Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

cereti scuze pentru ce ai scris aici.

ti-am aratat ca se discuta de fuziune. a recunoscut si stefan . se face dar poate nu stii tu.

asa astept scuzele.

Man, aici chiar te inseli. cand am spus eu ca am fi in discutii cu light despre o fuziune? sau ca am fi fost... tot aia e! Eu am fost contactat de oameni de la tine din trib (fostul trib, LR), nu zic nume, se stiu ei, care mi-au propus sa fuzionam si sa incepem doua razboaie: unul cu Light (a spus in Vest, ori in vest nu este decat Light in imediata apropiere) si unul in N-NE. :))) Acum trage tu concluziile, te rog frumos. Daca noi am refuzat, s-a facut fuziunea cu ARM si au inceput razboaie cu TOR si LIGHT. Daca se facea fuziune cu LIGHT, si fac pariu ca au incercat-o si cu ei, incepeau razboaie cu TOR si ARM. Indiferent cum, Last Warrior, posesor de multiple conturi in multiple triburi, si-a facut treaba si a generat un razboi haotic pe L6. Poate nu e chiar asa de noob cum il credeam. poate e doar un las ordinar, posesor al unui comportament tipic de tradator!
 

DeletedUser12439

Man, aici chiar te inseli. cand am spus eu ca am fi in discutii cu light despre o fuziune? sau ca am fi fost... tot aia e! Eu am fost contactat de oameni de la tine din trib (fostul trib, LR), nu zic nume, se stiu ei, care mi-au propus sa fuzionam si sa incepem doua razboaie: unul cu Light (a spus in Vest, ori in vest nu este decat Light in imediata apropiere) si unul in N-NE. :))) Acum trage tu concluziile, te rog frumos. Daca noi am refuzat, s-a facut fuziunea cu ARM si au inceput razboaie cu TOR si LIGHT. Daca se facea fuziune cu LIGHT, si fac pariu ca au incercat-o si cu ei, incepeau razboaie cu TOR si ARM. Indiferent cum, Last Warrior, posesor de multiple conturi in multiple triburi, si-a facut treaba si a generat un razboi haotic pe L6. Poate nu e chiar asa de noob cum il credeam. poate e doar un las ordinar, posesor al unui comportament tipic de tradator!

in legatura cu fuziunea cred ca am inteles gresit din mesajul tau.

daca ar fi resusit sa faca fuziunea cu voi the last garantat ca noi cei care luptam cu voi nu l-am fi lasat. asa cum nu l-am lasat sa faca alianta cu voi. cind era in trib la voi. nu spun ca voi vroiati alianta/pna.

in legatura cu fuziunea cu arm sa stii ca el a facut-o.nimeni de la granita k44 n-a vrut sa fuzionam cu arm.chiar sa vrut formarea unui alt trib dar eu si altii l-am urmat pe cruciatu nu pe the last.inainte sa intre cruciatu in arm putini intrasera si unii chiar sau intors in lr.respect cruciatu .

razboi haotic? razboi e numele mic la haos.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu nu vrei sa intelegi ca MnK.s nu mai exista si gata?
daca va mergea asa de bine de ce ati vrut sa veniti la noi?





datorita ~TOR~?tin minte ca va laudati ca maturati pe jos cu ~TOR~.si acum e meritul lor?
datorita TRACIA?probabil ... unul din motive


LIGHT nu are nici un merit?sa vedem ...

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 07/03/2009 14:45:00la19/03/2009 17:33:23



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97
Tabăra 2: 4
Diferență: 93

image.php


se pare ca statistica spune altceva.in 12 zile,97 de sate...

LR avea razboi cu ~TOR~(dominau),TRACIA(supravietuiau) si pna/alianta cu ~ARM~.cand a venit LIGHT si v-a luat 60 de sate in 2 zile ati fugit(numai lasii fac asta).deci eu as zice ca si LIGHT are un merit...ba chiar mai mult:a dat lovitura decisiva


ps:alexia,de acum vei specifica ca postezi in numele tau si nu al tribului LIGHT


Psssttt , iar esti tare-n gura ?:) informatorule din E.L.F. ce dadeai pe goarna in BURN pe lumea 3 :) Aici ce rol ai ? De nepot ? Unde iti e bunicuta ?:))

Macar taci ca esti in plus , altii de seama ta poarta alura de ingeri cu schimbare de nume , nu ? Ia-te de mina cu multi care au dat stergere cont asa cum ai facut si tu :))

Nu te-au tinut smecherii in brate :D
Acum esti mindru ?

Hai ca deja devii plictisitor .
 

DeletedUser

iar ai aparut?ai fost ocupat sa iti mai faci 2-3 conturi?vezi ca incurci lumile.si ti-am mai cerut sa aduci si dovezi la ceea ce zici ... inca astept
 

DeletedUser

Sa-ti reimprospatez memoria cu mesajele alea de pe lumea 3 ?


citez " sint boggy " cand am reintrat sa joc cu trupdorit iarasi , dupa ce binevoitori , nu pot sa le zic numele ca blocheaza iar accesul la forum ... le-am zis sa blocheze contul ca nu pot accesa nici adresa de e-mail si dupa 5 login failed la contul " cyberedy " n-au binevoit nimic ...

Erai in tribul E.L.F. , explica si mie cum de reuseai sa iei sate noaptea o data ce tu stiai dedesubturile tribului ?

Daca adminii au o arhiva sa caute ca sigur gasesc impartirea ta la legatura de internet si alt cont :


1. Boggy-arsenal1990 ( fostul si actualul BURN )
2. alt cont care il avea in E.L.F.


Deci sincer nu stiu care din noi doi este sifon si informator asa cum tot ma acuza stefan ca detin putere prin conturi multiple .

Sa inteleg ca sint dat in urmarire generala pentru afirmatia asta defaimatoare la adresa mea .
Sau sa pun cazul acela in care stiu sa ma feresc in cazul in care as avea conturi multiple si am provocat razboaie haotice pe lumea 6 ?

Daca stau sa-mi iasa socoteala cum am zis unora , TRACIA in maxim 2 luni se evapora de la : 2 TRACIA 59.816.950 si ajunge precum ~TOR~ iar Romans o sa-si inceapa disputa cu TRACIA si ~M~ si ce mai ramane ? sudul !

Daca as fi innobilat nu e problema **-a lui stefan cel mare I , duc ca sint haiduc si am conturi multiple :))

Patetica remarca :)

Deci ti-am zis copil de 18 ani , eu uit dar imi aduc aminte . Fa acolo punctajul de 12.154 ca sa fii in top , eu pitic si cu mai putine puncte :)
 

DeletedUser

numai vorbe goale si acuze nefondate.repet,vreau dovezi.la lumea 3 am renuntat acum foarte mult timp.sa iti aduc aminte de cate ori ai fost inchis pe lumea 3 pentru multi-cont(daca vrei iti zic si conturile)?sau sa iti aduc aminte ca in 2 zile erai la margine,mare jucator ce esti?cand vezi ca esti neputincios incepi sa arunci cu noroi in altii.nu neg ca sunt un jucator curat 100% dar niciodata nu am fost spion niciunde.contul de care spui tu in tribul ELF,era al unui prieten.in momentul in care eu am inceput sa joc pe acel cont,contul boggy-arsenal1990 nu mai exista de cateva saptamani pe lumea 3.cand mai ai timp sa postezi pe extern,cu atatea conturi pe care "le ai in grija"?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9
Tabăra 2: 0
Diferență: 9

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88,262
Tabăra 2: 0
Diferență: 88,262

image.php
 

DeletedUser

Caz inchis ,off=topic sau nu , nefondata sau nu , stiibine ce tipai in BURN dupa sprijin de ti-ai facut patratel :)


Incearca sa uiti ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si asa bun coleg ce erai ai trimis macar 1 lance?sau iti aduci aminte cat te-ai rugat de mine sa iti las satele?hai,du-te si mai fa 3 conturi si lasa-ne cu "Amintiri din copilarie".Vezi-ti de joc pe lumea 6 sau nu mai ai ce inobila intern nici aici?
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 3
Diferență: 9

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 114,911
Tabăra 2: 27,430
Diferență: 87,481

image.php
 

DeletedUser20561

~ARM~ o sa castige clar.credeti-ma.si light sikings au oameni buni,dar ~ARM~ va castiga.dc?pt k au facut parte din familia de triburi a lex in kre a fost si KoH.
 

DeletedUser

Bravo..arm o sa castige..happy?=) ..omg...mai e mult pana sa castige arm sau light stai linistit..
 

DeletedUser

Razboiul asta va dura la fel de mult ca si criza :p. Parerea mea e ca intr-un final una dintre puteri i-si va pierde identitatea si va fi asimilata de o putere mai mare. Aceasi poveste a fost si intre Light/Kings si WAR. Razboi de pe la inceput lumii finalizat prin asimilarea WAR-ului de catre ARM. Practic razboiul este o triere a celor mai slabi sau mai putin organizati de cei puternici si uniti.
Oricum va mai dura luni bune de zile
 

DeletedUser13059

d4dane ;;) imi place de tine ca sti sa gasesti noobi care sa zica ca spioneaza ARM numa sa nu fie atacati .. si u chiar insistai pe tema asta ... din greseala am fost sitter acolo si stiu ce ai ** cu el .... se pare ca esti cel mai penibil conducator de trib ..... cum sa ceri asa ceva unui jucator plin de atacuri ... vai de tine ...
 

DeletedUser

nu e nevoie sa gaseasca alti spioni,are kings deja spioni in ~ARM~.chiar si eu am spionul meu personal :D
 

DeletedUser

d4dane ;;) imi place de tine ca sti sa gasesti noobi care sa zica ca spioneaza ARM numa sa nu fie atacati .. si u chiar insistai pe tema asta ... din greseala am fost sitter acolo si stiu ce ai ** cu el .... se pare ca esti cel mai penibil conducator de trib ..... cum sa ceri asa ceva unui jucator plin de atacuri ... vai de tine ...

Rugamintea mea e sa vi cu argumente palpabile, vorbe in vant poate arunca oricine. Pot si eu sa te fac un jucator slab si de nimica, dar daca n-am argumente de ce sa deschid gura.
 

DeletedUser

Si daca chiar ma enervez voi posta dovezi in care reiese ca jucatori penibili de la voi vin cu propunerea sa devina spioni numai sa nu-i atacam, nu eu le cer lucrul asta ca un
penibil conducator de trib
de care zici tu. Asa ca uitate in ograda ta si apoi te ia de capra vecinului
 

DeletedUser

Nerelevant numele jucatorului, ci daca i-am cerut eu sa devina spion pt. a nu-l mai ataca sau s-a oferit el singur pe tava
 
Sus