici cu ~ARM~ mult mai bune decat fac LIGHT. acesta este semnul k in k43 deja suntem pregatiti de lupta:cool:
 

DeletedUser12439

pai numai sint la ei in trib sa vad. am intrat 5 minute la ei in trib acum 2 zile si am vazut
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


________________________________________________________________


Side 1:
Tribes: kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 3
Diferență: 10

image.php




Multumit?
 

DeletedUser

imi cer scuze ca am mintit spunand ca tribul kings are statistica mai buna cu ~ARM~ decat are LIGHT:rolleyes:
 

DeletedUser

lasa-l, saracul, ce sa mai zica? i-am dat replica la tot ce a zis...o fi si el suparat:p
 

DeletedUser16873

deocamdata o duc bine separat boggy , talentele astea pe care voi credeti ca le aveti nu va tine mult , fuziunile si razboaiele pe care o sa le faceti (sa nu imi spui ca nu o sa mai faceti nici o fuziune ca am vazut cand s-a rupt alianta cu LR cat de bun e cuvantul tau :) ) o sa vedeti greselile si o sa pierdeti din ce in ce mai mult teren , iar eu voi vedea toate astea stand pe scaun cu o cola in mana si jucand the west :D:D
 

DeletedUser12439

asta deja e bancul lunii.fuziune LIGHT- ~TOR~.nici in cele mai erotice visuri ale voastre.voi ce visati noaptea veniti a 2a zi si scrieti pe forum?

cereti scuze pentru ce ai scris aici.

ti-am aratat ca se discuta de fuziune. a recunoscut si stefan . se face dar poate nu stii tu.

asa astept scuzele.
 

DeletedUser

nu avem talente,doar ca statisticile vorbesc in locul nostru.iar pentru voi vorbesc copii ca Andreyutzu92
vom ajunge si noi la margine,dar nu vom fuziona ca sa scapam de razboaie

model2:poate se discuta in ~TOR~,dar ti-am spus ca in LIGHT nici nu se pune problema
 

DeletedUser16873

ei ba nu , ti-am spus nu te mai cred de mult timp , vom trai si vom vedea si atunci iti voi da si eu un mesaj cum iti da si colegul meu model2 ;)
 

DeletedUser12439

nu avem talente,doar ca statisticile vorbesc in locul nostru.iar pentru voi vorbesc copii ca Andreyutzu92
vom ajunge si noi la margine,dar nu vom fuziona ca sa scapam de razboaie


tu te certi cu andreyutzu care a luat 3 sate de la dusmani de cind e. el e reprezentativ pentru noi?

boggy inca astept nu ma evita
 

DeletedUser

nu ai ce sa astepti.intra in LIGHT,iti dau forum ascuns si vezi ce se discuta,daca se pune macar problema unei fuziuni

tu te certi cu andreyutzu care a luat 3 sate de la dusmani de cind e. el e reprezentativ pentru noi?

boggy inca astept nu ma evita

Andreyutzu92 te rog sa taci.tocmai ai fost trimis la coltul de rusine de catre proprii colegi
 
Ultima editare de un moderator:
Sus