Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

Runda noua de razboi. Vedem cat de bine se va tine pe picioare noul imperiu de pe locul 2.
P.S. O parere personala, in cateva luni va pica si va fi inghitit de alte triburi. Sper sa ma insel si sa devina jocul interesat, Bafta tuturor
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: kings LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 164
Diferență: 61

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 971,175
Tabăra 2: 1,579,560
Diferență: 608,385

image.php



Asta e statistica la inceputul razboiului, pana acum intre triburi a existat neutralitate si atacurile au fost privite ca schimburi de atacuri pe plan local, nu ca o declaratie de razboi. Incepand de zilele astea, oficial s-a schibat diplomatia
 

DeletedUser

Razboiul a debutat oficial la data de 16.03.2009,ora 00:00.Motivele sunt urmatoarele:

1.Fuziunea ~ARM~ - LR:
LIGHT era in plin razboi cu LR la momentul acestei fuziuni si am continuat razboiul care il incepusem,chiar daca jucatorii din LR au schimbat tribul

2.Fuziunea ~ARM~ - WAR:
LIGHT si kings erau dusmani(si inca sunt) cu WAR inca de la inceputul lumii 6(razboi pe care LIGHT/kings il castigau).Chiar daca jucatorii din WAR au schimbat tribul,razboiul cu ei continua




Side 1:
Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: 16/03/2009 00:00:00la17/03/2009 20:00:00



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 1
Diferență: 21

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 216,248
Tabăra 2: 9,516
Diferență: 206,732

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stati "sa ne mai asezam si noi in teren", si sa vedeti apoi distractie:cool:
 

DeletedUser

Asteptam asteptam...:D


on topic: Tribes: LIGHT kings
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ -ARM- ARM.
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 3
Diferență: 12

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 150,166
Tabăra 2: 32,927
Diferență: 117,239

image.php
 

DeletedUser14336

stati linistiti,daca tribul light se afla in postura celor din ~arm~ nu ar rezista nici o luna...avem granita de razboi in toate partile cu toate triburile de top10...bineinteles ca nu in toate granitele ne merge bine ca nu suntem zei,dar nu ne vezi afisand de 2 ori pe zi cate o statistica sa vada lumea ce bine ne merge cum fac cei din light,app...nu tin minte sa fi afisat atatea statistici tribul light cum si-o luau in freza de la mnks dar na...toate granitele se vor organiza la vremea lor...pana atunci vom pierde teren in fata celor din light unde avem si cei mai slabi jucatori
 

DeletedUser

Ne laudam si noi ca avem cu ce.cand nu mai avem,va lasam pe voi sa va laudati.iar daca jucatorii de la granita cu LIGHT si kings sunt slabi,atunci de ce i-ati mai recrutat din LR si WAR?
sau poate ca nu sunt atat de slabi,dimpotriva,sunt buni dar cei din LIGHT si kings sunt si mai buni sau mai bine organizati.pana una alta,LIGHT si kings au castigat si cu WAR si cu LR.si asta spune multe despre organizarea si mai ales colaborarea dintre cele 2 triburi impotriva WAR.


ps: poate ca LIGHT era condusa de MnK.s in statistici.dar spre sfarsit LIGHT recuperase deja mult.iar LIGHT inca exista,MnK.s nu mai exista
 

DeletedUser

boggy...nu baga mnk.s ..tu sti de ce nu mai e mnk.s ..daca se tineau toti 4 conducatori de joc....nu are rost ..sti tu continuarea :D ....na...iar incep cu spam..ieri mi s-a scos banul :D
 

DeletedUser

si eu am avut ban pana ieri...de-aia a fost asa liniste sapt trecuta:D

on-topic: bogghy te contrazic, nu ati castigat cu LR. ala nu a fost razboi, atunci a fost lasitate, demonstrata de LIGHT. profita de situatia proasta a unui aliat. foarte buna miscarea. si acuma se lauda k rupe tot...cand ia prin surprindere adversarul...
deci cand invatati si voi sa fiti fair-play, atunci sa vorbesti si sa te dai mare baros pe forum ok?;)
pana una-alta, mi-esti simpatic:)
 

DeletedUser

Lasitate din partea LIGHT? :eek::eek: asta se incadreaza la "mesaje amuzante"
nu LIGHT a fugit din calea razboiului,nu a fugit de nici un razboi,indiferent ca dusmanul s-a numit CHEMP,DWCC(cel mai bun trib de pe lumea 6 :)),MnK.s,WAR,JFBF,LR sau mai nou ~ARM~
incearca sa convigi toata harta sa ne declare razboi.iti garantez ca nu vom fugi asa cum au fugit JFBF/HAOS,LR si WAR (multumiri kings)

ps:atata timp cat un trib nu prea mai exista in urma unui razboi,consider acel razboi castigat,chiar daca au fost si alti factori care au dus la disparitia respectivului trib(deci pot spune ca pana acum LIGHT a castigat 6 razboaie cu triburi de TOP20)


ps:ne vom lauda in continuare atat pe harta cat si pe extern.are cineva ceva impotriva?
 

DeletedUser

boggy..scuze..da mnk.s nu a fugit...parca ai inteles atunci la inceput cand am vorbit..:\
 

DeletedUser

bogghy nu intelege multe lucruri...cum ar fi ca exterminarea LR-ului s-a datorat 90% TRACIEI si ~TOR~-ului. Apoi s-a bagat si Light in seama, "ia sa le luam si noi niste sate acum ca sunt slabiti:cool:":rolleyes:
 

DeletedUser

boggy..scuze..da mnk.s nu a fugit...parca ai inteles atunci la inceput cand am vorbit..:\

Tu nu vrei sa intelegi ca MnK.s nu mai exista si gata?
daca va mergea asa de bine de ce ati vrut sa veniti la noi?



bogghy nu intelege multe lucruri...cum ar fi ca exterminarea LR-ului s-a datorat 90% TRACIEI si ~TOR~-ului. Apoi s-a bagat si Light in seama, "ia sa le luam si noi niste sate acum ca sunt slabiti:cool:":rolleyes:

datorita ~TOR~?tin minte ca va laudati ca maturati pe jos cu ~TOR~.si acum e meritul lor?
datorita TRACIA?probabil ... unul din motive


LIGHT nu are nici un merit?sa vedem ...

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: LR
Players:

Timeframe: 07/03/2009 14:45:00la19/03/2009 17:33:23



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 97
Tabăra 2: 4
Diferență: 93

image.php


se pare ca statistica spune altceva.in 12 zile,97 de sate...

LR avea razboi cu ~TOR~(dominau),TRACIA(supravietuiau) si pna/alianta cu ~ARM~.cand a venit LIGHT si v-a luat 60 de sate in 2 zile ati fugit(numai lasii fac asta).deci eu as zice ca si LIGHT are un merit...ba chiar mai mult:a dat lovitura decisiva


ps:alexia,de acum vei specifica ca postezi in numele tau si nu al tribului LIGHT
 

DeletedUser

~TOR~ are meritul ca rezistau in fata noastra...erau totusi niste inamici, fie ei buni sau slabi, fie activi, fie inactivi. tineau 1/4 din granita ocupata. acel 1/4 era ajutat de celelalte 3/4. dupa ce a intervenit TRACIA deja era grav. Dar rezistam, daca nu ne-ati fi intors in mod miseleste spatele...invocand niste aiureli cu lucruri nerespectate de noi:rolleyes:
 

DeletedUser

acele "aiureli" sunt lucruri adevarate care se pot verifica
si sa vorbesti despre tribul LIGHT cand o sa iei sate de la ei.pana atunci,taci
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: boggy-arsenal1990

Side 2:
Tribes: ~ARM~ LR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 190
Tabăra 2: 14,230
Diferență: 14,040

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,717,193
Tabăra 2: 116,951,189
Diferență: 115,233,996

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,154
Tabăra 2: 0
Diferență: 12,154

image.php


wow ai luat un sat, sooper tare:cool: ala de la vreun inactiv pariez:D. in orice caz, de la un trib dat peste cap;)
atunci nu mai face nici tu pe smecheru' pe aici oke?
P.S. postez unde doresc...aici eu nu fac pe smecheru k ~ARM~ e pe ce loc este in clasament, etc etc... eu imi reprezint tribul pentru ca nu tolerez sa fie calcat in picioare de niste...oameni ce n-au ce face:rolleyes:
 

DeletedUser12439

on-topic: bogghy te contrazic, nu ati castigat cu LR. ala nu a fost razboi, atunci a fost lasitate, demonstrata de LIGHT. profita de situatia proasta a unui aliat. foarte buna miscarea. si acuma se lauda k rupe tot...cand ia prin surprindere adversarul...
deci cand invatati si voi sa fiti fair-play, atunci sa vorbesti si sa te dai mare baros pe forum ok?;)
pana una-alta, mi-esti simpatic:)

andreiyutzu in razboi si in dragoste orice e posibil.am jucat am pierdut. orice trib profita de slabiciunea altuia este normal.

light faceti odata fuziunea aia cu tor ca sa schimbam statisticele astea proaste in bine.

sau n-o faceti si in 3 luni de zile sintem linga voi. si atunci vedem noi cat de buni sinteti. deocamdata jucati-va cu noobii din zona aia.recupereaza k44 dupaia.

pe curind
 

DeletedUser

am luat 1 sat de la costyna:eu cu LR nu aveam granita,nici cu ~ARM~,dar am acum in sud cu lasii din WAR.apropo,satele luate de pe sitter se pun?

light faceti odata fuziunea aia cu tor ca sa schimbam statisticele astea proaste in bine.

sau n-o faceti si in 3 luni de zile sintem linga voi. si atunci vedem noi cat de buni sinteti. deocamdata jucati-va cu noobii din zona aia.recupereaza k44 dupaia.

pe curind

fuziunea cu ~TOR~?cu ce ocazie?este ziua vostra si v-ati pus si voi o dorinta?
 

DeletedUser

pai nici eu n-am granita cu LIGHT. daca ziceam asta inainte sa pun statistica ma luai la misto...
 
Sus