Kings+Light vs. ~ARM~+-ARM-+ARM.

DeletedUser

cu toate inafara de cel cu ~tor~, intradevar slab se prezinta ~arm~ul

de razboiul acela chiar am uitat:D
@lukas:din orice trib se lasa persoane de-a lungul timpului,asa este peste tot insa dupa ei se afirma altii.oricum arm nu va mai ramane mult timp in frunte...doar daca nu face vreo fuziune miraculoasa...
 

DeletedUser16039

de razboiul acela chiar am uitat:D
@lukas:din orice trib se lasa persoane de-a lungul timpului,asa este peste tot insa dupa ei se afirma altii.oricum arm nu va mai ramane mult timp in frunte...doar daca nu face vreo fuziune miraculoasa...


pai s`au lasat aia mari, cu stiinta jocului si au ramas doar cativa experimentati care inca tin ~ARM~`ul in joc ! In momentul de fata, e inconjurata de dusmani, iar fuziunea nu va aparea prea curand ... Dintre toti conducatorii din ~ARM~ a mai ramas unul care sa merite sa tina tribul in frau. [ leo cel viteaz ] .
Acum, ar trebui sa profite Light de situatia tribului .
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Luna trecută

[

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 286
Tabăra 2: 89
Diferență: 197

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,999,273
Tabăra 2: 943,776
Diferență: 2,055,497

image.php




____________________________________________________________________




Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 892
Tabăra 2: 431
Diferență: 461

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,237,605
Tabăra 2: 4,495,307
Diferență: 4,742,298

image.php
 

DeletedUser

desi balantza este foarte inclinata spre LIGHT, situatia nu ma uimeste. m-am obisnuit cu felul in care decurge situatia. bafta light in continuare.
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: LIGHT
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 4
Diferență: 62

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 649,559
Tabăra 2: 38,723
Diferență: 610,836

image.php
 

DeletedUser

:-j deja nu mai surprind statisticile in care arm pierde...este ceva obisnuit pt ei:D
 

DeletedUser13059

ce sec .. arm tot pierde dar tot pe locu 1 ii si la rang si la aparatori si agresori .. in rest nu conteaza ..
 

DeletedUser

eh...pt tine nu conteaza:))
dar la membrii...e si normal din 224 de oameni sa se adune punctaj:-j
 

DeletedUser

Aliaţi
~LEX~
J-H-G
GMNY
G.A.W
~MIB~
Roma-A
plecam
Rvansa
NoFear
Black
Friend

Pact de neatacare (PNA)
THOR
M-Goth
TRACIA
M.Goth
~M~
~IQ~
LR

Duşmani
~TOR~
LIGHT
SH
SELECT
LoveLT



cu jumatate de harta aliata,normal ca sunt pe locul 1
 

DeletedUser13059

poate pui si diplomatia ta care arata cam asa :

aliati : light , select , sh

razboi : arm


woow
 

DeletedUser13059

eh...pt tine nu conteaza:))
dar la membrii...e si normal din 224 de oameni sa se adune punctaj:-j

cine ti-a spus asta ? uite eu am 20 mil la aparatori .. de ex si tribul are 200 mil daca ies din trib nu o sa fie de 180 mil o sa fie tot de 200 ;) daca nu stiai :p
 

DeletedUser

Aliaţi

Pact de neatacare (PNA)
***** sfârşit
***** sfârşit
***** sfârşit

Duşmani
~ARM~ sfârşit
LR sfârşit



Multumit?Acum du-te si joaca-te pe lumile pe care ai treaba daca tot zici ca de lumea asta te-ai lasat(desi de cand ai zis ca te-ai lasat ai reusit sa inobilezi intern cateva zeci de sate)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

hmm uitate cand am zis eu ca mam lasat si uitate cand au fost luate satele poate iti dai si u seama de diferenta ...


si ce pot sa zic ai 2 razboaie de nota 10 ... si cei cu asta ? dc nu te bati si cu sh sau select ? daca esti asa de tare cu tribu tau .. ? aaa stai ca nu faci fata .. da arm se bate si cu sh si select ... si voi .. si mai **** cate ... macar ei lupta nu stau la panda ca si altii cu 1 razboi si tot asa
 

DeletedUser

si acum te oftici ca stiu sa imi fac diplomatia?dusmanii se iau pe rand.dupa ce dispare ~ARM~ avem timp si de altii
 

DeletedUser

ce imi plac fazele astea, inseamna ca daca arm se desfiinteaz sa zicem maine asta ar insemna ca a fost din cauza celor looney toones si nu a altor adversari gen select, sh sau alte triburi puternice.

In legatura cu diplomatia iti cam dai in cap singur, adica te iei de diplomatia arm ca vezi domne au numa aliati si cand e ** de tribul tau defapt si tu ai toata harta mov si ai razboi doar cu arm si lr.

ps: de la inceputul razboiului tribul arm a avut dificultati pe partea cu light si vor avea in continuare, asta nu inseamna ca ai tu trib bun, nicidecum...valoarea pe l6 este f scazuta
 
Sus